Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-09-02 LAR POL 19484 Patryk Karczewski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-09-02 OPP B POL 1985 Konrad Kunc 11PORT MECHELINKI OPPB0451451 (OPPB)
2017-09-02 OPP A POL 1661 Jan Gierzyński 13ZATOKA PUCK OPPA002525 (OPPA)
2017-09-02 OPP A POL 2906 Maciej Karsznia 14ZATOKA PUCK OPPA0118118 (OPPA)
2017-09-02 OPP B POL 1656 Lidia Jakubowska 12ZATOKA PUCK OPPB0627627 (OPPB)
2017-09-02 LAR POL 189534 Maciej Dziewit 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-09-02 OPP B POL 1661 ? ? -? OPTIMIST B1000
2017-09-02 OPP B POL 2906 ? ? -? OPTIMIST B1000
2017-09-02 LAR POL 18622 ? ? -? LAR1000
2017-09-02 POL 1359 Tomasz Jankowski - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1723 Wiktor Weselak - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1362 Bogdan Dziekański -MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 511 Marcin Sochaj - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 293 Adam Paszek - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1344 Mariusz Sołtysiak - CHKŻ CHOJNICE OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1356 Mateusz Hanker - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1155 Cezariusz Piórczyk - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1862 Grzegorz Gontarz - YKP GDYNIA OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1753 Adam Jankowski - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-09-02 POL 1667 Marcin Gontarz -K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPTIMIST M1000
2017-09-01 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-09-01 OPP A POL 1626 Aleksander Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA002020 (OPPA)
2017-09-01 OPP A POL 1444 Oskar Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA001818 (OPPA)
2017-09-01 OPP A POL 1660 Zuzanna Figel 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA003232 (OPPA)
2017-09-01 OPP A POL 1970 Maja Krawczyńska 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA0131131 (OPPA)
2017-09-01 OPP A POL 2033 Julia Schmidt 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA007474 (OPPA)
2017-09-01 OPP B POL 3333 Maja Komorowska 8 OPTI CWM Gdynia OPPB0626626 (OPPB)
2017-09-01 OPP A POL 1276 Jakub Pawlak 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0125125 (OPPA)
2017-09-01 OPP A RUS 1320 Vadim Bezykopitov 14KOENIGSBERG OPTIMIST A1000
2017-09-01 OPP B RUS 1313 Aleksandr Zubko 8KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-09-01 OPP B RUS 1975 Lera Malaya 9KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-09-01 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008484 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-09-01 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0155155 (OPPB)
2017-09-01 LEQ POL 2542 Malwina Podsiad Hanna Kuliś 11KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO LEQ1000
2017-09-01 LEQ POL 2710 Jakub Miszczak Wojciech Bogusz 13K.S SPÓJNIA - WARSZAWA LEQ1000
2017-09-01 LEQ POL 2712 Denis Szewczyk Julia Chmiel 16KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO LEQ1000
2017-09-01 LEQ POL 2707 Julianna Wypych Grzegorz Sitarek 13KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO LEQ1000
2017-09-01 LEQ POL 2569 Adam Strelau Kacper Polkowski 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA LEQ1000
2017-08-31 OPP B POL 1702 Eryk Rózga 11MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-30 LAS 4.7 POL 210103 Paulina Rakowska 15MKŻ ARKA GDYNIA LAS471000
2017-08-29 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0478478 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-08-29 OPP MASTER POL 8 Mariusz Sołtysiak - CHKŻ CHOJNICE OPTIMIST MASTER1000
2017-08-29 LAS 4.7 POL 212648 Zuzanna Tarnawska 15MKŻ ARKA GDYNIA LAS471000
2017-08-29 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0140140 (OPPB)
2017-08-29 LAS 4.7 POL 203179 Filip Kapała 13MKŻ ARKA GDYNIA LAS471000
2017-08-29 OPP A POL 1764 Dominika Ołowiak 13 YKP GDYNIA OPPA007878 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2070 Gustaw Miciński 13 YKP Gdynia OPPA00088 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2552 Maciej Iliński 13 YKP Gdynia OPPA001313 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1867 Pola Dzik 13 YKP Gdynia OPPA00055 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2072 Gracjan Grzech 14 YKP Gdynia OPPA00077 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2071 Mateusz Gwóźdź 12 YKP Gdynia OPPA001212 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1813 Marcel Mierzwicki 14 YKP Gdynia OPPA003939 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1628 Franciszek Borys 14 YKP Gdynia OPPA0109109 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1587 Maciej Panas 13 YKP Gdynia OPPA001616 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 2075 Paweł Gerlachowski 13 YKP Gdynia OPPA007676 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1674 Szczepan Damasiewicz 14 JKW Poznań OPPA003535 (OPPA)
2017-08-29 OPP A POL 1937 Mikołaj Merkler 13 YKP Gdynia OPPA002121 (OPPA)
2017-08-29 LAR POL 17 Przemysław Pietruszewski - KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-08-29 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 165 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0216216 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008989 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0358358 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP GDYNIA OPPB0143143 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP GDYNIA OPPB0545545 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA OPPB00099 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0299299 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0147147 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP GDYNIA OPPB0121121 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP GDYNIA OPPB008585 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP GDYNIA OPPB0620620 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA OPPB005959 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0449449 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-08-29 OPP B POL 4701 Maciej Maćkowiak 10 YKP GDYNIA OPPB0401401 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ Chojnice OPPB00044 (OPPB)
2017-08-29 OPP MASTER POL 1758 PAWEŁ SZCZUKOWSKI - CHKŻ Chojnice OPTIMIST MASTER1000
2017-08-29 OPP B POL 5 Natasza Micewicz 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0642642 (OPPB)
2017-08-29 OPP B POL 4708 Maciej Kryspin 9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0617617 (OPPB)
2017-08-29 LAR POL 205296 Mateusz Budzisz 16MKŻ ARKA GDYNIA LAR1000
2017-08-29 LEQ POL 2550 Maciej Schiele Maksim Richter 13MKS2 WARSZAWA LEQ1000
2017-08-28 LEQ POL 2714 Magdalena Chyła Natalia Zdanowicz 14NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-08-28 LEQ POL 2715 Zuzanna Mróz Kosma Krecz 15NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-08-28 LEQ POL 2543 Jakub Daniluk Alexander Warno 13NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-08-28 LEQ POL 2713 Aleksandra Wirzinkiewicz Antoni Wiśniewski 13NAUTICUS YC OLSZTYN LEQ1000
2017-08-28 LAR POL 36 Klaudiusz Wieczorkowski 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-08-28 LAR RUS 211310 Aleksandr Birkle 15SAILING CLUB KOENIGSBERG LAR1000
2017-08-28 OPP B POL 3002 Maria Retecka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0247247 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB006969 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0501501 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0445445 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS Navigo Sopot OPPB0581581 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0348348 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0173173 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0211211 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0422422 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS Navigo Sopot OPPB0599599 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0460460 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0160160 (OPPB)
2017-08-28 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0251251 (OPPB)
2017-08-28 LAS 4.7 POL 205299 Igor Kuczys 14MKŻ ARKA GDYNIA OPPA00044 (OPPA)
2017-08-28 LAS POL 189768 Dominik Wojtoniak 18MKŻ Arka Gdynia LAS1000
2017-08-28 LAR POL 1856 Konstanty Sawicki 15MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO LAR1000
2017-08-27 LAS 4.7 POL 197722 David Gdaniec 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAS471000
2017-08-26 LEQ POL 2563 Amelia Rasz 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK LEQ1000
2017-08-26 LEQ POL 2567 Anna Żynda 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK LEQ1000
2017-08-25 OPP B POL 1288 Piotr Muchlado - OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1300 Natasza Tarnawska 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0368368 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1595 Jakub Targowski 11 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM Gdynia OPPB004848 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1586 Maksymilian Malec 9 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1592 Paweł Łoboda 9 OPTI CWM Gdynia OPPB0482482 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1290 Ida Kocięda 7 OPTI CWM Gdynia OPPB0369369 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1541 Jakub Porębski 8 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 11300 Sonia Zagórska 9GKŻ Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 11775 Wiktor Siemiątkowski 12GKŻ Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 2032 Antonina Zagórska 12GKŻ Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1276 Agata Nadolna 10 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 777 August Sobczak 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0105105 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1961 Agata Targowska 10 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 LAS 4.7 POL 190544 Alan Kocięda 13MKŻ ARKA GDYNIA LAS471000
2017-08-25 OPP B POL 3333 Maja Komorowska 8 OPTI CWM GDYNIA OPPB0626626 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1221 Julia Padzik 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 2035 Aniela Frąckowiak 9 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1889 Franciszek Wodkowski 8 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1384 Bienvenida Kus 8 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1450 Piotr Kosowski 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0135135 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1767 Aleksander Kosowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0232232 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1423 Mateusz Kluczka 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0170170 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn 10UKS BRYG WROCŁAW OPPB009999 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1312 Michalina Maciejak 9UKS BRYG WROCŁAW OPPB0292292 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski 11UKS BRYG WROCŁAW OPPB0275275 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 2119 Aleksander Bury 12UKS Bryg Wrocław OPPB005757 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 11138 Przemysław Żukowski 12UKS Bryg Wrocław OPTIMIST B1000
2017-08-24 LAR POL 186219 Wojciech Wilski - KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-08-24 OPP B POL 1780 Szymon Kolka 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0411411 (OPPB)
2017-08-24 OPP B POL 1775 Wiktor Mois 12UKS NAVIGO SOPOT OPTIMIST B1000
2017-08-24 OPP B POL 2039 Zuzanna Teleszyńska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0514514 (OPPB)
2017-08-24 OPP B POL 3009 Jan Latko 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0608608 (OPPB)
2017-08-24 OPP B POL 3008 Tytus Szymborski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0630630 (OPPB)
2017-08-24 LAS 4.7 POL 180714 Ada Lewandowska 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAS471000
2017-08-23 OPP A USA 21303 Audrey Foley 11Coral Reef Yacht Club OPTIMIST A1000
2017-08-22 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS CHARZYKOWY OPPB001616 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 779 Paweł Koliński 12LKS CHARZYKOWY OPPB0370370 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1585 Mateusz Grabowski 9LKS CHARZYKOWY OPPB0156156 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 723 Jakub Szczepański 11LKS Charzykowy OPPB0132132 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1550 Antoni Szyca 12LKS CHARZYKOWY OPPB0206206 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1779 Marcel Wieliński 12LKS CHARZYKOWY OPPB0280280 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1876 Maja Reszka 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0409409 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1637 Aleksandra Zastawna 11MKŻ ARKA Gdynia OPPB0343343 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 2090 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0468468 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 479 Maciej Żmijewski 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0153153 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA Gdynia OPPB00077 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB005050 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB007878 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1802 Piotr Trella 9MKŻ ARKA Gdynia OPPB0157157 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 704 Krzysztof Łucyk 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0480480 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 2070 Jacek Dyguś 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0538538 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1435 Karolina Zastawna 10MKŻ ARKA Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-22 OPP B POL 1612 Max Betlejewski 10MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-22 OPP B POL 170 Szymon Łysik 9MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-08-22 OPP B POL 257 Aleksander Paczos 9MKŻ ARKA Gdynia OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP MASTER POL 1 Piotr Myszka - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST MASTER1000
2017-08-21 POL 1348 Karol Konarzewski - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-08-21 OPP MASTER POL 910 Cezariusz Piórczyk (Cezar) - KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST MASTER1000
2017-08-21 POL 1923 Rafał Dąbek - SSW MOS IŁAWA OPTIMIST M1000
2017-08-21 OPP MASTER POL 1515 Filip Kazuła - KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST MASTER1000
2017-08-21 OPP MASTER POL 1820 Adam Paszek - KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST MASTER1000
2017-08-21 POL 1658 Wojciech Lewandowski - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-08-21 OPP MASTER POL 1343 Piotr Kamola - KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST MASTER1000
2017-08-21 POL 1827 Rajmund Lewandowski - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-08-21 POL 1644 Rafał Janowicz - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST M1000
2017-08-21 OPP MASTER POL 1444 Dominik Schutta 25 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST MASTER1000
2017-08-20 LAR POL 29 Jan Porębski - KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-08-19 OPP B POL 4704 Iwo Dudek 8Gdański Klub Żeglarski OPPB0326326 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 2222 Karol Stachowski 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0408408 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 893 Filip Różycki 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0592592 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1498 Kacper Kryszewski 10Gdański Klub Żeglarski OPPB0497497 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4707 Franciszek Zając 9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0506506 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4708 Michał Roman 8Gdański Klub Żeglarski OPPB0604604 (OPPB)
2017-08-17 LAR POL 173475 Mateusz Hanke - KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-08-17 LAR POL 186228 Tomasz Dąbrowski 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAR1000
2017-08-17 LAS 4.7 POL 159481 Stanisław Konarzewski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008585 (OPPA)
2017-08-17 LAS 4.7 POL 197723 Paweł Ortmann 15 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAS471000
2017-08-17 LAS 4.7 POL 182212 Nikola Krzosek 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAS471000
2017-08-17 LAS 4.7 POL 208652 Dominik Śliwiński 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAS471000
2017-08-17 LAS 4.7 POL 192833 Apolonia Malańska 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK LAS471000
2017-08-17 LAR POL 208653 Tytus Butowski - KS AZS AWFiS GDAŃSK LAR1000
2017-08-16 OPP B POL 1523 Olga Wietek 9YK Stal Gdynia OPPB0389389 (OPPB)
2017-08-16 OPP A POL 1963 Anna Januszewska 15YK Stal Gdynia OPPA005656 (OPPA)
2017-08-16 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK STAL GDYNIA OPPB001919 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK Stal Gdynia OPPB0569569 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 349 Filip Bil 8YK STAL GDYNIA OPPB0413413 (OPPB)
2017-08-16 OPP A POL 1619 Szymon Gąsiorowski 12YK STAL GDYNIA OPPA0113113 (OPPA)
2017-08-16 OPP B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK STAL GDYNIA OPPB0130130 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK STAL GDYNIA OPPB001414 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK Stal Gdynia OPPB004040 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 147 Agata Koropecka 8YK STAL GDYNIA OPPB0440440 (OPPB)
2017-08-15 OPP A RUS 17 Mariya Vvedenskaya 14SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST A1000
2017-08-15 OPP A RUS 1577 Liza Zvereva 14SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST A1000
2017-08-15 OPP B RUS 1101 Artur Kiselev 10Sailing Club Koenigsberg OPTIMIST B1000
2017-08-13 OPP A POL 1923 Jakub Dąbek 13 SSW MOS IŁAWA OPPA008989 (OPPA)
2017-08-11 OPP B POL 1897 Franciszek Mikulski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB007171 (OPPB)
2017-08-11 LAS 4.7 POL 0 Nikola Krzosek 14 KS AZS AWFiS Gdańsk LAS471000
2017-08-11 OPP A POL 1817 Stanisław Konarzewski 13 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPA008585 (OPPA)
2017-08-11 OPP B POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0116116 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1356 Danuta Wilska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0257257 (OPPB)
2017-08-11 OPP A POL 1658 Tomasz Lewandowski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA00066 (OPPA)
2017-08-11 LAS 4.7 POL 1657 Dawid Gdaniec 15 KS AZS AWFiS Gdańsk LAS471000
2017-08-11 OPP A POL 1348 Maria Konarzewska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA007777 (OPPA)
2017-08-11 OPP A POL 1827 Ewa Lewandowska 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA002222 (OPPA)
2017-08-11 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB004747 (OPPB)
2017-08-11 LAS 4.7 POL 1351 Apolonia Malańska 14 KS AZS AWFiS Gdańsk LAS471000
2017-08-11 OPP A POL 1644 Stanisław Janowicz 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008686 (OPPA)
2017-08-11 OPP B POL 1352 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006363 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0163163 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1348 Amelia Rasz 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0196196 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1723 Wiktor Weselak 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-11 OPP B POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0535535 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1359 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-11 OPP B POL 1917 Filip Marjański 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0200200 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 511 Lila Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-11 OPP B POL 3 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-11 OPP B POL 1354 Martyna Żydzis 14 KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST B1000
img

3 Memoriał Krzysztofa Zawalskiego

02.09 - 03.09-2017 Górki Zachodnie

OPP A

32

OPP B

143

OPP MASTER

8

LAS

1

LAR

13

LAS 4.7

15

LEQ

12

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

KS AZS AWFiS Gdańsk

Piotr Kamola
667097779
piotrkamola@wp.pl