Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-09-09 OPP A POL 1451 ? ? - OPTIMIST A1000
2017-09-09 OPP B POL 16 ? ? -? OPTIMIST B1000
2017-09-09 OPP A POL 1663 ? ? - OPTIMIST A1000
2017-09-09 OPP B POL 1274 ? ? - OPTIMIST B1000
2017-09-09 OPP B POL 2442 ? ? - OPTIMIST B1000
2017-09-09 OPP B POL 1670 ? ? - OPTIMIST B1000
2017-09-09 OPP B POL 1586 ? ? - OPTIMIST B1000
2017-09-09 OPP B POL 1703 ? ? - OPTIMIST B1000
2017-09-08 OPP B POL 2001 Oskar Sylka 9 YKP GDYNIA OPPB0613613 (OPPB)
2017-09-08 OPP B POL 2003 Hubert Bruggemann 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-09-08 OPP B POL 11595 Zofia Glaza 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0639639 (OPPB)
2017-09-05 OPP B POL 1761 Maja Filipska 8YK STAL GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-09-05 OPP B POL 1943 Wiktor Łasak 11UKŻ LAMELKA OPPB0291291 (OPPB)
2017-09-05 OPP A POL 1973 Aleksandra Mac 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA0117117 (OPPA)
2017-09-05 OPP A POL 1971 Aleksandra Bobula 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA005252 (OPPA)
2017-09-05 OPP A POL 1974 Lilly May Niezabitowska 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA004343 (OPPA)
2017-09-05 OPP B POL 1555 Blanka Bobula 10Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA0142142 (OPPA)
2017-09-05 OPP B POL 1873 Zofia Michałeczko 10Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0466466 (OPPB)
2017-09-05 OPP A POL 1972 Hanna Michałeczko 12Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0459459 (OPPB)
2017-09-04 OPP B RUS 435 Bogdan Sarkisov 10AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST B1000
2017-09-04 OPP B POL 1852 Karolina Tomczyk 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB007979 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 174 Julka Kozubowicz 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0117117 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 246 Wiktoria Grima 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0279279 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 326 Zofia Jachymska 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0244244 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 1204 Igor Tomczyk 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0108108 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 1784 Nina Sibon 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0355355 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 131 Hugo Skupnik 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0513513 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 1274 Jakub Szafarczyk 12TS OPPB0260260 (OPPB)
2017-09-04 OPP B RUS 2005 Artem Krupachev 11AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST B1000
2017-09-04 OPP A RUS 1149 Artem Shkilev 14AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST A1000
2017-09-04 OPP B RUS 1921 Daria Shkileva 11AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST B1000
2017-09-04 OPP B POL 51 Natasza Micewicz 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0642642 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 4708 Maciej Kryspin 9Gdański Klub Żeglarski OPPB0617617 (OPPB)
2017-09-04 OPP A POL 1806 Zuzanna Dominikowska 14KSW BALTIC OPPA005757 (OPPA)
2017-09-04 OPP A POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-09-04 OPP A POL 1804 Hanna Burdziej 13KSW BALTIC OPPA006464 (OPPA)
2017-09-04 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak 12KSW BALTIC OPPB0114114 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 180 Wiktoria Hałabaty 12MKŻ OPTI OPPB005252 (OPPB)
2017-09-04 OPP B POL 1535 Wiktoria Warzych 10MKŻ Opti OPPB0439439 (OPPB)
2017-09-04 OPP A POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW BALTIC OPPA0146146 (OPPA)
2017-09-03 OPP B POL 1985 Konrad Kunc 11KLUB PORT MECHELINKI OPPB0451451 (OPPB)
2017-09-03 OPP B POL 100 Hanna Duda 9KLUB PORT MECHELINKI OPPB0632632 (OPPB)
2017-09-03 OPP B POL 188 Maurycy Kosmowski 8KLUB PORT MECHELINKI OPPB0654654 (OPPB)
2017-09-03 OPP B POL 1158 Paweł Pepliński 15KLUB PORT MECHELINKI OPPB0315315 (OPPB)
2017-09-03 OPP B POL 1007 Wiktor Pawelczyk 10KLUB PORT MECHELINKI OPTIMIST B1000
2017-09-03 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS Charzykowy OPPB001616 (OPPB)
2017-09-03 OPP B POL 1550 Antoni Szyca 12LKS CHARZYKOWY OPPB0206206 (OPPB)
2017-09-03 OPP B RUS 1301 Sergei Parfenov 8UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-09-02 OPP B POL 1897 Franciszek Mikulski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB007171 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0116116 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 1356 Danuta Wilska 13 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0257257 (OPPB)
2017-09-02 OPP A POL 1348 Maria Konarzewska 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPA007777 (OPPA)
2017-09-02 OPP A POL 1827 Ewa Lewandowska 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA002222 (OPPA)
2017-09-02 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB004747 (OPPB)
2017-09-02 OPP A POL 1644 Stanisław Janowicz 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008686 (OPPA)
2017-09-02 OPP B POL 1813 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006363 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0163163 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 1348 Amelia Rasz 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0196196 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 1658 Wiktor Weselak 9 KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-09-02 OPP B POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0535535 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 1359 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-09-02 OPP B POL 1917 Filip Marjański 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0200200 (OPPB)
2017-09-02 OPP B POL 511 Liliana Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-09-02 OPP B POL 3 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-09-02 OPP B POL 1354 Martyna Żydzis 14 KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-09-02 OPP B POL 182 Antoni Grygiel 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0656656 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 147 Agata Koropecka 8YK STAL GDYNIA OPPB0440440 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 2113 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ CHOJNICE OPPB0205205 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0144144 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB00044 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1071 Adam Cieminski 13 CHKŻ CHOJNICE OPPB0345345 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski 12 CHKŻ CHOJNICE OPPB0162162 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 2114 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB009292 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 758 January Szczukowski 9 CHKŻ Chojnice OPPB0283283 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1175 Alicja Dampc 9 CHKŻ CHOJNICE OPPB0330330 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 926 Zofia Prądzynska 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0328328 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13 CHKŻ Chojnice OPPB009696 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1554 Tymon Przyjemczak 9KS ZATOKA Puck OPPB0655655 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1661 Sara Warpas 11KS ZATOKA Puck OPPB0601601 (OPPB)
2017-09-01 OPP A POL 963 Gustaw Ostojewski 15KS ZATOKA PUCK OPPA004747 (OPPA)
2017-09-01 OPP A POL 1661 Jan Gierzyński 13KS ZATOKA PUCK OPPA002525 (OPPA)
2017-09-01 OPP B POL 1269 Zuzanna Zasada 11KS ZATOKA Puck OPPB0208208 (OPPB)
2017-09-01 OPP A POL 1670 Patryk Kukowski 13KS ZATOKA PUCK OPPA0123123 (OPPA)
2017-09-01 OPP B POL 1659 Adam Tomczyński 13KS ZATOKA Puck OPPB0521521 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1656 Lidia Jakubowska 12KS ZATOKA PUCK OPPB0627627 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1030 Maja Kreft 10KS ZATOKA Puck OPTIMIST B1000
2017-09-01 OPP A POL 2906 Maciej Karsznia 14KS ZATOKA PUCK OPPA0118118 (OPPA)
2017-08-31 OPP A POL 1930 Barbara Mindak 15LKS CHARZYKOWY OPPA006262 (OPPA)
2017-08-31 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0310310 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP GDYNIA OPPB0359359 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1876 Maja Reszka 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0409409 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 2442 Janina Dmochowska 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB004343 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1 Aleksandra Zastawna 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0343343 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 2090 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0468468 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 479 Maciej Żmijewski 12MKŻ ARKA Gdynia OPPB0153153 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB00077 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB005050 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA Gdynia OPPB007878 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1802 Piotr Trella 9MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0157157 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 704 Krzysztof Łucyk 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0480480 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 2070 Jacek Dyguś 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0538538 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1702 Igor Rózga 8MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0580580 (OPPB)
2017-08-31 OPP B POL 1435 Karolina Zastawna 10MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-31 OPP B POL 1612 Max Betlejewski 10MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-31 OPP B POL 170 Szymon Łysik 9MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-31 OPP B POL 624 Dominik Pawlicki 10MKŻ ARKA Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-31 OPP B POL 491 Magda Zastawna 9MKŻ ARKA Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-31 OPP A POL 1700 Jakub Wiedeheft 14MKŻ ARKA GDYNIA OPPA002626 (OPPA)
2017-08-31 OPP A POL 1993 Paweł Trella 13MKŻ ARKA GDYNIA OPPA005151 (OPPA)
2017-08-31 OPP A POL 2442 Igor Kuczys 14MKŻ ARKA Gdynia OPPA00044 (OPPA)
2017-08-31 OPP A POL 1878 Mateusz Narloch 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPA008282 (OPPA)
2017-08-31 OPP A POL 2082 Piotr Flieger 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPA003333 (OPPA)
2017-08-31 OPP A POL 2010 Tytus Czajkowski 13MKZ ARKA GDYNIA OPPA002727 (OPPA)
2017-08-29 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING Człuchów OPPB0140140 (OPPB)
2017-08-29 OPP A POL 1764 Dominika Ołowiak 13 YKP Gdynia OPPA007878 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2070 Gustaw Miciński 13 YKP GDYNIA OPPA00088 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2552 Maciej Iliński 13 YKP GDYNIA OPPA001313 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1867 Pola Dzik 13 YKP GDYNIA OPPA00055 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2072 Gracjan Grzech 14 YKP GDYNIA OPPA00077 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2071 Mateusz Gwóźdź 12 YKP GDYNIA OPPA001212 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1813 Marcel Mierzwicki 14 YKP Gdynia OPPA003939 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1628 Franciszek Borys 14 YKP GDYNIA OPPA0109109 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1587 Maciej Panas 13 YKP GDYNIA OPPA001616 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2075 Paweł Gerlachowski 13 YKP GDYNIA OPPA007676 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1674 Szczepan Damasiewicz 14 YKP GDYNIA OPPA003535 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1937 Mikołaj Merkler 13BAZA MRĄGOWO OPPA002121 (OPPA)
2017-08-29 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0478478 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 165 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0216216 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008989 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0358358 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP Gdynia OPPB0189189 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP GDYNIA OPPB0143143 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP GDYNIA OPPB0545545 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA OPPB00099 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP Gdynia OPPB00055 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0299299 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0147147 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP GDYNIA OPPB0121121 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP GDYNIA OPPB008585 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP GDYNIA OPPB0620620 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA OPPB005959 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0449449 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-08-28 OPP B POL 4701 Maciej Maćkowiak 10 YKP GDYNIA OPPB0401401 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 3002 Maria Retecka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0247247 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB006969 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0501501 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0445445 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0581581 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0348348 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0173173 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0211211 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0422422 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS Navigo Sopot OPPB0599599 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0460460 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0160160 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0251251 (OPPB)
2017-08-28 OPP A POL 1879 Ludwik Grzelak 14 WTW Warszawa OPPA001515 (OPPA)
2017-08-28 OPP A POL 2074 Karolina Gała 12 WTW Warszawa OPPA004242 (OPPA)
2017-08-28 OPP A POL 1908 Marcin Pietrzak 13 WTW Warszawa OPPA009898 (OPPA)
2017-08-28 OPP A POL 1907 Michał Terpiłowski 13 WTW Warszawa OPPA0129129 (OPPA)
2017-08-28 OPP A POL 1494 Szymon Oleksiuk 13 WTW Warszawa OPPA005959 (OPPA)
2017-08-28 OPP A POL 1906 Gustaw Kwiek 11 WTW Warszawa OPPA005858 (OPPA)
2017-08-28 OPP B POL 1798 Hanna Ługowska 12 WTW Warszawa OPPB0139139 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1288 Piotr Muchlado 9 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1281 Klara Malec 7 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1300 Natasza Tarnawska 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0368368 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1595 Jakub Targowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1586 Maksymilian Malec 9 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1592 Paweł Łoboda 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0482482 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1290 Ida Kocięda 7 OPTI CWM GDYNIA OPPB0369369 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1541 Jakub Porębski 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 325 Iwo Bojarski - OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1516 Sonia Zagórska 9GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 11775 Wiktor Siemiątkowski 12GKŻ Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 11138 Antonina Zagórska 12GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1276 Agata Nadolna 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 777 August Sobczak 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0105105 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1961 Agata Targowska 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1221 Julia Padzik 8 OPTI CWM GDYNIA OPPB0571571 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 2035 Aniela Frąckowiak 9 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1889 Franciszek Wodkowski 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 535 Mikołaj Łoboda 7 OPTI CWM GDYNIA OPPB0636636 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1515 Anna Steiner 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0644644 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1384 Bianka Kus 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1450 Piotr Kosowski 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0135135 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1767 Aleksander Kosowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0232232 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1423 Mateusz Kluczka 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0170170 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn 10UKS BRYG WROCŁAW OPPB009999 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1312 Michalina Maciejak 9UKS BRYG WROCŁAW OPPB0292292 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski 11UKS BRYG WROCŁAW OPPB0275275 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 2119 Aleksander Bury 12UKS BRYG WROCŁAW OPPB005757 (OPPB)
2017-08-24 OPP B POL 1780 Szymon Kolka 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0411411 (OPPB)
2017-08-24 OPP B POL 1775 Wiktor Mois 12UKS NAVIGO SOPOT OPTIMIST B1000
2017-08-24 OPP B POL 2038 Zuzanna Teleszyńska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0514514 (OPPB)
2017-08-24 OPP B POL 3009 Jan Latko 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0608608 (OPPB)
2017-08-24 OPP B POL 3008 Tytus Szymborski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0630630 (OPPB)
2017-08-22 OPP A RUS 118 Igor Kamalov 13UKS PIONERSKIY OPTIMIST A1000
2017-08-22 OPP B RUS 817 Artem Kornalevskiy 10UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-08-22 OPP B RUS 3339 Ivan Mikhalev 10UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-08-22 OPP A RUS 3338 Katerina Shalnewa 15UKS PIONERSKIY OPTIMIST A1000
2017-08-19 OPP B POL 4704 Iwo Dudek 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0326326 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 2222 Karol Stachowski 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0408408 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 893 Filip Różycki 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0592592 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1498 Kacper Kryszewski 10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0497497 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4707 Franciszek Zając 9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0506506 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4708 Michał Roman 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0604604 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0248248 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko OPPB002828 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008484 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0155155 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 9 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0220220 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1570 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0204204 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1 Maja Szwejk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0188188 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1523 Olga Wietek 9YK STAL GDYNIA OPPB0389389 (OPPB)
2017-08-16 OPP A POL 1663 Anna Januszewska 15YK STAL GDYNIA OPPA005656 (OPPA)
2017-08-16 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK Stal Gdynia OPPB001919 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK STAL GDYNIA OPPB0569569 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 349 Filip Bil 8YK STAL GDYNIA OPPB0413413 (OPPB)
2017-08-16 OPP A POL 1619 Szymon Gąsiorowski 12YK STAL GDYNIA OPPA0113113 (OPPA)
2017-08-16 OPP B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK STAL GDYNIA OPPB0130130 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK STAL GDYNIA OPPB001414 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-08-09 OPP A POL 1626 Aleksander Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA002020 (OPPA)
2017-08-09 OPP A POL 1444 Oskar Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA001818 (OPPA)
2017-08-09 OPP A POL 1660 Zuzanna Figel 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA003232 (OPPA)
2017-08-09 OPP A POL 1970 Maja Krawczyńska 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA0131131 (OPPA)
2017-08-09 OPP A POL 2033 Julia Schmidt 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA007474 (OPPA)
2017-08-09 OPP B POL 3333 Maja Komorowska 8 OPTI CWM GDYNIA OPPB0626626 (OPPB)
2017-08-09 OPP A POL 1276 Jakub Pawlak 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0125125 (OPPA)
img

Puchar OPTI

09.09 - 10.09-2017 Gdynia

OPP A

53

OPP B

197

Zgłoszenia zamkniete

Strona regat

www.opticwm.pl

Organizator

OPTI CWM GDYNIA

Arek Komorowski
opti@artnet.com.pl