Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-08-04 OPP A POL 1937 Mikołaj Merkler 13KS BAZA MRAGOWO OPPA002121 (OPPA)
2017-08-04 OPP B POL 9 Alicja Siputa 12WKŻ WOLSZTYN OPPB0378378 (OPPB)
2017-08-04 OPP B POL 1222 Jan Kisielewicz 11WKŻ WOLSZTYN OPPB0365365 (OPPB)
2017-08-04 OPP B POL 745 Filip Prńczyszyn 10WKŻ WOLSZTYN OPPB0473473 (OPPB)
2017-08-04 OPP B POL 1385 Martyna Siputa 11WKŻ WOLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-08-04 OPP B POL 1111 Nikolas Głowacki 11WKŻ WOLSZTYN OPPB0448448 (OPPB)
2017-08-04 OPP B POL 11111 Maja Wójcik 9WKŻ WOLSZTYN OPPB0471471 (OPPB)
2017-08-04 OPP B POL 2221 Szymon Wójcik 12WKŻ WOLSZTYN OPPB0207207 (OPPB)
2017-08-04 OPP B POL 14391 Zofia Jaśniewicz 10WKŻ WOLSZTYN OPPB0476476 (OPPB)
2017-08-03 OPP B POL 970 Kacper Kostarz -JK POGORIA OPTIMIST B1000
2017-08-03 OPP B POL 1638 Stanisław Radojewski 13 JKW POZNAŃ OPPB00088 (OPPB)
2017-08-03 OPP B POL 1234 Wiktor Polaczek 13YACHT CLUB PTTK BESKID NOWY SĄCZ OPPB0130130 (OPPB)
2017-08-01 OPP B POL 1423 Mateusz Kluczka 11QBRYK GDYNIA OPPB0169169 (OPPB)
2017-08-01 OPP B POL 162 Przemysław Grabowski 11SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPTIMIST B1000
2017-07-31 OPP B POL 11 Alicja Bujas 14KN LIDER KRAKÓW OPPB0436436 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0463463 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1678 Paweł Szota 13KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0233233 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 2080 Karolina Jałoszyńska 11KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB005151 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1249 Kacper Kulawiak 12KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0191191 (OPPB)
2017-07-31 OPP B GER 8864 Mateusz Chrobak 9KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0648648 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 166 Michał Kaczmarek 10KLUB ZEGLARSKI NYSA OPPB0537537 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 226 Kacper Michalski 9KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0271271 (OPPB)
2017-07-31 OPP A POL 1884 Dominika Sawicka 14 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA0114114 (OPPA)
2017-07-31 OPP A GER 12877 Schuetze Hannes 12Berliner Yacht Club OPTIMIST A1000
2017-07-31 OPP B POL 1158 Karolina Mendyk 8KN LIDER KRAKÓW OPPB0481481 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1434 Filip Mendyk 10KN LIDER KRAKÓW OPPB0418418 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 175 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0295295 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0213213 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008888 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0354354 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1086 Jan Zaporowski 11KS ENERGETYK OPPB0261261 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1084 Julia Maziarz 11KS ENERGETYK OPPB0171171 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1207 Jedrzej Reck 9 JKW POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-31 OPP B POL 1960 Miłosz Samek 12KSCŻ SZCZECIN OPPB003535 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 150 Tomasz Obecny 11KSCŻ SZCZECIN OPPB0441441 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 922 Jakub Podgórny 9KSCŻ SZCZECIN OPPB0406406 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 836 Antonina Skóra 8YKP KRAKÓW OPPB0489489 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1407 Kuba Matysik 12YKP KRAKÓW OPPB0114114 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1368 Klara Matysik 12YKP KRAKÓW OPPB006666 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1642 Oskar Skóra 10YKP KRAKÓW OPPB0334334 (OPPB)
2017-07-31 OPP B POL 1530 Adelina Wietki 11YKP KRAKÓW OPPB0308308 (OPPB)
2017-07-30 OPP A POL 1664 Antonio Pasich 13 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA005555 (OPPA)
2017-07-30 OPP A POL 1945 Bartosz Miziewicz 15FJS SKŻ SŁAWA OPPA007979 (OPPA)
2017-07-30 OPP A POL 1935 Jakub Jan Mroczek 14FJS SKŻ SŁAWA OPPA005454 (OPPA)
2017-07-30 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-07-30 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW BALTIC OPPA0146146 (OPPA)
2017-07-30 OPP B POL 1535 Wiktoria Warzych 10MKŻ Opti OPPB0432432 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 878 Maja Kwiek 10 WTW WARSZAWA OPPB001010 (OPPB)
2017-07-30 OPP A POL 1906 Gustaw Kwiek 11 WTW WARSZAWA OPPA005858 (OPPA)
2017-07-30 OPP B POL 887 MIKOŁAJ MUSIOŁ 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB0399399 (OPPB)
2017-07-30 OPP A POL 1879 Ludwik Grzelak 14 WTW WARSZAWA OPPA001515 (OPPA)
2017-07-30 OPP B POL 1636 Magdalena Laskowska 10PKM LOK POZNAŃ OPPB0630630 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 1112 KAMILA GAWLIK 12PKM LOK POZNAŃ OPPB0619619 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 1117 Krzysztof Cholewa 12PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B POL 163 Anna Gąsiorek 10PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B POL 1399 Aleksandra Zachciał 8PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B POL 1118 JAKUB RASZEWSKI 10PKM LOK POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B POL 108 Jędrzej Wołoszczuk 12 JKW POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B POL 25 Zuzanna Borucka 10 JKW POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-30 OPP B POL 1502 Bartosz Leżała 11UKŻ ŚRODA OPPB0612612 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 224 Damian Kawiński 14UKŻ ŚRODA OPPB0266266 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 102 Wiktor Grajek 12UKŻ ŚRODA OPPB0616616 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 17131 Jan Pachla 12UKŻ ŚRODA OPPB0411411 (OPPB)
2017-07-30 OPP B POL 987 Jakub Walczak 13UKŻ ŚRODA OPTIMIST B1000
2017-07-29 OPP B POL 5 Maksymilian Koschel 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0538538 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 674 Oskar Otto 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0590590 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 125 Anna Witczak 13ŻLKS POZNAŃ OPPB009797 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 1627 Maria Majchrzycka 13ŻLKS POZNAŃ OPPB007676 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 880 Marcel Haufa 8ŻLKS POZNAŃ OPPB0507507 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 670 Jeremiasz Konieczny 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0301301 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 1849 Jacek Lewandowski 11ŻLKS POZNAŃ OPPB0445445 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 794 Aleksander Kania 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0584584 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 673 Martyna Mariak 12ŻLKS POZNAŃ OPPB0503503 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 1485 Antoni Rachuta 12ŻLKS POZNAŃ OPPB0268268 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 32 Laura Tomikowska 13ŻLKS POZNAŃ OPPB0298298 (OPPB)
2017-07-29 OPP B POL 7 Mikołaj Majchrzycki 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0234234 (OPPB)
2017-07-29 OPP A POL 923 Krzysztof Olejnik 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA004545 (OPPA)
2017-07-29 OPP A POL 965 Oliwier Urbański 14 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA00099 (OPPA)
2017-07-28 OPP B POL 326 Zofia Jachymska 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0242242 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1784 Nina Sibon 12TS Kuznia Rybnik OPPB0350350 (OPPB)
2017-07-28 OPP A POL 1674 Szczepan Damasiewicz 14 JKW POZNAŃ OPPA003535 (OPPA)
2017-07-28 OPP A POL 2006 Amelia Potejko 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA007070 (OPPA)
2017-07-28 OPP A POL 1981 Joanna Fabisiak 13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA002828 (OPPA)
2017-07-28 OPP A POL 1712 Jakub Kluk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA005353 (OPPA)
2017-07-28 OPP B POL 243 Zofia Gołębiowska 11BAZA MRĄGOWO OPPB0337337 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 255 Jan Kamieński 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0212212 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 39 Andrzej Nycz 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0162162 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1439 Paweł Sikora 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0186186 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1268 Illya Zaradny 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0168168 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 143 Jerzy Gałęza 10PKM LOK POZNAŃ OPPB0300300 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1271 Sara Wiśniewska 12 TKŻ TORUŃ OPPB005555 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1026 Jakub Gil 11 TKŻ TORUŃ OPPB0201201 (OPPB)
2017-07-28 OPP A POL 1985 Korneliusz Dębiak 14 TKŻ TORUŃ OPPA0110110 (OPPA)
2017-07-28 OPP B POL 1981 Oliwia Dróżyńska 13 TKŻ TORUŃ OPPB007272 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1226 Teresa Masztalerz 11 TKŻ TORUŃ OPPB006060 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 2586 Aleksandra Mańkowska 12 TKŻ TORUŃ OPPB009393 (OPPB)
2017-07-28 OPP B POL 1671 Antoni Osiński 11 TKŻ Toruń OPPB0237237 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1852 Karolina Tomczyk 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB007979 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 174 Julka Kozubowicz 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0118118 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 133 Maciej Wójcik 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB008787 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 246 Wiktoria Grima 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0276276 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1204 Igor Tomczyk 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0107107 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1324 Jakub Oblonk 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0166166 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 222 Wiktoria Harnasz 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0222222 (OPPB)
2017-07-27 OPP A POL 1804 Hanna Burdziej 13KSW BALTIC OPPA006464 (OPPA)
2017-07-27 OPP B POL 1645 Michał Biedalak 12 JKW POZNAŃ OPPB003434 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 927 Hugo Marciniak 13 JKW POZNAŃ OPPB003939 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 978 Artur Zakrzewski 13 JKW Poznań OPPB0392392 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1089 Jakub Zakrzewski 11 JKW POZNAŃ OPPB0265265 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 2306 Wojciech Reck 11 JKW POZNAŃ OPPB0221221 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1829 Stanisław Wojda 11 JKW POZNAŃ OPPB008989 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1638 Stanisław Radojewski 13JKW Poznan OPPB00088 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 1622 Stanisław Cholewicki 10 JKW POZNAŃ OPPB0296296 (OPPB)
2017-07-27 OPP B POL 121 Hubert Marciniak 11 JKW POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-27 OPP B POL 1438 Dobromir Sokołowski 13 JKW Poznań OPPB0387387 (OPPB)
2017-07-26 OPP A POL 1965 Oliwia Osadcow 13KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0143143 (OPPA)
2017-07-26 OPP A POL 2052 Tomasz Procek 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0133133 (OPPA)
2017-07-26 OPP A POL 2051 Aleksander Szczygielski 15KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0145145 (OPPA)
2017-07-26 OPP B POL 396 Paweł Romanowicz 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0216216 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1593 Rafał Balicki 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB007474 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1751 Jacek Kalinowski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB001111 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1153 Mateusz Balicki 13UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0178178 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1861 Sebastian Kaczanowski 13UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0103103 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 4112 Jan Zamojski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0132132 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1893 Maciej Chybiński 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0241241 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 14 Mikołaj Dąbrowski 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0263263 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1493 Marta Sochacka 9UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0474474 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 428 Lena Gaweł 9AZS POZNAŃ OPPB0629629 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1767 Nina Gaweł 7AZS POZNAŃ OPPB0634634 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1380 Emilia Siekierczak 9AZS POZNAŃ OPPB0510510 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1312 Ignacy Pospieszny 8AZS POZNAŃ OPPB0574574 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 95 Maksymilian Czarnecki 8AZS Poznań OPTIMIST B1000
2017-07-26 OPP B POL 99 Maciej Dąbek 10AZS Poznań OPPB006767 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1228 Olga Kanikowska 10AZS POZNAŃ OPPB0317317 (OPPB)
2017-07-26 OPP A POL 1716 Michał Tokarczyk 13KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0105105 (OPPA)
2017-07-26 OPP B POL 1417 Piotr Hofman 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0122122 (OPPB)
2017-07-26 OPP A POL 120 Nina Łypaczewska 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0139139 (OPPA)
2017-07-26 OPP A POL 1964 Olga Hanslik 14KW LOK Garland Gliwice OPPA0140140 (OPPA)
2017-07-26 OPP B POL 1077 Karol Głąbik 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0112112 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1120 Magdalena Otto 12KW LOK Garland Gliwice OPPB0272272 (OPPB)
2017-07-26 OPP B POL 1241 Konstantyn Podwojski 12KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0167167 (OPPB)
2017-07-25 OPP B POL 1943 Wiktor Łasak 11UKŻ LAMELKA OPPB0288288 (OPPB)
2017-07-25 OPP A POL 1764 Dominika Ołowiak 13 YKP GDYNIA OPPA007878 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 2070 Gustaw Miciński 13 YKP Gdynia OPPA00088 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 2552 Maciej Iliński 13 YKP Gdynia OPPA001313 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 1867 Pola Dzik 13 YKP Gdynia OPPA00055 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 2072 Gracjan Grzech 14 YKP GDYNIA OPPA00077 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 2071 Mateusz Gwóźdź 12 YKP Gdynia OPPA001212 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 1813 Marceli Mierzwicki 14 YKP GDYNIA OPPA003939 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 1628 Franciszek Borys 14 YKP GDYNIA OPPA0109109 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 105 Maciej Panaś 13 YKP GDYNIA OPPA001616 (OPPA)
2017-07-25 OPP A POL 2075 Pawel Grochu Gerlachowski 13 YKP GDYNIA OPPA007676 (OPPA)
2017-07-24 OPP B POL 1580 Jeremi Ślusarski 11KŻ MEWA POZNAŃ OPPB0631631 (OPPB)
2017-07-24 OPP B POL 1195 Bartosz Miłaszewski 12SKŻ DRAWA DRAWNO OPTIMIST B1000
2017-07-24 OPP B POL 1620 Remigiusz Dzierbun 14SKŻ DRAWA DRAWNO OPPB0280280 (OPPB)
2017-07-23 OPP A POL 1971 Aleksandra Bobula 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA005252 (OPPA)
2017-07-23 OPP A POL 1974 Lilly May Niezabitowska 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA004343 (OPPA)
2017-07-23 OPP B DEN 8551 Oskar Sawicki 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0123123 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 1884 Stanisław Maik 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0340340 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 186 Maciej Cymerman 11 UKS Barnim Goleniów OPPB006464 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 1745 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB003333 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 4 Adrian Majdosz 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0239239 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 1883 Filip Oleszczyk 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0145145 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński 9 UKS Barnim Goleniów OPPB0423423 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 2156 Nikolas Urba 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0526526 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 762 Marek Szczepankowski 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0228228 (OPPB)
2017-07-23 OPP B POL 1777 Iwo Gogołkiewicz 11 UKS Barnim Goleniów OPTIMIST B1000
2017-07-22 OPP B CZE 1 Ondřej Šindelka 11MYK OPTIMIST B1000
2017-07-22 OPP B POL 381 Aleksander Lenart 8UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB0546546 (OPPB)
2017-07-21 OPP B POL 1624 Piotr Grabski 12SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPPB00022 (OPPB)
2017-07-21 OPP B POL 1606 Alicja Sobota -SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPTIMIST B1000
2017-07-21 OPP B POL 1188 Wiktoria Sajdak -SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPTIMIST B1000
2017-07-20 OPP A POL 999 Joanna Kiełczewska 14 JKW Poznań OPPA0150150 (OPPA)
2017-07-20 OPP B POL 1483 Kajetan Linow 10KŻ MEWA POZNAŃ OPPB0628628 (OPPB)
2017-07-20 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA OPPB005959 (OPPB)
2017-07-19 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP Gdynia OPPB0189189 (OPPB)
2017-07-19 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-07-19 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-07-18 OPP A POL 1106 Marianna Sienkiewicz 14MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0128128 (OPPA)
2017-07-18 OPP B POL 1554 Tymon Przyjemczak 9KS ZATOKA Puck OPPB0639639 (OPPB)
2017-07-18 OPP B POL 1661 Sara Warpas 11KS ZATOKA PUCK OPPB0579579 (OPPB)
2017-07-18 OPP A POL 963 Gustaw Ostojewski 15KS ZATOKA PUCK OPPA004747 (OPPA)
2017-07-18 OPP A POL 1661 Jan Gierzyński 13KS ZATOKA PUCK OPPA002525 (OPPA)
2017-07-18 OPP B POL 1269 Zuzanna Zasada 11KS ZATOKA Puck OPPB0208208 (OPPB)
2017-07-18 OPP B POL 1670 Patryk Kukowski 13KS ZATOKA PUCK OPPA0123123 (OPPA)
2017-07-18 OPP B POL 1659 Adam Tomczyński 13KS ZATOKA Puck OPPB0506506 (OPPB)
2017-07-18 OPP B POL 1656 Lidia Jakubowska 12KS ZATOKA Puck OPPB0605605 (OPPB)
2017-07-18 OPP B POL 1030 Maja Kreft 10KS ZATOKA Puck OPTIMIST B1000
2017-07-18 OPP A POL 2906 Maciej Karsznia 14KS ZATOKA PUCK OPPA0118118 (OPPA)
2017-07-17 OPP B POL 1237 Marcin Staniewicz 15JACHT KLUB KOSZALIN OPPB0220220 (OPPB)
2017-07-17 OPP B POL 1325 Hanna Gronek 14Jacht Klub Koszalin OPPB0299299 (OPPB)
2017-07-17 OPP B POL 1872 Rafał Krężołek 14Jacht Klub Koszalin OPPB0356356 (OPPB)
2017-07-17 OPP B POL 237 Wojciech Gronek 11Jacht Klub Koszalin OPPB0335335 (OPPB)
2017-07-17 OPP A POL 1723 Łucja Węglowska 14UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPA0144144 (OPPA)
2017-07-17 OPP B POL 1713 Danuta Grudzień 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB002424 (OPPB)
2017-07-17 OPP B POL 950 Krystyna Szpor 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB005858 (OPPB)
2017-07-17 OPP B POL 12511 Julia Walus 12UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB0156156 (OPPB)
2017-07-16 OPP A POL 1556 Maciej Popłonyk 12AZS POZNAŃ OPPA0102102 (OPPA)
2017-07-16 OPP A POL 1428 Stefan Marciniak 14AZS POZNAŃ OPPA009292 (OPPA)
2017-07-16 OPP A POL 1576 Antoni Sopata 14AZS POZNAŃ OPPA007272 (OPPA)
2017-07-16 OPP A POL 1427 Marysia Prus-Głowacka 13AZS POZNAŃ OPPA009797 (OPPA)
2017-07-16 OPP A POL 1959 Michał Koczorowski 12AZS POZNAŃ OPPA0116116 (OPPA)
2017-07-16 OPP A POL 1390 Kacper Młodzianowski 12AZS POZNAŃ OPPA009494 (OPPA)
2017-07-16 OPP B POL 1497 Wiktor Borkowski 11AZS POZNAŃ OPPB004949 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1140 Aleksandra Borucka 11AZS POZNAŃ OPPB006363 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 991 Karolina Gajdzińska 12AZS POZNAŃ OPPB005656 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1574 Sarah Goetz 12AZS POZNAŃ OPPB0493493 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 958 Alicja Koczorowska 10AZS POZNAŃ OPPB004141 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 920 Maksymilian Kruczyński 11AZS POZNAŃ OPPB002626 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1623 Alicja Przybyłek 12AZS POZNAŃ OPPB005454 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1229 Zofia Pospieszna 10AZS POZNAŃ OPPB008282 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 139 Cezary Popielski 12AZS POZNAŃ OPPB0311311 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 574 Matylda Młodzianowska 9AZS POZNAŃ OPPB0552552 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 157 Mikołaj Mataczyński 9AZS POZNAŃ OPPB0341341 (OPPB)
2017-07-14 OPP B POL 1752 Jakub Korga 13MKŻ ŻNIN OPPB0182182 (OPPB)
2017-07-14 OPP A POL 2634 Dominik Popielarz 14MKŻ ŻNIN OPPA0138138 (OPPA)
2017-07-14 OPP B POL 1735 Filip Kurczewski 14MKŻ ŻNIN OPPB005353 (OPPB)
2017-07-14 OPP B POL 2625 Kornelia Dobaczewska 12MKŻ ŻNIN OPPB009494 (OPPB)
2017-07-14 OPP B POL 1376 Matylda Brelińska 11MKŻ ŻNIN OPPB0175175 (OPPB)
2017-07-14 OPP B POL 1772 Angela Zubel 11MKŻ ŻNIN OPPB0194194 (OPPB)
2017-07-14 OPP B POL 1016 Zuzanna Zielińska 11MKŻ ŻNIN OPPB0128128 (OPPB)
2017-07-14 OPP B POL 1285 Justyna Jurkowska 11MKŻ ŻNIN OPPB0209209 (OPPB)
2017-07-13 OPP B POL 460 Adrian Kurzawa 11ŻMKS POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-13 OPP B POL 187 Alan Kurzawa 9ŻMKS POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-07-13 OPP B POL 146 Daniel Śmiałowski 10ŻMKS POZNAŃ OPPB0454454 (OPPB)
2017-07-12 OPP B POL 1245 Hanna Słyk 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0126126 (OPPB)
2017-07-12 OPP B POL 1769 Sonia Dobrzyńska 10KS Spójnia Warszawa OPPB0315315 (OPPB)
2017-07-12 OPP B POL 844 Aleksander Główka 10KS Spójnia Warszawa OPPB0287287 (OPPB)
2017-07-12 OPP B POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 9KS Spójnia Warszawa OPPB0185185 (OPPB)
2017-07-12 OPP B POL 1766 Weronika Przeździecka 9KS Spójnia Warszawa OPPB0202202 (OPPB)
2017-07-12 OPP B POL 1786 Leon Sapijaszko 11KS Spójnia Warszawa OPPB0328328 (OPPB)
2017-07-11 OPP B SWE 4544 Erik Bengtsson 11BKSS OPTIMIST B1000
2017-07-11 OPP A POL 2044 Wiktor Robaczewski 14 SSW MOS IŁAWA OPPA003030 (OPPA)
2017-07-11 OPP A POL 1978 Patryk Furmanek 12 SSW MOS IŁAWA OPPA006969 (OPPA)
2017-07-11 OPP A POL 1763 Julian Podwalski 12 SSW MOS IŁAWA OPPA0103103 (OPPA)
2017-07-11 OPP A POL 1114 Szymon Szczech 14 SSW MOS IŁAWA OPPA0107107 (OPPA)
2017-07-11 OPP A POL 1614 Iga Wielczyk 12 SSW MOS IŁAWA OPPA007575 (OPPA)
2017-07-11 OPP A POL 1923 Jakub Dąbek 13 SSW MOS IŁAWA OPPA008989 (OPPA)
2017-07-11 OPP B POL 1822 Kinga Koniarek 13UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP. OPPB0642642 (OPPB)
2017-07-11 OPP B POL 1535 Jan Budkiewicz 12UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP. OPPB0645645 (OPPB)
2017-07-11 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-07-11 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-07-11 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 333 Michał Skawiński Ps. Kornik 10 WTW WARSZAWA OPPB003838 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0269269 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA OPPB0124124 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1319 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002323 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0108108 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1001 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0111111 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1621 Patryk Włodarczyk 15JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW OPPB0344344 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 3002 Maria Retecka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0246246 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS Navigo Sopot OPPB006969 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0487487 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0437437 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS Navigo Sopot OPPB0565565 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS Navigo Sopot OPPB0343343 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS Navigo Sopot OPPB0172172 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS Navigo Sopot OPPB0210210 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS Navigo Sopot OPPB0412412 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS Navigo Sopot OPPB0580580 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS Navigo Sopot OPPB0451451 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS Navigo Sopot OPPB0157157 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS Navigo Sopot OPPB0250250 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 950 Wojciech Bąk 11KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0594594 (OPPB)
2017-07-10 OPP A POL 1414 Bartosz Bojarski 14KŻ VI-King Człuchów OPTIMIST A1000
2017-07-10 OPP A POL 1629 Żaneta Bonin 15KŻ VI-King Człuchów OPTIMIST A1000
2017-07-10 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING Człuchów OPPB0137137 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 951 Jakub Kreft 10KŻ VI-King Człuchów OPPB0543543 (OPPB)
2017-07-10 OPP B POL 486 Agnieszka Paciorek 12KŻ VI-KING Człuchów OPTIMIST B1000
2017-07-08 OPP A POL 1850 Ewa Mazur 15UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPA0134134 (OPPA)
2017-07-08 OPP B POL 1860 Filip Lenart 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB003737 (OPPB)
2017-07-08 OPP B POL 698 Marek Mazur 13UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB0115115 (OPPB)
2017-07-08 OPP B POL 415 Łukasz Smolakowski 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB0149149 (OPPB)
2017-07-08 OPP B POL 6981 Mateusz Smolakowski 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB0133133 (OPPB)
2017-07-08 OPP B POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB008181 (OPPB)
2017-07-07 OPP A POL 2207 Maciej Reck 13 JKW POZNAŃ OPPA0119119 (OPPA)
2017-07-07 OPP A POL 1903 Tomasz Bendlewski 13 JKW POZNAŃ OPPA009090 (OPPA)
2017-07-07 OPP A POL 1611 Antoni Nazimek 12 JKW POZNAŃ OPPA006868 (OPPA)
2017-07-07 OPP A POL 1982 Jan Witkowiak 12 JKW POZNAŃ OPPA005050 (OPPA)
2017-07-07 OPP A POL 1525 Hanna Wiszniowska 12 JKW POZNAŃ OPPA0127127 (OPPA)
2017-07-07 OPP B POL 1139 Hanna Gębicka 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0305305 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1448 Szymon Rozum 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB009090 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1988 Michalina Pawelczyk 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008686 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI 11MKS Dwójka Warszawa OPPB0125125 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0100100 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1136 Irma Mezei 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0502502 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 2206 Hanna Korsak 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0195195 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1788 Antoni Kiliszek 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0159159 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1137 Marianna Gębicka 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0257257 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 925 Nina Zygo 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0353353 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 988 Jan Wiśniewski 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0320320 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 2816 ROZALIA ROZUM 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0286286 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1405 Joanna Michalska 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0142142 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1306 Igor Gruszczyński 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0127127 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1305 Kajetan Stein 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0484484 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1527 Alicja Akulicz 11JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW OPPB0351351 (OPPB)
2017-07-06 OPP A POL 1391 Julia Jędrasik 13BAZA MRĄGOWO OPPA0122122 (OPPA)
2017-07-06 OPP A POL 1936 Mateusz Gigielewicz 12BAZA Mrągowo OPPA003131 (OPPA)
2017-07-05 OPP B POL 1193 Igor Bogusz 12KN LIDER KRAKÓW OPPB0319319 (OPPB)
2017-07-05 OPP B POL 19171 Katarzyna Niemczyk 14KN LIDER KRAKÓW OPPB0435435 (OPPB)
2017-07-05 OPP B POL 1418 Aleksandra Szczepańska 14KN LIDER KRAKÓW OPPB0226226 (OPPB)
2017-07-05 OPP B POL 1017 Joanna Lichwa 15KN LIDER KRAKÓW OPPB006767 (OPPB)
2017-07-04 OPP A POL 1663 Anna Januszewska 15YK STAL GDYNIA OPPA005656 (OPPA)
2017-07-04 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK STAL GDYNIA OPPB001919 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK Stal Gdynia OPPB0554554 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK STAL GDYNIA OPPB001414 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 1474 Agnieszka Jankowiak 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0281281 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 1473 Teresa Zawal 13ŻMKS POZNAŃ OPPB0349349 (OPPB)
2017-07-04 OPP A POL 1049 Gabriela Zawal 15ŻMKS POZNAŃ OPPA009595 (OPPA)
2017-07-04 OPP B POL 1050 Szymon Rossa 11ŻMKS POZNAŃ OPPB0150150 (OPPB)
2017-07-04 OPP A POL 1739 Jakub Modzelewski 13ŻMKS Poznań OPPA0115115 (OPPA)
2017-07-04 OPP B POL 1278 Adam Cwojdziński 11ŻMKS POZNAŃ OPPB008080 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 1240 Piotr Jakubowski 11ŻMKS POZNAŃ OPPB0316316 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 1870 Teodor Kasprzyk 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0290290 (OPPB)
2017-07-04 OPP A POL 1460 Aleksandra Jakubowska 13ŻMKS POZNAŃ OPPA0121121 (OPPA)
2017-07-04 OPP A POL 1739 Kacper Korcz 15ŻMKS POZNAŃ OPPA0106106 (OPPA)
2017-07-04 OPP B POL 1283 Jan Ptasiński 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0260260 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 1224 Michał Grzesiek 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0158158 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 891 Aleksandra Długołęcka 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0174174 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 1871 Wojciech Stefaniak 11ŻMKS POZNAŃ OPPB009595 (OPPB)
2017-07-03 OPP A POL 1655 Bartosz Andrzejak 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA003636 (OPPA)
2017-07-03 OPP A POL 2104 Aleksander Hlebowicz 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA009191 (OPPA)
2017-07-03 OPP A POL 1942 Michał Mazurowski 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA004444 (OPPA)
2017-07-03 OPP A POL 1969 Adam Sokołowski 14NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA001414 (OPPA)
2017-07-03 OPP A POL 1921 Marcel Wolętek 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA0108108 (OPPA)
2017-07-03 OPP A POL 1941 Igor Barcikowski 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA003434 (OPPA)
img

Srebrny Żagiel Optimista

04.08 - 06.08-2017 Kiekrz

OPP A

74

OPP B

261

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

JKW Poznań