Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub
2017-09-28 LAS 4.7 POL 205851 Jakub Wiedeheft MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-28 LAR POL 205301 Oliwia Laskowska CHKŻ CHOJNICE
2017-09-28 LAS 4.7 POL 196898 Mateusz Grzempa CHKŻ CHOJNICE
2017-09-28 LAS 4.7 POL 16806 Oskar Maguda OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2017-09-27 LAS 4.7 POL 195782 Miłosz Małek MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-27 LAS 4.7 POL 212589 Filip Rajchert MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-27 LAS 4.7 POL 195310 Dagmara Gil MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-27 LAS 4.7 POL 193509 Alicja Kolman AZS UWM OLSZTYN
2017-09-27 LAS 4.7 POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM OLSZTYN
2017-09-27 LAR POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR WARSZAWA
2017-09-27 LAS 4.7 POL 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR WARSZAWA
2017-09-27 LAR POL 210947 Łukasz Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-27 LAS 4.7 POL 197728 Paulina Placzke UKS FIR WARSZAWA
2017-09-27 LAR POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR WARSZAWA
2017-09-27 LAR POL 202449 Karol Dobrowolski UKS FIR WARSZAWA
2017-09-27 LAS 4.7 POL 191831 Dominika Raszka MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-27 LAS 4.7 POL 209024 Maksymilian Drobniewski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-09-27 LAS 4.7 POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-09-27 LAR POL 191837 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-27 LAR POL 166279 Jakub Ławicki MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-27 LAR POL 10 Michał Krasodomski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-09-20 LAS 4.7 POL 180733 Iga Marcisz TS KUŹNIA RYBNIK
2017-09-20 LAS POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ CHOJNICE
2017-09-20 LAS 4.7 POL 199074 Mateusz Grzempa CHKZ Chojnice
2017-09-20 LAR POL 211313 Magda Kwaśna CHKŻ CHOJNICE
2017-09-20 LAS 4.7 POL 194911 Laura Szulc CHKŻ CHOJNICE
2017-09-20 LAS 4.7 POL 208733 Kacper Żywiczka CHKŻ CHOJNICE
2017-09-20 LAR POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-09-20 LAS 4.7 POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-09-20 LAS POL 194948 Piotr Ostrowski AZS UW
2017-09-20 LAS 4.7 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR WARSZAWA
2017-09-20 LAR POL 181341 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa
2017-09-20 LAR POL 197723 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa
2017-09-20 LAR POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa
2017-09-20 LAS 4.7 POL 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR WARSZAWA
2017-09-20 LAS 4.7 POL 1 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa
2017-09-20 LAS 4.7 POL 186220 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa
2017-09-20 LAS POL 111111 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa
2017-09-20 LAS 4.7 POL 212958 Natalia Borusińska UKS ZALEW KIELCE
2017-09-20 LAS 4.7 POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS ZALEW KIELCE
2017-09-20 LAS 4.7 POL 183127 Miłosz Małek MKS Dwójka Warszawa
2017-09-20 LAS 4.7 POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-09-20 LAS 4.7 POL 19351 Alicja Kolman AZS UWM Olsztyn
2017-09-20 LAR POL 18622 Maksymilian Drobniewski KS AZS AWFiS GDAŃSK
2017-09-20 LAS 4.7 POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-20 LAR POL 195317 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2017-09-20 LAS 4.7 POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS BARNIM GOLENIÓW
2017-09-20 LAS 4.7 POL 209036 Filip Miłoszewski UKSBG
2017-09-20 LAS 4.7 POL 16629 Mikołaj Warot JKW POZNAŃ
2017-09-20 LAS 4.7 POL 19184 Jerzy Sienkiewicz MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-20 LAS 4.7 POL 188824 David Goetz AZS POZNAŃ
2017-09-20 LAS 4.7 POL 198206 Maja Korwin-Mikke MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-20 LAS 4.7 POL 160405 Hugo Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2017-09-20 LAR POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS SPÓJNIA
2017-09-20 LAS 4.7 POL 198206 Dominika Raszka Mks Dwójka
2017-09-20 LAR POL 201940 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-09-20 LAR POL 201561 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-09-20 LAR POL 174566 Mateusz Słowik KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-09-20 LAR POL 209834 Wojciech Chodakowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-09-20 LAS 4.7 POL 191839 Jan Lipowski Klub Żeglarski Horn Kraków
2017-09-19 LAR POL 207349 Magdalena Daniszewska UKZR/MBSW NIEGOCIN GIZYCKO
2017-09-19 LAS 4.7 POL 1953 Dagmara Gil MKS 2 WARSZAWA
2017-09-19 LAS 4.7 POL 204911 Marek Rospond YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ
2017-09-19 LAS 4.7 POL 183128 Karina Jasiewicz AZS UWM OLSZTYN
2017-09-19 LAS POL 11 Krzysztof Białaś MOS SSW IŁAWA
2017-09-19 LAS POL 144752 Wojciech Wionczek FALA BRZEG
2017-09-19 LAS POL 166705 Kacper Błaszczyk TS KUŹNIA RYBNIK
2017-09-19 LAS 4.7 POL 155036 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław
2017-09-19 LAR POL 160731 Piotr Dorywała UKS Żeglarz Wrocław
2017-09-19 LAR POL 200522 Agata Kalinowska UKS Żeglarz Wrocław
2017-09-19 LAS 4.7 POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-19 LAS 4.7 POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS KUŹNIA RYBNIK
2017-09-19 LAR POL 205300 Katarzyna Harc TS KUŹNIA RYBNIK
2017-09-19 LAS 4.7 POL 207349 Julia Rogalska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-19 LAS 4.7 POL 197725 Weronika Folmer KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
2017-09-19 LAR POL 203001 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice
2017-09-19 LAR POL 210946 Mateusz Szymczak KS Centrum Żeglarskie Szczecin
2017-09-19 LAS 4.7 POL 203179 Filip Kapała MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-19 LAR POL 195305 Stanisław Elmer RKS LASERY ZEGRZE
2017-09-19 LAS 4.7 POL 193511 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn
2017-09-19 LAR POL 210244 Maksymilian Michalik SPÓJNIA WARSZAWA
2017-09-19 LAS 4.7 POL 211879 Maria Grabska SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ
2017-09-19 LAS 4.7 POL 184161 Maciej Giermala MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-19 LAS POL 189550 Andrzej Czokajło RKS LASERY ZEGRZE
2017-09-19 LAS 4.7 POL 160419 Igor Labocha TS KUZNIA RYBNIK
2017-09-19 LAS POL 202671 Kacper Mazurek AZS UW
2017-09-19 LAS POL 207855 Sebastian Mazurek AZS UW
2017-09-19 LAR POL 207655 Natalia Stawiarska AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI
2017-09-19 LAR POL 202049 Karol Dobrowolski UkS FIR
2017-09-19 LAS POL 207099 Karol Dobrowolski UkS FIR
2017-09-19 LAS 4.7 POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-19 LAS POL 164398 Grzegorz Wionczek FALA BRZEG
2017-09-19 LAR POL 195574 Anna Michalska PKM LOK POZNAŃ
2017-09-19 LAS 4.7 POL 190544 Alan Kocięda MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-19 LAR POL 206817 Borys Michniewicz UKŻ WIKING TORUŃ
2017-09-19 LAR POL 160406 Patryk ŻEBERSKI PKM LOK POZNAŃ
2017-09-19 LAR POL 204342 Maciej Jachymski TS KŹNIA RYBNIK
2017-09-19 LAS 4.7 POL 186235 Agnieszka Grzesiak Grzesiak AZS POZNAŃ
2017-09-19 LAS 4.7 POL 190828 Maksymilian Kalupa JKW POZNAŃ
2017-09-19 LAS 4.7 POL 195304 Antoni Borkowski AZS Poznań
2017-09-18 LAS 4.7 POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-18 LAS 4.7 POL 206823 Kinga Brzóska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-18 LAR POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-18 LAR POL 173379 Ksenia Kobelak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2017-09-18 LAR POL 212632 Jakub Marciniak JKW POZNAN
2017-09-18 LAS 4.7 POL 159482 Jedrzej Marciniak JKW POZNAN
2017-09-18 LAR POL 88571 Michał Krawczk AZS UWM Olsztyn
2017-09-18 LAR POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ
2017-09-18 LAR POL 17 Przemysław Pietruszewski AZS AWFiS Gdańsk
2017-09-17 LAS 4.7 POL 186836 Wiktoria Gubin UKŻR/MBSW GIŻYCKO
2017-09-17 LAS POL 184168 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice
2017-09-17 LAR POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW ILAWA
2017-09-17 LAS POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR WARSZAWA
2017-09-17 LAS 4.7 POL 210003 Natalia Burczyńska OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2017-09-17 LAS 4.7 POL 1 Oskar Maguda Olsztyński Klub Żeglarski
2017-09-17 LAS 4.7 POL 3 Franciszek Niesiobędzki OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2017-09-17 LAS 4.7 POL 2100010 Gabriela Jakończuk Olsztyński Klub Żeglarski
2017-09-17 LAS 4.7 POL 188234 Jakub Kazukiewicz UKZR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-15 LAS POL 207576 Adam Żuber KS AZS UWM Olsztyn
2017-09-15 LAS 4.7 POL 1 Paulina Perkowska UKŻ 7 Białystok
2017-09-15 LAS 4.7 POL 197726 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-09-15 LAS 4.7 POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-09-14 LAS POL 197004 Maciej Wilk REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY ZEGRZE
2017-09-14 LAS POL 1 Konrad Berezowski RKS LASERY ZEGRZE
2017-09-13 LAS 4.7 POL 191813 Amelia Buska MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-13 LAR POL 198206 Monika Kłopotowska MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-12 LAS 4.7 POL 218947 Przemek Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-12 LAR POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-09-12 LAS 4.7 POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-09-12 LAR POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-09-12 LAS 4.7 POL 185706 Julia Szymczak MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-09-12 LAS 4.7 POL 18683 Natalia Ciszek MKS2 Warszawa
2017-09-12 LAS POL 171258 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok
2017-09-12 LAS 4.7 POL 173542 Kacper Fabian SEJK Pogoń Szczecin
2017-09-11 LAR POL 194842 Mateusz Leszko RKS LASERY ZEGRZE
2017-09-09 LAS 4.7 POL 200984 Dominika Kęska UKŻ WIKING TORUŃ
2017-09-08 LAS 4.7 POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-09-07 LAR POL 209432 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW IŁAWA
2017-09-07 LAS 4.7 POL 21258 Filip Rajchert MKS Dwójka Wwa
2017-09-06 LAR POL 209035 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO
2017-09-06 LAS 4.7 POL 211258 Maciej Jarosz SYC ZEFIR DRAKKAR
2017-09-06 LAS 4.7 POL 205299 Igor Kuczys MKŻARKAGDYNIA
2017-09-06 LAS POL 79375 Dominik Wojtoniak MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-06 LAR POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-06 LAS 4.7 POL 210103 Paulina Rakowska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-06 LAS 4.7 POL 205297 Natalia Kuczys MKŻ ARKA GDYNIA
2017-09-05 LAS POL 18 Jakub Domagała CHKŻ CHOJNICE
2017-09-05 LAS 4.7 POL 161687 Zuzanna Widomska TS KUŹNIA RYBNIK
2017-09-05 LAS POL 180701 Marcin Kozubowicz TS KUŹNIA RYBNIK
2017-09-05 LAR POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-04 LAR POL 205651 Magdalena Smagowicz KS OMEGA KRAKÓW
2017-09-03 LAR POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-09-01 LAS 4.7 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ MEWA POZNAŃ
2017-09-01 LAR POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ
2017-09-01 LAS 4.7 POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ
2017-09-01 LAR RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŹR GIŹYCKO
2017-09-01 LAS POL 188953 Kacper Stanisławski MKŻ ARKA GDYNIA
2017-08-31 LAS 4.7 POL 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-08-31 LAR POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ ARKA GDYNIA
2017-08-25 LAS 4.7 POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS Bryg Wrocław
img

FINAŁ PUCHARU POLSKI KLASY LASER

28.09 - 30.09-2017 Giżycko

LAS

21

LAR

54

LAS 4.7

85

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

Giżycka Grupa Regatowa

Alicja Klimaszewska tel. 602686577,
Wojciech Caban tel. 665911309,
ukzr.niegocin@op.pl,