Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-08-11 POL 1794 Wiktor Disterhoft 11UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC OPTIMIST CH1000
2017-08-11 POL 1793 Maksymilian Kotwica 10UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC OPTIMIST CH1000
2017-08-11 POL 1189 Aleksy Worsowicz 10UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC OPTIMIST CH1000
2017-08-11 POL 2077 Dominika Grala 11PMOS PISZ OPPB003030 (OPPB)
2017-08-11 POL 1712 Maja Szwejk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPTIMIST DZ1000
2017-08-11 POL 1359 Wojtek Jankowski 11AZS AWR GDAŃSK OPPB0555555 (OPPB)
2017-08-10 POL 1285 Justyna Jurkowska 11MKŻ ŻNIN OPPB0209209 (OPPB)
2017-08-08 POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP GDYNIA OPPB0599599 (OPPB)
2017-08-08 POL 1297 Maciej Szawkowski 9BAZA MRĄGOWO OPPB0414414 (OPPB)
2017-08-08 POL 245 Adam Wołujewicz 10KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPTIMIST CH1000
2017-08-08 POL 1629 Mikołaj Osiowy 11KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPTIMIST CH1000
2017-08-08 CZE 1 Ondřej Šindelka 11MYK OPTIMIST CH1000
2017-08-07 POL 0 Mateusz Szymczak -KS CŻ SZCZECIN OPTIMIST CH1000
2017-08-05 POL 1139 Hanna Gębicka 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0305305 (OPPB)
2017-08-05 POL 1246 Franciszek Massalski 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0199199 (OPPB)
2017-08-05 POL 1988 Michalina Pawelczyk 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008686 (OPPB)
2017-08-05 POL 2005 Michał Kuczmarski 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0125125 (OPPB)
2017-08-05 POL 2206 Hanna Korsak 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0195195 (OPPB)
2017-08-05 POL 1788 Antoni Kiliszek 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0159159 (OPPB)
2017-08-05 POL 1137 Marianna Gębicka 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0257257 (OPPB)
2017-08-05 POL 925 Nina Zygo 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0353353 (OPPB)
2017-08-05 POL 988 Jan Wiśniewski 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0320320 (OPPB)
2017-08-05 POL 2816 Rozalia Rozum 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0286286 (OPPB)
2017-08-05 POL 922 Jakub Podgórny 9KSCŻ SZCZECIN OPPB0406406 (OPPB)
2017-08-04 POL 2113 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ CHOJNICE OPPB0205205 (OPPB)
2017-08-04 POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ CHOJNICE OPTIMIST CH1000
2017-08-04 POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB00044 (OPPB)
2017-08-04 POL 1072 Arkadiusz Beska 11 CHKŻ Chojnice OPPB0360360 (OPPB)
2017-08-04 POL 2114 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB009292 (OPPB)
2017-08-04 POL 758 January Szczukowski 9 CHKŻ CHOJNICE OPPB0279279 (OPPB)
2017-08-04 POL 158 Igor Pawlowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0427427 (OPPB)
2017-08-04 POL 13 Borys Matysiak 9CHKZ CHOJNICE OPPB0547547 (OPPB)
2017-08-04 POL 1066 Franciszek Kosecki 9CHKZ CHOJNICE OPPB0465465 (OPPB)
2017-08-04 POL 757 Tadeusz Wiatrowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0505505 (OPPB)
2017-08-04 POL 1175 Alicja Dampc 9 CHKŻ CHOJNICE OPPB0326326 (OPPB)
2017-08-04 POL 926 Zofia Pradzynska 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0325325 (OPPB)
2017-08-04 POL 310 Jan Kubiak 9Chkz Chojnice OPPB0384384 (OPPB)
2017-08-02 POL 928 Maksymilian Wróbel 10SEJK POGOŃ SZCZECIN OPTIMIST CH1000
2017-08-02 POL 1490 Szymon Góralski 9SEJK POGOŃ SZCZECIN OPPB0591591 (OPPB)
2017-08-02 POL 1374 Lidia Łagodzińska 10SEJK POGOŃ SZCZECIN OPTIMIST DZ1000
2017-08-02 POL 92 Zofia Wołosz 9SEJK POGOŃ SZCZECIN OPPB0569569 (OPPB)
2017-08-02 POL 272 Bartek Pluta 10SEJK POGOŃ SZCZECIN OPPB0559559 (OPPB)
2017-08-02 POL 1322 Piotr Wójcik 10SEJK POGOŃ SZCZECIN OPTIMIST CH1000
2017-08-02 POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-08-02 POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0463463 (OPPB)
2017-08-02 POL 175 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0295295 (OPPB)
2017-08-02 POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-08-02 POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0213213 (OPPB)
2017-08-02 POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-08-02 POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008888 (OPPB)
2017-08-01 POL 1906 Gustaw Kwiek 11 WTW WARSZAWA OPPA005858 (OPPA)
2017-07-30 POL 2016 Malina Pietrzak 10 WTW WARSZAWA OPPB0117117 (OPPB)
2017-07-30 POL 879 Igor Grzelak 10 WTW WARSZAWA OPPB0236236 (OPPB)
2017-07-30 POL 1518 Klara Piotrowska 10 WTW WARSZAWA OPPB0282282 (OPPB)
2017-07-30 POL 2107 Marta Piotrowska 10 WTW WARSZAWA OPPB0251251 (OPPB)
2017-07-30 POL 1201 Krzysztof Ciborowski 10 WTW WARSZAWA OPPB004444 (OPPB)
2017-07-30 POL 878 Maja Kwiek 10 WTW WARSZAWA OPPB001010 (OPPB)
2017-07-30 POL 1780 Szymon Kolka 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0404404 (OPPB)
2017-07-30 POL 17091 Wiktoria Warzych 10MKŻ OPTI OPPB0432432 (OPPB)
2017-07-29 POL 5 MAKSYMILIAN KOSCHEL 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0538538 (OPPB)
2017-07-29 POL 670 Jeremiasz Konieczny 10ŻLKS Poznań OPPB0301301 (OPPB)
2017-07-29 POL 794 Aleksander Kania 10ŻLKS Poznań OPPB0584584 (OPPB)
2017-07-29 POL 7 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0234234 (OPPB)
2017-07-27 POL 106 Adam Jarosz 12KSW Bydgoszcz Brdyujście OPTIMIST CH1000
2017-07-27 POL 978 Jakub Zakrzewski 11 JKW POZNAŃ OPPB0265265 (OPPB)
2017-07-27 POL 1207 Wojciech Reck 11 JKW POZNAŃ OPPB0221221 (OPPB)
2017-07-27 POL 1829 Stanisław Wojda 11 JKW POZNAŃ OPPB008989 (OPPB)
2017-07-27 POL 1622 Stanisław Cholewicki 10 JKW POZNAŃ OPPB0296296 (OPPB)
2017-07-27 POL 927 Hubert Marciniak 11 JKW POZNAŃ OPTIMIST CH1000
2017-07-26 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK STAL GDYNIA OPPB0131131 (OPPB)
2017-07-26 POL 1593 Rafał Balicki 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB007474 (OPPB)
2017-07-26 POL 1751 Jacek Kalinowski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB001111 (OPPB)
2017-07-26 POL 1750 Filip Nosol 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0275275 (OPPB)
2017-07-26 POL 4112 Jan Zamojski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0132132 (OPPB)
2017-07-26 POL 1493 Marta Sochacka 9UKS Żeglarz Wrocław OPPB0474474 (OPPB)
2017-07-26 POL 1228 Olga Kanikowska 10AZS POZNAŃ OPPB0317317 (OPPB)
2017-07-26 POL 428 Lena Gaweł 9AZS Poznań OPPB0629629 (OPPB)
2017-07-26 POL 1767 Nina Gaweł 7AZS Poznań OPPB0634634 (OPPB)
2017-07-26 POL 1380 Emilia Siekierczak 9AZS Poznań OPPB0510510 (OPPB)
2017-07-26 POL 1312 Ignacy Pospieszny 8AZS Poznań OPPB0574574 (OPPB)
2017-07-26 POL 95 Maksymilian Czarnecki 8AZS Poznań OPTIMIST CH1000
2017-07-26 POL 99 Maciej Dąbek 10AZS Poznań OPPB006767 (OPPB)
2017-07-26 POL 1376 Matylda Brelińska 11MKŻ ŻNIN OPPB0175175 (OPPB)
2017-07-26 POL 1772 Angela Zubel 11MKŻ ŻNIN OPPB0194194 (OPPB)
2017-07-26 POL 1016 Zuzanna Zielińska 11MKŻ ŻNIN OPPB0128128 (OPPB)
2017-07-26 POL 50 Jagoda Romel 11MKŻ Żnin OPPB0527527 (OPPB)
2017-07-26 POL 55 Marietta Rospenda 15MKŻ Żnin OPTIMIST DZ1000
2017-07-26 POL 1523 Olga Wietek 9YK STAL GDYNIA OPPB0385385 (OPPB)
2017-07-26 POL 585 Michał Trafalski 10YK STAL GDYNIA OPPB0554554 (OPPB)
2017-07-26 POL 349 Filip Bil 8YK STAL GDYNIA OPPB0405405 (OPPB)
2017-07-26 POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK STAL GDYNIA OPPB001414 (OPPB)
2017-07-26 POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-07-26 POL 147 Agata Koropecka 8YK STAL GDYNIA OPPB0433433 (OPPB)
2017-07-25 POL 1876 Maja Reszka 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0403403 (OPPB)
2017-07-25 POL 2442 Janina Dmochowska 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB004343 (OPPB)
2017-07-25 POL 1 Aleksandra Zastawna 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0338338 (OPPB)
2017-07-25 POL 2090 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-07-25 POL 1702 Eryk Rózga 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0357357 (OPPB)
2017-07-25 POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB00077 (OPPB)
2017-07-25 POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB005050 (OPPB)
2017-07-25 POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB007878 (OPPB)
2017-07-25 POL 1802 Piotr Trella 9MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0154154 (OPPB)
2017-07-25 POL 704 Krzysztof Łucyk 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0468468 (OPPB)
2017-07-25 POL 2070 Jacek Dyguś 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0525525 (OPPB)
2017-07-25 POL 1612 Max Betlejewski 10MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST CH1000
2017-07-25 POL 170 Szymon Łysik 9MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST CH1000
2017-07-25 POL 257 Aleksander Paczos 9MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST CH1000
2017-07-23 POL 1708 Oskar Sawicki 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0123123 (OPPB)
2017-07-23 POL 1884 Stanisław Maik 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0340340 (OPPB)
2017-07-23 POL 1868 Maciej Cymerman 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB006464 (OPPB)
2017-07-23 POL 111 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB003333 (OPPB)
2017-07-23 POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński 9 UKS Barnim Goleniów OPPB0423423 (OPPB)
2017-07-23 POL 1777 Iwo Gogołkiewicz 11 UKS Barnim Goleniów OPTIMIST CH1000
2017-07-21 POL 1892 Jan Karnowski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0144144 (OPPB)
2017-07-21 POL 2027 Filip Olszewski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB001818 (OPPB)
2017-07-21 POL 1378 Franciszek Siwek 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-07-21 POL 1332 Gabriela Fajdasz 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB007575 (OPPB)
2017-07-21 POL 2200 Kaja Śledzińska -K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-07-19 POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0269269 (OPPB)
2017-07-19 POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA OPPB0124124 (OPPB)
2017-07-19 POL 1319 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002323 (OPPB)
2017-07-19 POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-07-19 POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0108108 (OPPB)
2017-07-19 POL 1801 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0111111 (OPPB)
2017-07-19 POL 1001 Wit Dmuchowski 8 SSW MOS IŁAWA OPPB0623623 (OPPB)
2017-07-19 POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOs Iława OPPB0255255 (OPPB)
2017-07-19 POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-07-19 POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP GDYNIA OPPB0141141 (OPPB)
2017-07-19 POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0309309 (OPPB)
2017-07-19 POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-07-19 POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0143143 (OPPB)
2017-07-19 POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP GDYNIA OPPB0120120 (OPPB)
2017-07-19 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0444444 (OPPB)
2017-07-19 POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-07-19 POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-07-19 POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-07-19 POL 4701 Maciej Maćkowiak 10 YKP GDYNIA OPPB0393393 (OPPB)
2017-07-19 POL 18 Magdalena Ziółkowska 7 YKP Gdynia OPPB0640640 (OPPB)
2017-07-18 POL 1554 Tymon Przyjemczak 9KS ZATOKA Puck OPPB0639639 (OPPB)
2017-07-18 POL 1269 Zuzanna Zasada 11KS ZATOKA Puck OPPB0208208 (OPPB)
2017-07-18 POL 1030 Maja Kreft 10KS ZATOKA Puck OPTIMIST DZ1000
2017-07-17 POL 959 Kajetan Borek 9Jacht Klub Koszalin OPPB0459459 (OPPB)
2017-07-17 POL 237 Wojciech Gronek 11Jacht Klub Koszalin OPPB0335335 (OPPB)
2017-07-17 POL 1713 Danuta Grudzień 11UKS Silesia - Opty Chełm Śląski OPPB002424 (OPPB)
2017-07-17 POL 950 Krystyna Szpor 11UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski OPPB005858 (OPPB)
2017-07-16 POL 1497 Wiktor Borkowski 11AZS POZNAŃ OPPB004949 (OPPB)
2017-07-16 POL 1140 Aleksandra Borucka 11AZS POZNAŃ OPPB006363 (OPPB)
2017-07-16 POL 958 Alicja Koczorowska 10AZS POZNAŃ OPPB004141 (OPPB)
2017-07-16 POL 920 Maksymilian Kruczyński 11AZS POZNAŃ OPPB002626 (OPPB)
2017-07-16 POL 1229 Zofia Pospieszna 10AZS POZNAŃ OPPB008282 (OPPB)
2017-07-16 POL 574 Matylda Młodzianowska 9AZS POZNAŃ OPPB0552552 (OPPB)
2017-07-16 POL 157 Mikołaj Mataczyński 9AZS POZNAŃ OPPB0341341 (OPPB)
2017-07-16 POL 1529 Alexander Nowak 8UKS FIR WARSZAWA OPPB0333333 (OPPB)
2017-07-16 POL 959 Maciej Placzke 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0148148 (OPPB)
2017-07-16 POL 1424 Jakub Wegiera 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0164164 (OPPB)
2017-07-16 POL 1800 Jakub Kosowski 10UKS FIR WARSZAWA OPPB0192192 (OPPB)
2017-07-16 POL 1429 Alexander Vidal 9UKS FIR WARSZAWA OPTIMIST CH1000
2017-07-14 POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS CHARZYKOWY OPPB001616 (OPPB)
2017-07-14 POL 1585 Mateusz Grabowski 9LKS Charzykowy OPPB0153153 (OPPB)
2017-07-14 POL 723 Jakub Szczepański 11LKS CHARZYKOWY OPPB0129129 (OPPB)
2017-07-14 POL 630 Maja Szyca 8LKS Charzykowy OPPB0482482 (OPPB)
2017-07-13 POL 1769 Sonia Dobrzyńska 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0315315 (OPPB)
2017-07-13 POL 844 Aleksander Główka 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0287287 (OPPB)
2017-07-13 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 9KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0185185 (OPPB)
2017-07-13 POL 1766 Weronika Przeździecka 9KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0202202 (OPPB)
2017-07-13 POL 1786 Leon Sapijaszko 11KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0328328 (OPPB)
2017-07-12 POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-07-12 POL 1262 Wiktoria Hlawaty 12MKŻ Opti OPPB005252 (OPPB)
2017-07-11 POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-07-11 POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0247247 (OPPB)
2017-07-11 POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-07-11 POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008383 (OPPB)
2017-07-11 POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-07-11 POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0152152 (OPPB)
2017-07-11 POL 1363 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0218218 (OPPB)
2017-07-11 POL 1570 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0203203 (OPPB)
2017-07-10 POL 333 MICHAŁ SKAWIŃSKI ps. KORNIK 10 WTW Warszawa OPPB003838 (OPPB)
2017-07-10 POL 1943 Wiktor Łasak 11UKŻ Lamelka OPPB0288288 (OPPB)
2017-07-10 POL 3002 Maria Retecka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0246246 (OPPB)
2017-07-10 POL 1776 Michał Maziarka 12UKS Navigo Sopot OPPB006969 (OPPB)
2017-07-10 POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0487487 (OPPB)
2017-07-10 POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0437437 (OPPB)
2017-07-10 POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0565565 (OPPB)
2017-07-10 POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0343343 (OPPB)
2017-07-10 POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0172172 (OPPB)
2017-07-10 POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0210210 (OPPB)
2017-07-10 POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0412412 (OPPB)
2017-07-10 POL 18 Borys Podumis 10UKS Navigo Sopot OPPB0580580 (OPPB)
2017-07-10 POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS Navigo Sopot OPPB0451451 (OPPB)
2017-07-10 POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0157157 (OPPB)
2017-07-10 POL 1700 Natalia Kilar 12UKS Navigo Sopot OPPB0250250 (OPPB)
2017-07-10 POL 950 Wojciech Bąk 11KŻ VI-KING Człuchów OPPB0594594 (OPPB)
2017-07-10 POL 951 Jakub Kreft 10KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0543543 (OPPB)
2017-07-07 POL 1405 Joanna Michalska 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0142142 (OPPB)
2017-07-07 POL 1306 Igor Gruszczyński 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0127127 (OPPB)
2017-07-07 POL 1305 Kajetan Stein 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0484484 (OPPB)
2017-07-07 POL 1527 Alicja Akulicz 11JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW OPPB0351351 (OPPB)
img

Mistrzostwa PSKO do lat 11

11.08 - 13.08-2017 Złocieniec

Zgłoszenia zamkniete