Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-09-30 OPP B POL 187 Nadia Onichimowska 10NAUTICUS OLSZTYN OPPB0438438 (OPPB)
2017-09-30 OPP B POL 104 Piotr Sołtysiak 7 OPTIMIST B1000
2017-09-30 OPP A POL 1929 Mateusz Dobrzyński 13KS SPÓJNIA WARSZAWA OPTIMIST A1000
2017-09-30 OPP B POL 2077 Dominika Grala 11PMOS PISZ OPTIMIST B1000
2017-09-30 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-09-30 OPP B POL 450 Kacper Wolczujanis 9OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0505505 (OPPB)
2017-09-30 OPP B POL 15981 Weronika Grala 7PMOS PISZ OPTIMIST B1000
2017-09-29 LEQ POL 2567 Anna Żynda / Jacek Argulewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK LEQ1000
2017-09-29 LEQ POL 2563 Amelia Rasz / Laura Skalska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK LEQ1000
2017-09-29 LEQ POL 2712 Amelia Linowska / Julia Chmiel 14BAZA MRĄGOWO LEQ1000
2017-09-29 LEQ POL 2707 Hubert Bałdyga / Grzegorz Sitarek 12BAZA MRĄGOWO LEQ1000
2017-09-29 LEQ POL 25421 Malwina Podsiad / Hanna Kuliś 11BAZA MRĄGOWO LEQ1000
2017-09-29 LEQ POL 2542 Juliana Wypych / Aleksander Populewski 13BAZA MRĄGOWO LEQ1000
2017-09-29 OPP B POL 441 Maksymilian Rybicki 11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-09-29 OPP B POL 440 Szymon Puchalski 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-09-29 OPP A POL 1981 Joanna Fabisiak 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA002828 (OPPA)
2017-09-29 OPP A POL 1167 Konrad Dziąba 13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004646 (OPPA)
2017-09-29 OPP A POL 1712 Jakub Kluk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA005353 (OPPA)
2017-09-29 OPP A POL 1608 Jakub Kamiński 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004949 (OPPA)
2017-09-29 OPP A POL 2006 Amelia Potejko 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA007070 (OPPA)
2017-09-29 OPP A POL 1936 Mateusz Gigielewicz 12BAZA MRĄGOWO OPPA003131 (OPPA)
2017-09-26 OPP A POL 1763 Julian Podwalski 12 SSW MOS IŁAWA OPPA0103103 (OPPA)
2017-09-26 OPP A POL 1923 Jakub Dąbek 13 SSW MOS IŁAWA OPPA008989 (OPPA)
2017-09-25 LEQ POL 2546 Krystian Kołakowski / Krzysztof Kołakowski 15UKŻ OSTRÓDA LEQ1000
2017-09-25 LEQ POL 2508 Adrian Ruszczyński / Bartosz Kowalczyk 14UKŻ OSTRÓDA LEQ1000
2017-09-25 LEQ POL 2536 Maciej Pryk / Jakub Wąsikowski 11NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-09-25 OPP B POL 1566 Mikołaj Cieślak 9UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-09-25 OPP B POL 1749 Maciej Lewiński 11UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0378378 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 306 Tomasz Zadora 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-09-25 OPP B POL 907 Aleksandra Sikorska 12UKS Zegluj Lublin OPPB0412412 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 1834 Lidia Łukasik 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB004646 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 1830 Emil Siwko 14UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0349349 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 174 Aleksandra Czajkowska 11UKS ZEGLUJ LUBLIN OPPB0403403 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 749 Dante Luciani 11UKS ZEGLUJ LUBLIN OPPB0414414 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 11444 Marcel Pawłowski 13UKS ZEGLUJ LUBLIN OPPB0376376 (OPPB)
2017-09-25 OPP MASTER POL 17032009 Robert Ćwikła -Rybaczówka sails OPTIMIST MASTER1000
2017-09-25 OPP B POL 863 Aleksander Kolman 9KS AZS UWM OLSZTYN OPPB0467467 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 396 Zuzanna Siemińska 9KS AZS UWM OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-09-25 OPP B POL 1118 Alicja Żuber 11KS AZS UWM OLSZTYN OPPB0324324 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 934 Jędrzej Grabysa 10KS AZS UWM OLSZTYN OPPB0455455 (OPPB)
2017-09-25 OPP B POL 1991 August Sobczak 9MKS 2 WARSZAWA OPPB0105105 (OPPB)
2017-09-25 OPP MASTER POL 13 Piotr Warno -Rybaczówka Sail OPTIMIST MASTER1000
2017-09-25 OPP MASTER POL 1234 Andrzej Kramkowski -Rybaczowka sail OPTIMIST MASTER1000
2017-09-24 OPP MASTER POL 1100000 Wojciech Krawczyk -RybaczówkaSail OPTIMIST MASTER1000
2017-09-24 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0248248 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko OPPB002828 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008484 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0155155 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 1363 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0220220 (OPPB)
2017-09-24 OPP B POL 1570 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0204204 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS Iława OPPB0270270 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 1319 Nikodem Różański 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0527527 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS Iława OPPB0125125 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 1867 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002424 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0107107 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 1801 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0111111 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 1001 Wit Dmuchowski 8 SSW MOS Iława OPPB0643643 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 985 Jakub Darkowski 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0537537 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0259259 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 522 Jan Rohde 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0479479 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 969 Hubert Szulczewski 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0492492 (OPPB)
2017-09-22 OPP B POL 943 Bartosz Bilicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0508508 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 1820 Amelia Kwiatkowska 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0304304 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 1227 Mikołaj Głąb 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0264264 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 1187 Nadia Onichimowska 10Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0438438 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 1780 Mikołaj Bujalski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0269269 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 1943 Filip Rostek 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0312312 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 2610 Maciej Pryk 11Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0419419 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 58 Maksymilian Luto 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0388388 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 1044 Leon Kwiatkowski 11Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0477477 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 1240 Jakub Częczek 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0325325 (OPPB)
2017-09-21 OPP B POL 920 Jakub Rusiniak 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0380380 (OPPB)
2017-09-20 Open BIC POL 8077 Monika Martyn 15Olsztyński Klub Żeglarski OPENBIC1000
2017-09-20 Open BIC POL 8134 Szymon Kędzierski 13Olsztyński Klub Żeglarski OPENBIC1000
2017-09-20 LAS 4.7 POL 1 Gabriela Jakończuk 13Olsztyński Klub Żeglarski LAS471000
2017-09-20 LAS 4.7 POL 11 Weronika Martynowska 17Olsztyński Klub Żeglarski LAS471000
2017-09-20 LAS 4.7 POL 111 Oskar Maguda 15Olsztyński Klub Żeglarski LAS471000
2017-09-20 LAS 4.7 POL 1111 Franciszek Niesiobędzki 12Olsztyński Klub Żeglarski LAS471000
2017-09-19 OPP B POL 1600 Radosław Parzych 12BAZA MRĄGOWO OPPB0151151 (OPPB)
2017-09-19 OPP B POL 243 Zofia Gołębiowska 11BAZA MRĄGOWO OPPB0341341 (OPPB)
2017-09-19 OPP B POL 1296 Antoni Kuźmiński 11BAZA MRĄGOWO OPPB0340340 (OPPB)
2017-09-19 OPP B POL 12971 Maciej Szawkowski 9BAZA MRĄGOWO OPPB0423423 (OPPB)
2017-09-19 OPP B POL 74 Tomasz Rataj 10BAZA MRĄGOWO OPTIMIST B1000
2017-09-19 OPP B POL 280 Filip Szloński 10BAZA MRĄGOWO OPTIMIST B1000
2017-09-19 OPP B POL 1101 Zuzanna Maliniewicz 10BAZA MRĄGOWO OPTIMIST B1000
2017-09-19 OPP B POL 1468 Daniel Łachacz 9BAZA MRĄGOWO OPPB0441441 (OPPB)
2017-09-17 OPP B POL 11488 Eliza Kołtak 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0217217 (OPPB)
2017-09-17 OPP B POL 1041 Aleksander Miłowski 11Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0558558 (OPPB)
2017-09-17 OPP B POL 1891 Kacper Warywoda 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0198198 (OPPB)
2017-09-17 OPP B POL 528 Maciek Dudek 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0322322 (OPPB)
2017-09-17 OPP B POL 2120 Michał Karnacewicz 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0102102 (OPPB)
2017-09-17 OPP B POL 11942 Marta Chomik 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0179179 (OPPB)
2017-09-17 OPP B POL 1187 Szymon Miłowski 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0272272 (OPPB)
2017-09-15 LEQ POL 2714 Magdalena Chyła / Natalia Zdanowicz 14NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-09-15 LEQ POL 2713 Aleksandra Wirzinkiewicz / Antoni Wiśniewski 13NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-09-15 LEQ POL 2715 Zuzanna Mróz / Kosma Krecz 15NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-09-15 LEQ POL 2543 Jakub Daniluk / Aleksander Warno 13NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-09-15 OPP B POL 1522 Tymoteusz Wysocki 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB006666 (OPPB)
2017-09-15 OPP B POL 2099 Szymon Maruszczak 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0187187 (OPPB)
2017-09-15 OPP B POL 442 Adrian Manista 13OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0177177 (OPPB)
2017-09-15 OPP B POL 1581 Aniela Graczyk 11Olsztyński Klub Żeglarski OPPB0288288 (OPPB)
2017-09-15 OPP B POL 2096 Liwia Liszkiewicz 10OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0448448 (OPPB)
2017-09-15 OPP B POL 444 Aleksandra Zybert 11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-09-15 OPP B POL 1488 Natalia Burczyńska 12Olsztyński Klub Żeglarski OPPB0212212 (OPPB)
2017-09-12 OPP A POL 1655 Bartosz Andrzejak 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA003636 (OPPA)
2017-09-12 OPP A POL 2104 Aleksander Hlebowicz 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA009191 (OPPA)
2017-09-12 OPP A POL 1942 Michał Mazurowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA004444 (OPPA)
2017-09-12 OPP A POL 1969 Adam Sokołowski 14NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA001414 (OPPA)
2017-09-12 OPP A POL 1921 Marcel Wolętek 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA0108108 (OPPA)
2017-09-12 OPP A POL 1941 Igor Barcikowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA003434 (OPPA)
img

Nauticus Cup

30.09 - 01.10-2017 Olsztyn

OPP A

15

OPP B

76

OPP MASTER

4

LAS 4.7

4

Open BIC

2

LEQ

13

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

NAUTICUS Yacht Club Olsztyn przy Nauticus Fundacji Sportów wodnych Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Mariusz Goryszewski
Tel: 601 872 889
mail:biuro@nauticus.pl