Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-08-25 OPP B POL 6 Magda Winiarska 11YK POLSKI KRAKÓW OPPB0575575 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 817 Amelia Rasz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0197197 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 884 Zofia Zarzecka 9YKP WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1202 Franciszek Kotlarek 12YKP WARSZAWA OPPB0311311 (OPPB)
2017-08-25 OPP B POL 1291 Mikołaj Kmin -YKP WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 176 Aleksandra Campristo 9YKP WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-08-25 OPP B POL 1912 Jan Pacheco 11KŻ HORN KRAKÓW OPTIMIST B1000
2017-08-24 OPP B POL 13 Hugo Campristo 11YKP WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-08-24 OPP B POL 1897 Franciszek Mikulski - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB007171 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 14391 Nikolas Głowacki 11WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0448448 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 2221 Szymon Wójcik 12WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0207207 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 848 Alicja Siputa 12WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0378378 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1818 Jan Kisielewicz 11WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0365365 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 4 Zofia Jaśniewicz 10WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0476476 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1385 Filip Pańczyszyn 10WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0473473 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 1761 Maja Wójcik 9WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0471471 (OPPB)
2017-08-22 OPP B POL 184 Jakub Bendowski 8WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0646646 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 769 Bruno Herman 12 WTW WARSZAWA OPPB002929 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1255 Szymon Warecha 8UKS MOS EŁK OPPB0379379 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 935 Patrycja Chiniewicz 10MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0472472 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 449 Mateusz Niebrzydowski 11UKS MOS EŁK OPPB0346346 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1101 Zuzanna Maliniewicz 10BAZA MRĄGOWO OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 74 Tomasz RATAJ 10BAZA Mrągowo OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 1468 Daniel Łachacz 9BAZA MRĄGOWO OPPB0438438 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 280 Filip Szloński 10BAZA MRĄGOWO OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 1555 Blanka Bobula 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA0142142 (OPPA)
2017-08-21 OPP B POL 1666 Kinga Rękas 11JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0553553 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1973 Michał Mac 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0536536 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1873 Jan Bobula 8JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0635635 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1974 Oskar Niezabitowski 8JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0624624 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1874 Lena Kazan 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0556556 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1972 Katarzyna Płaza 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0544544 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING Człuchów OPPB0137137 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 951 Jakub Kreft 10KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0543543 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 245 Adam Wołujewicz 10KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 1629 Mikołaj Osiowy 11KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 1888 Joanna Dyja 12 WTW WARSZAWA OPPB009191 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1270 Weronika Maciejczuk 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB009999 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1456 Maciej Małachowski 14UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0183183 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1832 Anna Gierasimiuk 12UKŻ 7 Białystok OPPB0324324 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1831 Izabela Baranowska 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0367367 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1833 Bartosz Dąbrowski 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB006161 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1028 Szymon Małachowski 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0243243 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1706 Aleksandra Kamińska 12UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0230230 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1449 Łucja Gorzoch 10UKS MOS EŁK OPPB0421421 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1258 Jakub Kleban 11UKS MOS EŁK OPPB0407407 (OPPB)
2017-08-21 OPP B RUS 12 Bogdan Sarkisov 9AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B CZE 1 Ondřej Šindelka 11MYK OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 11361 Artem Shkilev 14AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B RUS 21 Daria Shkileva 12AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 1752 Jakub Korga 13MKŻ Żnin OPPB0182182 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1735 Filip Kurczewski 14MKŻ ŻNIN OPPB005353 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 2625 Kornelia Dobaczewska 12MKŻ Żnin OPPB009494 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 7521 Marcel Rumiński 9MKŻ Żnin OPPB0327327 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1376 Matylda Brelińska 11MKŻ Żnin OPPB0175175 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1772 Angela Zubel 11MKŻ ŻNIN OPPB0194194 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1016 Zuzanna Zielińska 11MKŻ Żnin OPPB0128128 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1285 Justyna Jurkowska 11MKŻ Żnin OPPB0209209 (OPPB)
2017-08-21 OPP B RUS 1410 Artem Krupachev 12AMBER SAIL KALININGRAD OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 836 Antonina Skóra 8YKP KRAKÓW OPPB0489489 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1407 Kuba Matysik 12YKP KRAKÓW OPPB0114114 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1368 Klara Matysik 12YKP KRAKÓW OPPB006666 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1642 Oskar Skóra 10YKP KRAKÓW OPPB0334334 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1530 Adelina Wietki 11YKP KRAKÓW OPPB0308308 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1516 Sonia Zagórska 9GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 2032 Antonina Zagórska 12GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-21 OPP B POL 777 August Sobczak 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0105105 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1450 Piotr Kosowski 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0134134 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1767 Aleksander Kosowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0232232 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 1423 Mateusz Kluczka 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0169169 (OPPB)
2017-08-21 OPP B POL 2072 Ignacy Kalinowski 8UKS Bryg Wrocław OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B POL 1186 Michał Paciorek 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0121121 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 1517 Pola Petrykowska 11UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0135135 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 1387 Michał Krzemiński 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0165165 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 1436 Sylwia Fryziak 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0146146 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 437 Michał Rasiński -UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0408408 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 971 Zuzia Wojciechowska 10UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B POL 126 Jan Paciorek 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0227227 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 860 Adam Słodownik 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B POL 1830 Mikołaj Grudzień 11UKS Żegluj Lublin OPPB0235235 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 105 Amelia Wolska 12UKS Żegluj Lublin OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B POL 907 Aleksandra Sikorska 12UKS ZEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B LTU 325 Kasparas Juodsnukis 9KSM Bangputys OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B LTU 324 Zygimantas Gaidys 11KSM BANGPUTYS OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B LTU 507 Mingaila Paskevicius 9KSM BANGPUTYS OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B LTU 407 Marius Antanavicius 9KSM BANGPUTYS OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B LTU 488 Rokas Golubovas 10KSM BANGPUTYS OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B LTU 399 Simonas Poviliunas 11KSM BANGPUTYS OPTIMIST B1000
2017-08-20 OPP B POL 1332 Gabriela Fajdasz 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB007575 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 1244 Oskar Hawliczek 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0177177 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 1334 Kacper Hodun 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0229229 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 2027 Filip Olszewski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB001818 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 1378 Franciszek Siwek 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-08-20 OPP B POL 2102 Adam Turczynowicz 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB00033 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4704 Iwo Dudek 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0323323 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 2222 Karol Stachowski 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0400400 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4705 Filip Różycki 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0573573 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1498 Kacper Kryszewski 10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0483483 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4707 Franciszek Zając 9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0492492 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 4708 Michał Roman 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0587587 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1489 Dawid Sikorski 14UKŻ MICHAŁOWO OPPB0345345 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1839 Bartosz Dworakowski 10UKŻ MICHAŁOWO OPTIMIST B1000
2017-08-19 OPP B POL 1840 Patryk Gobiec 12UKŻ MICHALOWO OPTIMIST B1000
2017-08-19 OPP B POL 1133 Aleksandra Pawilcz 12UKŻ MICHAŁOWO OPTIMIST B1000
2017-08-19 OPP B POL 1838 Ewa Trochimczyk 10UKŻ MICHAŁOWO OPTIMIST B1000
2017-08-19 OPP B POL 1836 Wiktoria Gobiec 13UKŻ MICHAŁOWO OPTIMIST B1000
2017-08-19 OPP B POL 1193 Igor Bogusz 12KN LIDER KRAKÓW OPPB0319319 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1434 Katarzyna Niemczyk 14KN LIDER KRAKÓW OPPB0435435 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1017 Joanna Lichwa 15KN LIDER KRAKÓW OPPB006767 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 11 Alicja Bujas 14KN LIDER KRAKÓW OPPB0436436 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 162 Rafał Małota 15KN LIDER KRAKÓW OPPB0109109 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1418 Marcin Małota 8KN LIDER KRAKÓW OPPB0531531 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 937 Jan Pawłowicz 8KN LIDER KRAKÓW OPPB0622622 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 19171 Filip Nowosad 9KN LIDER KRAKÓW OPPB0248248 (OPPB)
2017-08-19 OPP B POL 1563 Krzysztof Rysz 9KN LIDER KRAKÓW OPPB0637637 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1201 Krzysztof Ciborowski 10 WTW WARSZAWA OPPB004444 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1975 Maja Kwiek 10 WTW WARSZAWA OPPB001010 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1209 Wanda Szylińska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0180180 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1960 Miłosz Samek 12KSCŻ SZCZECIN OPPB003535 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1506 Mateusz Hrymajło 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0422422 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 5119 Kajetan Kaska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0293293 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 922 Jakub Podgórny 9KSCŻ SZCZECIN OPPB0406406 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 11716 Karol Rusin 11KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0170170 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1965 Piotr Hofman 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0122122 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1964 Karol Głąbik 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0112112 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1417 Oliwier Rubinkowski 13KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0245245 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1077 Magdalena Otto 12KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0272272 (OPPB)
2017-08-18 OPP B UKR 14 Daria Tiutiunic 13Ukraine resort of Sergeevka OPTIMIST B1000
2017-08-18 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0247247 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008383 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0152152 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1363 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0218218 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1570 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0203203 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 1712 Maja Szwejk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0188188 (OPPB)
2017-08-18 OPP B POL 113 Miłosz Ciechanowicz 7MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0188188 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 2113 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ CHOJNICE OPPB0205205 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0140140 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1549 Michał Urbaniak 12 CHKŻ Chojnice OPPB0402402 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB00044 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski 12 CHKŻ CHOJNICE OPPB0160160 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 2114 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB009292 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 758 January Szczukowski 9 CHKŻ CHOJNICE OPPB0279279 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 158 Igor Pawlowski 8 CHKŻ CHOJNICE OPPB0427427 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1066 Franciszek Kosecki 9 CHKŻ CHOJNICE OPPB0465465 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 757 Tadeusz Wiatrowski 8 CHKŻ CHOJNICE OPPB0505505 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1175 Alicja Dampc 9CHKZ CHOJNICE OPPB0326326 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 926 Zofia Prądzynska 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0325325 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1310 Jan Kubiak 9 CHKŻ CHOJNICE OPPB0384384 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13CHKZ CHOJNICE OPPB009696 (OPPB)
2017-08-17 OPP B BLR 389 Valeria Gulidova 11SDUSHOR MINSK OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B BLR 333 Vasiliy Liaushynski 11SDUSHOR MINSK OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B BLR 913 Yelisei Rachkovski 11SDUSHOR Minsk OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B BLR 505 Dzianis Sukhau 10SDUSHOR MINSK OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B BLR 516 Yaramir Valoshynau 11SDUSHOR MINSK OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 1338 Radosław Gałecki 14KS ENERGETYK JAWORZNO OPPB0256256 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1084 Julia Maziarz 11KS ENERGETYK JAWORZNO OPPB0171171 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1086 Jan Zaporowski 11KS ENERGETYK JAWORZNO OPPB0261261 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1820 Amelia Kwiatkowska 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0302302 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1227 Mikołaj Głąb 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0264264 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1780 Mikołaj Bujalski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0267267 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1391 Filip Rostek 11Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0310310 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 2610 Maciej Pryk 11Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0410410 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 932 Jakub Częczek 11Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0322322 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0116116 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1356 Danuta Wilska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0254254 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB004747 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1817 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006262 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0161161 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1644 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0520520 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1359 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0555555 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1917 Filip Marjański 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0200200 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 511 Liliana Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 3 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 182 Antoni Grygiel 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0636636 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1830 Mikołaj Cieślak 9UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 306 Tomasz Zadora 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0292292 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1749 Lidia Łukasik 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB004646 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1444 Ewa Czapla 12UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 1265 Aleksandra Czajkowska 11UKS ZEGLUJ LUBLIN OPPB0396396 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 749 Dante Luciani 11UKS ZEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 11444 Marcel Pawłowski 13UKS ZEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 444 Tymon Szkołut 8UKS Zegluj Lublin OPTIMIST B1000
2017-08-17 OPP B POL 1139 Hanna Gębicka 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0305305 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1246 Franciszek Massalski 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0199199 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1448 Szymon Rozum 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB009090 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1988 Michalina Pawelczyk 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008686 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 2005 Michał Kuczmarski 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0125125 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0100100 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 2206 Hanna Korsak 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0195195 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1788 Antoni Kiliszek 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0159159 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 1137 Marianna Gębicka 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0257257 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 925 Nina Zygo 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0353353 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 988 Jan Wiśniewski 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0320320 (OPPB)
2017-08-17 OPP B POL 2816 Rozalia Rozum 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0286286 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1624 Piotr Grabski 12SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPPB00022 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1606 Alicja Sobota 11SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPPB0173173 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1188 Wiktoria Sajdak 11SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPPB0223223 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1943 Wiktor Łasak 11UKŻ LAMELKA OPPB0288288 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 2442 Janina Dmochowska 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB004343 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 2090 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0457457 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 479 Maciej Żmijewski 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0151151 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB00077 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB005050 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB007878 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1802 Piotr Trella 9MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0154154 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1598 Maksymilian Pastuszka 10UKŻ PISZ OPPB0249249 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1599 Anastazja Patuszka 11UKŻ PISZ OPPB0238238 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1597 Piotr Raszczyk 12UKŻ PISZ OPPB0104104 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1630 Bolesław Nesterowicz 11UKŻ PISZ OPPB0139139 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 2077 Dominika Grala 11UKŻ PISZ OPPB003030 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 15981 Weronika Grala 7UKŻ PISZ OPPB0390390 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1273 Adrian Nowak 11UKŻ PISZ OPPB0403403 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 15971 Wiktor Krakowski 10Ukż Pisz OPPB0508508 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1645 Michał Biedalak 12 JKW POZNAŃ OPPB003434 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 927 Hugo Marciniak 13 JKW POZNAŃ OPPB003939 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1638 Stanisław Radojewski 13JKW POZNAN OPPB00088 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1438 Dobromir Sokołowski 13 JKW POZNAŃ OPPB0387387 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1623 Alicja Przybyłek 12AZS POZNAŃ OPPB005454 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1228 Olga Kanikowska 10AZS POZNAŃ OPPB0317317 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 920 Maksymilian Kruczyński 11AZS POZNAŃ OPPB002626 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 157 Mikołaj Mataczyński 9AZS POZNAŃ OPPB0341341 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 958 Alicja Koczorowska 10AZS POZNAŃ OPPB004141 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1497 Wiktor Borkowski 11AZS POZNAŃ OPPB004949 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1140 Aleksandra Borucka 11AZS POZNAŃ OPPB006363 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 991 Karolina Gajdzińska 12AZS POZNAŃ OPPB005656 (OPPB)
2017-08-16 OPP B POL 1229 Zofia Pospieszna 10AZS POZNAŃ OPPB008282 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1849 Adrian Majdosz 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0239239 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 111 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB003333 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 186 Maciej Cymerman 11 UKS Barnim Goleniów OPPB006464 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1884 Stanisław Maik 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0340340 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1708 Oskar Sawicki 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0123123 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 125 Anna Witczak 13ŻLKS POZNAŃ OPPB009797 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1627 Maria Majchrzycka 13ŻLKS POZNAŃ OPPB007676 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 673 Martyna Mariak 12ŻLKS POZNAŃ OPPB0503503 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 32 Laura Tomikowska 13ŻLKS POZNAŃ OPPB0298298 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 25 Mikołaj Majchrzycki 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0234234 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1522 Tymoteusz Wysocki 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB006565 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 2099 Szymon Maruszczak 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0187187 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 442 Adrian Manista 13OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0176176 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1581 Aniela Graczyk 11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0285285 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 2096 Liwia Liszkiewicz 10OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0439439 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 444 Aleksandra Zybert 11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-08-15 OPP B POL 1488 Natalia Burczyńska 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0211211 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1420 Marcel Skubański 12KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB008585 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1678 Paweł Szota 13Klub Żeglarski Nysa OPPB0233233 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 2080 Karolina Jałoszyńska 11KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB005151 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1678 Kacper Kulawiak 12KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0191191 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 226 Michał Kaczmarek 10KLUB ZEGLARSKI NYSA OPPB0537537 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1249 Kacper Michalski 9KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0271271 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1883 Filip Oleszczyk 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0145145 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński 9 UKS Barnim Goleniów OPPB0423423 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 2156 Nikolas Urba 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0526526 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 77 Marek Szczepankowski 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0228228 (OPPB)
2017-08-15 OPP B POL 1777 Iwo Gogołkiewicz 11 UKS Barnim Goleniów OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 1654 Stepan Kuzmin 10SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 205 Vladimir Amelin 12SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 1306 Vlada Andreeva 11SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 1975 Lera Malaya 9SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 1302 Katya Alekseeva 10SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 1101 Artur Kiselev 10SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 1102 Aleksandr Zubko 8SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B RUS 985 Vera Kurganova 12SAILING CLUB KOENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B POL 397 Ida Kozło 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0417417 (OPPB)
2017-08-14 OPP B POL 1893 Maciej Chybiński 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0241241 (OPPB)
2017-08-14 OPP B POL 970 KACPER KOSTARZ 10JK POGORIA 3 DĄBROWA GÓRNICZA OPTIMIST B1000
2017-08-14 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn 10UKS BRYG WROCŁAW OPPB009898 (OPPB)
2017-08-14 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski 11UKS BRYG WROCŁAW OPPB0270270 (OPPB)
2017-08-14 OPP B POL 2119 Aleksander Bury 12UKS BRYG WROCŁAW OPPB005757 (OPPB)
2017-08-14 OPP B POL 11138 Przemysław Żukowski 12UKS BRYG WROCŁAW OPTIMIST B1000
2017-08-13 OPP B POL 10 Andrzej Pochopień 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0244244 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 2067 Mateusz Kolba 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0214214 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 1756 Konrad Ciernia 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0252252 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 1916 Kasia Wajdowska 13KŻ HORN KRAKÓW OPPB0231231 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 2069 Jakub Kuraś 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0371371 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 2065 Igor Wierzbowski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB003232 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 16 Maksymilian Kowalczyk 12KŻ HORN KRAKÓW OPPB006868 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 1997 Tymoteusz Mika 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0219219 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 2064 Bartłomiej Heksel 13KŻ HORN KRAKÓW OPPB0101101 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 2062 Piotr Kuźniarski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0259259 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 2066 Jakub Lipowski 10KŻHORN KRAKÓW OPPB0193193 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 1913 Gita Van Der Voort 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0348348 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 2063 Barbara Woźniak 12KŻ HORN KRAKÓW OPPB0397397 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 1914 Antonina Liro 9KŻ HORN KRAKÓW OPPB0244244 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 1709 Hanna Kusztejko 9KŻ HORN KRAKÓW OPPB0499499 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 124 Hubert Staroń 9KŻ HORN KRAKÓW OPTIMIST B1000
2017-08-13 OPP B POL 1004 Wiktor Książyński 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0401401 (OPPB)
2017-08-13 OPP B POL 648 Bartłomiej Konopka 10KŻ HORN KRAKÓW OPTIMIST B1000
2017-08-13 OPP B POL 1797 Alicja Maciąg 8KŻ HORN KRAKÓW OPTIMIST B1000
2017-08-13 OPP B POL 1868 Maciej Cymerman 11UKS BARNIM GOLENIOW OPPB006464 (OPPB)
2017-08-12 OPP B POL 1405 Joanna Michalska 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0142142 (OPPB)
2017-08-12 OPP B POL 1306 Igor Gruszczyński 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0127127 (OPPB)
2017-08-12 OPP B POL 1305 Kajetan Stein 10UKS Yacht Club Sława OPPB0484484 (OPPB)
2017-08-12 OPP B POL 333 Michał Skawiński Ps. Kornik 10 WTW WARSZAWA OPPB003838 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 11488 Eliza Kołtak 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0215215 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1891 Kacper Warywoda 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0198198 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 528 Maciek Dudek 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0318318 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 2120 Michał Karnacewicz 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0102102 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1015 Marta Chomik 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0179179 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1075 Helena Moritz 8UKS FIR WARSZAWA OPPB0519519 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1529 Alexander Nowak 8UKS FIR WARSZAWA OPPB0333333 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 959 Maciej Placzke 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0148148 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1424 Jakub Wegiera 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0164164 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1422 Krzysztof Junczyk 9UKS FIR WARSZAWA OPPB0240240 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1451 Witold Onisk 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0163163 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1800 Jakub Kosowski 10UKS FIR WARSZAWA OPPB0192192 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 892 Maja Glinka 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0424424 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1518 Kazimierz Chmielewski 10UKS FIR Warszawa OPPB0369369 (OPPB)
2017-08-11 OPP B POL 1700 Adam Onisk 9UKS FIR Warszawa OPTIMIST B1000
2017-08-10 OPP B RUS 1310 Evgeniia Bylkova 10SAYLING CLUB KENIGSBERG OPTIMIST B1000
2017-08-10 OPP B POL 1234 Wiktor Polaczek 13YC PTTK BESKID NOWY SACZ OPPB0130130 (OPPB)
2017-08-10 OPP B POL 1231 Martyna Duch 12YC PTTK BESKID NOWY SACZ OPPB0643643 (OPPB)
2017-08-10 OPP B POL 2888 Wiktor Arian 13UKS SAILING TEAM RZESZÓW OPPB0535535 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 3002 Maria Retecka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0246246 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB006969 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0487487 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0437437 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0565565 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0343343 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS Navigo Sopot OPPB0172172 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0210210 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0412412 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS Navigo Sopot OPPB0580580 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0451451 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0157157 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0250250 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP GDYNIA OPPB0141141 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0309309 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP Gdynia OPPB0355355 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA OPPB00099 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP GDYNIA OPPB0120120 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP Gdynia OPPB008484 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA OPPB005959 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0444444 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-08-09 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 4701 Maciej Maćkowiak 10 YKP GDYNIA OPPB0393393 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1860 Filip Lenart 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB003737 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB008181 (OPPB)
2017-08-09 OPP B POL 381 Aleksander Lenart 8UKS Opti Odra Wrocław OPPB0546546 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0269269 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 1319 Nikodem Różański 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0512512 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA OPPB0124124 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 1867 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002323 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0108108 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 1801 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0111111 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 1001 Wit Dmuchowski 8 SSW MOS IŁAWA OPPB0623623 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 985 Jakub Darkowski 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0521521 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0255255 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 522 Jan Rohde 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0462462 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 969 Hubert Szulczewski 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0475475 (OPPB)
2017-08-08 OPP B POL 943 Bartosz Bilicki 10 SSW MOS IŁAWA OPTIMIST B1000
2017-08-07 OPP B POL 1852 Karolina Tomczyk 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB007979 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 174 Julka Kozubowicz 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0118118 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 133 Maciej Wójcik 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB008787 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 246 Wiktoria Grima 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0276276 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 326 Zofia Jachymska 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0242242 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1284 Ania Porwoł 14TS KUZNIA RYBNIK OPPB0225225 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1204 Igor Tomczyk 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0107107 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1324 Jakub Oblonk 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0166166 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1784 Nina Sibon 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0350350 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 222 Wiktoria Harnasz 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0222222 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 131 Hugo Skupnik 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0498498 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 10231 Jasiek Pifczyk 12TS KUŹNIA RYBNIK OPPB0284284 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1274 Jakub Szafarczyk 12TS KUŹNIA RYBNIK OPPB0258258 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1200 Sara Wiśniewska 12 TKŻ TORUŃ OPPB005555 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1026 Jakub Gil 11 TKŻ TORUŃ OPPB0201201 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1981 Oliwia Dróżyńska 13 TKŻ TORUŃ OPPB007272 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1226 Teresa Masztalerz 11 TKŻ TORUŃ OPPB006060 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 2586 Aleksandra Mańkowska 12 TKŻ TORUŃ OPPB009393 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1671 Antoni Osiński 11 TKŻ TORUŃ OPPB0237237 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1823 Gustaw Zalewski 10 TKŻ TORUŃ OPPB0217217 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1919 Jan Lemański 9 TKŻ Toruń OPTIMIST B1000
2017-08-07 OPP B POL 1828 Martyna Molus 11 TKŻ Toruń OPPB0332332 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1769 Sonia Dobrzyńska 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0315315 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 844 Aleksander Główka 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0287287 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 9KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0185185 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1766 Weronika Przeździecka 9KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0202202 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1786 Leon Sapijaszko 11KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0328328 (OPPB)
2017-08-07 OPP B POL 1245 Hanna Słyk 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0126126 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 1474 Agnieszka Jankowiak 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0281281 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 187 Teresa Zawal 13ŻMKS Poznań OPPB0349349 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 104 Adrian Kurzawa 11ŻMKS Poznań OPTIMIST B1000
2017-08-06 OPP B POL 1050 Szymon Rossa 11ŻMKS POZNAŃ OPPB0150150 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 1278 Adam Cwojdziński 11ŻMKS POZNAŃ OPPB008080 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 1240 Piotr Jakubowski 11ŻMKS POZNAŃ OPPB0316316 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 1870 Teodor Kasprzyk 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0290290 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 1283 Jan Ptasiński 12ŻMKS Poznań OPPB0260260 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 1224 Michał Grzesiek 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0158158 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 891 Aleksandra Długołęcka 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0174174 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 1871 Wojciech Stefaniak 11ŻMKS POZNAŃ OPPB009595 (OPPB)
2017-08-06 OPP B POL 0 Alan Kurzawa 9ŻMKS Poznań OPTIMIST B1000
2017-08-06 OPP B POL 0 Daniel Śmiałowski 10ŻMKS Poznań OPPB0454454 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 255 Jan Kamieński 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0212212 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 39 Andrzej Nycz 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0162162 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 1439 Paweł Sikora 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0186186 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 2555 Jan Sawicki 9PKM LOK POZNAŃ OPPB0204204 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 139 Maria Nycz 8PKM LOK POZNAŃ OPPB0607607 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 2205 Piotr Vogel 12PKM LOK POZNAŃ OPPB0274274 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 1268 Illya Zaradny 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0168168 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 143 Jerzy Gałęza 10PKM LOK POZNAŃ OPPB0300300 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 1117 MAGDALENA LASKOWSKA 10PKM LOK POZNAŃ OPPB0630630 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 1112 KAMILA GAWLIK 12PKM LOK POZNAŃ OPPB0619619 (OPPB)
2017-08-05 OPP B POL 1113 KRZYSZTOF CHOLEWA 12PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-08-05 OPP B POL 1114 ANNA GĄSIOREK 10PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-08-05 OPP B POL 1115 ALEKSANDRA ZACHCIAŁ 8PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-08-05 OPP B POL 1118 JAKUB RASZEWSKI 10PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-08-02 OPP B POL 179 Stanisław Ługowski 9 WTW WARSZAWA OPPB0304304 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0463463 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 165 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0295295 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0213213 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008888 (OPPB)
2017-08-02 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0354354 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS CHARZYKOWY OPPB001616 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 779 Paweł Koliński 12LKS CHARZYKOWY OPPB0368368 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1585 Mateusz Grabowski 9LKS CHARZYKOWY OPPB0153153 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 723 Jakub Szczepański 11LKS CHARZYKOWY OPPB0129129 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 1798 Hanna Ługowska 12 WTW WARSZAWA OPPB0136136 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 2016 Malina Pietrzak 10 WTW WARSZAWA OPPB0117117 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 879 Igor Grzelak 10 WTW WARSZAWA OPPB0236236 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 1518 Klara Piotrowska 10 WTW WARSZAWA OPPB0282282 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 2107 Marta Piotrowska 10 WTW WARSZAWA OPPB0251251 (OPPB)
2017-07-30 OPP B RUS 817 Artem Kornalevskiy 10UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B RUS 3339 Ivan Mikhalev 10UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-07-30 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak 12KSW BALTIC OPPB0113113 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 180 Wiktoria Hałabaty 12MKŻ OPTI OPPB005252 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 17091 Wiktoria Warzych 10MKŻ OPTI OPPB0432432 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW BALTIC OPPA0146146 (OPPA)
2017-07-30 OPP B POL 1713 Danuta Grudzień 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB002424 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 2017 Krystyna Szpor 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB005858 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 1415 Julia Walus 12UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB0156156 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 970 Mikołaj Musioł 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB0399399 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 12971 Maciej Szawkowski 9BAZA MRĄGOWO OPPB0414414 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1600 Radosław Parzych 12BAZA MRĄGOWO OPPB0147147 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 243 Zofia Gołębiowska 11BAZA MRĄGOWO OPPB0337337 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1297 Mateusz Buło 13BAZA MRĄGOWO OPPB0138138 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1296 Antoni Kuźmiński 11BAZA MRĄGOWO OPPB0336336 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 396 Paweł Romanowicz 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0216216 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1593 Rafał Balicki 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB007474 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1751 Jacek Kalinowski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB001111 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1750 Filip Nosol 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0275275 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1153 Mateusz Balicki 13UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPTIMIST B1000
2017-07-27 OPP B POL 1861 Sebastian Kaczanowski 13UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0103103 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 4112 Jan Zamojski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0132132 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK STAL GDYNIA OPPB001919 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1872 Marcin Staniewicz 15JACHT KLUB KOSZALIN OPPB0220220 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1523 Olga Wietek 9YK STAL GDYNIA OPPB0385385 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK STAL GDYNIA OPPB0554554 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 349 Filip Bil 8YK STAL GDYNIA OPPB0405405 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK STAL GDYNIA OPPB0131131 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK STAL GDYNIA OPPB001414 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 147 Agata Koropecka 8YK STAL GDYNIA OPPB0433433 (OPPB)
img

Mistrzostwa PSKO Gr B

25.08 - 27.08-2017 Giżycko

OPP B

476

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

UKŻR Niegocin

Alicja Klimaszewska
602 686 577
ukzr.niegocin@op.p

Informacje dodatkowe

Wpisowe - konto bankowe:
BGŻ O/ Giżycko
38203000451110000002575450