Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank. Wpisowe
2017-07-17 OPP B POL 182 Antek Grygiel 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0636636 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1265 Aleksandra Czajkowska 11UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0396396 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 306 Tomasz Zadora 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0292292 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1749 Lidia Łukasik 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB004646 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 16011 Marcel Pawłowski 13UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-07-16 OPP B POL 1601 Amelia Wolska 13UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-07-16 OPP B POL 1830 Mikołaj Grudzień 11UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0235235 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 907 Aleksandra Sikorska 12UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-07-16 OPP B POL 397 Ida Kozło 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0417417 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 751 Marta Sochacka 9UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0474474 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1751 Jacek Kalinowski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB001111 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1421 Filip Nosol 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0275275 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1893 Maciej Chybiński 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0241241 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 396 Paweł Romanowicz 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0216216 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1593 Rafał Balicki 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB007474 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 4112 Jan Zamojski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0132132 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1153 Mateusz Balicki 13UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0178178 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1498 Kacper Kryszewski 10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0483483 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 4707 Franciszek Zając 9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0492492 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 2222 Karol Stachowski 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0400400 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 4705 Filip Różycki 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0573573 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 4704 Iwo Dudek 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0323323 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1713 Danuta Grudzień 11UKS SILESIA OPTY CEŁM ŚLĄSKI OPPB002424 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 166 Michał Kaczmarek 10KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0537537 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 51 Natasza Micewicz 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-07-16 OPP B POL 174 Julia Kozubowicz 13TS OPPB0118118 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1388 Natalia Nadrzewia 12UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OPPB0253253 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1332 Gabriela Fajdasz 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB007575 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1244 Oskar Hawliczek 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0229229 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1892 Jan Karnowski 11KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0144144 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 2027 Filip Olszewski 11KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB001818 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1378 Franciszek Siwek 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 2102 Adam Turczynowicz 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB00033 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 21 Paweł Pepliński 15STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI OPPB0312312 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1127 Alicja Maciąg 8KŻ HORN KRAKÓW OPTIMIST B1000
2017-07-16 OPP B POL 1234 Wiktor Polaczek 13PTTK OPPB0130130 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1410 Weronika Grala 7POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU OPPB0390390 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 2077 Dominika Grala 11POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU OPPB003030 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB008181 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 130 Mikołaj Qu 11KLUB PORT MECHELINKI OPPB0539539 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 144 Hanna Duda 9STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI OPPB0611611 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1985 Konrad Kunc 11STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI OPPB0442442 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 115 Maurycy Kosmowski 8STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI OPPB0638638 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1015 Marta Chomik 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0179179 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 528 Maciej Dudek 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0318318 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 2120 Michał Karnacewicz 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0102102 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 11488 Eliza Kołtak 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0215215 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1041 Aleksander Miłowski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0545545 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1187 Szymon Miłowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0273273 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1891 Kacper Warywoda 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0198198 (OPPB)
2017-07-16 OPP B POL 1735 Filip Kurczewski 14MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN OPPB005353 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 648 Igor Mazurkiewicz 9KZ HORN KRAKÓW OPPB0388388 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1217 Wiktor Książyński 10KŻ Horn Kraków OPPB0401401 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1011 Aleksander Szczepara 8KŻ HORN KRAKÓW OPPB0480480 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 3002 Maria Retecka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0246246 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB006969 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0487487 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0437437 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0565565 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0343343 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0172172 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0210210 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0412412 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0580580 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0451451 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0157157 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0250250 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1780 Szymon Kolka 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0404404 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1775 Wiktor Mois 12UKS NAVIGO SOPOT OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1916 Katarzyna Rusin 13UKS NAVIGO SOPOT OPPB0551551 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 2038 Zuzanna Teleszyńska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0501501 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 3009 Jan Latko 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0585585 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 3008 Tytus Szymborski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0609609 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn 10UKS BRYG WROCŁAW OPPB009898 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1312 Michalina Maciejak 9UKS BRYG WROCŁAW OPPB0289289 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski 11UKS BRYG WROCŁAW OPPB0270270 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 2119 Aleksander Bury 12UKS BRYG WROCŁAW OPPB005757 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1516 Ignacy Kalinowski 8UKS Bryg Wrocław OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 11300 Przemysław Żukowski 12UKS BRYG WROCŁAW OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 3333 Maja Komorowska 8 OPTI CWM Gdynia OPPB0604604 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1288 Piotr Muchlado 9 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1300 Natasza Tarnawska 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0364364 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1595 Jakub Targowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1586 Maksymilian Malec 9 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1290 Ida Kocięda 7 OPTI CWM GDYNIA OPPB0363363 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1541 Jakub Porębski 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 11775 Sonia Zagórska 9GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 20320 Wiktor Siemiątkowski 12GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 2032 Antonina Zagórska 12GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1276 Agata Nadolna 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 777 August Sobczak 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0105105 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1961 Agata Targowska 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1221 Julia Padzik 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1450 Piotr Kosowski 9UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB0134134 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1767 Aleksander Kosowski 11UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB0232232 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1423 Mateusz Kluczka 11UKS OPTI ODRA WROCAW OPPB0169169 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1897 Franciszek Mikulski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB007171 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0116116 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1356 Danuta Wilska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0254254 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB004747 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1817 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006262 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 14821 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0161161 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1723 Wiktor Weselak 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0520520 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1359 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1917 Filip Marjański 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0200200 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 511 Lila Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 3 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1354 Martyna Żydzis 14 KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12KS AZS AWF Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-06-30 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-06-30 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak 12KSW BALTIC OPPB0113113 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 806 Wiktoria Hałabaty 12MKŻ OPTI OPPB005252 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 1535 Wiktoria Warzych 10MKŻ Opti OPPB0432432 (OPPB)
2017-06-30 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW BALTIC OPPA0146146 (OPPA)
2017-06-29 OPP B POL 1249 Kacper Kulawiak 12KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0191191 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1306 Igor Gruszczyński 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0127127 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1305 Kajetan Stein 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0484484 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1405 Joanna Michalska 10UKS YACHT CLUB SŁAWA OPPB0142142 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1241 Konstantyn Podwojski 12KW LOK GARLAND GLIWICE OPPB0167167 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1876 Maja Reszka 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0403403 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2442 Janina Dmochowska 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB004343 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1 Aleksandra Zastawna 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0338338 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2090 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1702 Eryk Rózga 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0357357 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0457457 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 479 Maciej Żmijewski 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0151151 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB00077 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB005050 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB007878 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1802 Piotr Trella 9MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0154154 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 704 Krzysztof Łucyk 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0468468 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2070 Jacek Dyguś 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0525525 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1612 Max Betlejewski 10MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-29 OPP B POL 12 Andrzej Pochopień 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0244244 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1915 Mateusz Kolba 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0214214 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1756 Konrad Ciernia 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0252252 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1916 Kasia Wajdowska 13KŻ HORN KRAKÓW OPPB0231231 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 10041 Jakub Kuraś 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0371371 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2065 Igor Wierzbowski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB003232 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 16 Maksymilian Kowalczyk 12KŻ Horn Kraków OPPB006868 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 124 Jan Doniec 13KŻ Horn Kraków OPTIMIST B1000
2017-06-29 OPP B POL 1004 Tymoteusz Mika 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0219219 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 11004 Maksymilian Wierzbowski 12KŻHORN KRAKÓW OPPB0641641 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 10KŻ Horn Kraków OPPB0313313 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1111 Piotr Kuźniarski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0259259 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2066 Jakub Lipowski 10KŻHORN KRAKÓW OPPB0193193 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1329 Gita Van Der Voort 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0348348 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1912 Hanna Liro 12KŻ HORN KRAKÓW OPPB0214214 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1914 Antonina Liro 9KŻ HORN KRAKÓW OPPB0244244 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2064 Bartłomiej Heksel 13KŻ HORN KRAKÓW OPPB0101101 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 11011 Bernard Narecki 10KŻ Horn Kraków OPPB0549549 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 11 Hubert Staroń 9KŻ HORN KRAKÓW OPTIMIST B1000
2017-06-29 OPP B POL 1527 Alicja Akulicz 11JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW OPPB0351351 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1338 Radosław Gałecki 14KS ENERGETYK OPPB0256256 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1087 Emilia Maziarz 9KS ENERGETYK OPPB0294294 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1084 Julia Maziarz 11KS ENERGETYK OPPB0171171 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1086 Jan Zaporowski 11KS ENERGETYK OPPB0261261 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 18 Magdalena Luśnia 10KSCŻ Szczecin OPPB0395395 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1209 Wanda Szylińska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0180180 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1960 Miłosz Samek 12KSCŻ SZCZECIN OPPB003535 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1500 Bartosz Luśnia 13KSCŻ SZCZECIN OPPB0366366 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1506 Mateusz Hrymajło 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0422422 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 5119 Kajetan Kaska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0293293 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 150 Tomasz Obecny 11KSCŻ Szczecin OPPB0441441 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1513 Szymon Ząbek 12KSCŻ Szczecin OPPB0443443 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 922 Jakub Podgórny 9KSCŻ SZCZECIN OPPB0406406 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1501 Szymon Barański 10KSCŹ Szczecin OPPB0458458 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1420 Marcel Skubański 12KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB008585 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1678 Paweł Szota 13KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0233233 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 226 Kacper Michalski 9KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB0271271 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2080 Karolina Jałoszyńska 11KLUB ŻEGLARSKI NYSA OPPB005151 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 105 Alicja Akulicz 11Jacht Klub Orion Ostrzeszów OPPB0351351 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0463463 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 165 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0295295 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0213213 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008888 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0354354 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1708 Oskar Sawicki 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0123123 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1884 Stanisław Maik 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0340340 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 186 Maciej Cymerman 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB006464 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 111 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB003333 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 4 Adrian Majdosz 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0239239 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1883 Filip Oleszczyk 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0145145 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński 9 UKS Barnim Goleniów OPPB0423423 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2156 Nikolas Urba 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0526526 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 77 Marek Szczepankowski 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0228228 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1777 Iwo Gogołkiewicz 11 UKS Barnim Goleniów OPTIMIST B1000
2017-06-28 OPP B POL 5 Maksymilian Koschel 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0538538 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 125 Anna Witczak 13ŻLKS POZNAŃ OPPB009797 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1627 Maria Majchrzycka 13ŻLKS POZNAŃ OPPB007676 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 880 Marcel Haufa 8ŻLKS POZNAŃ OPPB0507507 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 413 Jan Winkler 9ŻLKS POZNAŃ OPPB0577577 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 670 Jeremiasz Konieczny 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0301301 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1849 Jacek Lewandowski 11ŻLKS POZNAŃ OPPB0445445 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 794 Aleksander Kania 10ŻLKS Poznań OPPB0584584 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 673 Martyna Mariak 12ŻLKS POZNAŃ OPPB0503503 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1485 Antoni Rachuta 12ŻLKS POZNAŃ OPPB0268268 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 32 Laura Tomikowska 13ŻLKS POZNAŃ OPPB0298298 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 7 Mikołaj Majchrzycki 10ŻLKS POZNAŃ OPPB0234234 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 671 Mateusz Krzak 11ŻLKS POZNAŃ OPPB0581581 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0269269 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA OPPB0124124 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1319 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002323 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0108108 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1001 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0111111 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0255255 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1075 Helena Moritz 8UKS FIR WARSZAWA OPPB0519519 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1529 Alexander Nowak 8UKS FIR OPPB0164164 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 959 Maciej Placzke 11UKS FIR Warszawa OPPB0148148 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1424 Jakub Wegiera 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0164164 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1422 Krzysztof Junczyk 9UKS FIR WARSZAWA OPPB0240240 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1451 Witold Onisk 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0163163 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1800 Jakub Kosowski 10UKS FIR WARSZAWA OPPB0192192 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1429 Alexander Vidal 9UKS FIR WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-06-27 OPP B POL 892 Maja Glinka 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0424424 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1518 Kazimierz Chmielewski 10UKS Fir Warszawa OPPA008989 (OPPA)
2017-06-27 OPP B POL 950 Wojciech Bąk 11KŻ VI-KING Człuchów OPPB0594594 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0137137 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 951 Jakub Kreft 10KŻ VI-King Człuchów OPPB0543543 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 486 Agnieszka Paciorek 12KŻ VI-KING Człuchów OPTIMIST B1000
2017-06-26 OPP B POL 1943 Wiktor Łasak 11UKŻ LAMELKA OPPB0288288 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 2113 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ CHOJNICE OPPB0205205 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0140140 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1549 Michał Urbaniak 12 CHKŻ Chojnice OPPB0402402 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB00044 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1071 Adam Cieminski 13 CHKŻ CHOJNICE OPPB0342342 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 2111 Krzysztof Szczodrowski 12 CHKŻ CHOJNICE OPPB0160160 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 2114 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB009292 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 758 January Szczukowski 9CHKZ CHOJNICE OPPB0279279 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1175 Alicja Dampc 9CHKZ CHOJNICE OPPB0326326 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 926 Zofia Pradzynska 11CHKZ CHOJNICE OPPB0325325 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13 CHKŻ CHOJNICE OPPB009696 (OPPB)
2017-06-24 OPP B POL 1554 Tymon Przyjemczak 9KS ZATOKA PUCK OPPB0639639 (OPPB)
2017-06-24 OPP B POL 1661 Sara Warpas 11KS ZATOKA Puck OPPB0579579 (OPPB)
2017-06-24 OPP B POL 1269 Zuzanna Zasada 11KS ZATOKA PUCK OPPB0208208 (OPPB)
2017-06-24 OPP B POL 1659 Adam Tomczyński 13KS ZATOKA PUCK OPPB0506506 (OPPB)
2017-06-24 OPP B POL 1656 Lidia Jakubowska 12KS ZATOKA PUCK OPPB0605605 (OPPB)
2017-06-24 OPP B POL 1030 Maja Kreft 10KS ZATOKA Puck OPTIMIST B1000
2017-06-23 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS CHARZYKOWY OPPB001616 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 1779 Paweł Koliński 12LKS CHARZYKOWY OPPB0368368 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 1585 Mateusz Grabowski 9LKS CHARZYKOWY OPPB0153153 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 723 Jakub Szczepański 11LKS CHARZYKOWY OPPB0129129 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 1550 Antoni Szyca 12LKS CHARZYKOWY OPPB0206206 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 550 Marcel Wieliński 12LKS Charzykowy OPPB0277277 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 1645 Michał Biedalak 12 JKW POZNAŃ OPPB003434 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 927 Hugo Marciniak 13 JKW POZNAŃ OPPB003939 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 978 Artur Zakrzewski 13 JKW POZNAŃ OPPB0392392 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 1829 Stanisław Wojda 11 JKW POZNAŃ OPPB008989 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 1638 Stanisław Radojewski 13JKW POZNAN OPPB00088 (OPPB)
2017-06-23 OPP B POL 121 Hubert Marciniak 11 JKW POZNAŃ OPTIMIST B1000
2017-06-22 OPP B POL 1523 Olga Wietek 9YK STAL GDYNIA OPPB0385385 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK STAL GDYNIA OPPB001919 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK STAL GDYNIA OPPB0554554 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 349 Filip Bil 8YK STAL GDYNIA OPPB0405405 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK STAL GDYNIA OPPB0131131 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK STAL GDYNIA OPPB001414 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 147 Agata Koropecka 8YK STAL GDYNIA OPPB0433433 (OPPB)
2017-06-22 OPP B RUS 1301 Sergei Parfenov 8UKS Pionerskiy OPTIMIST B1000
2017-06-22 OPP B RUS 817 Artem Kornalevskiy 10UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-06-22 OPP B RUS 3339 Ivan Mikhalev 10UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-06-21 OPP B POL 333 Michał Skawiński Ps. Kornik 10 WTW WARSZAWA OPPB003838 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 255 Jan Kamieński 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0212212 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 39 Andrzej Nycz 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0162162 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 1439 Paweł Sikora 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0186186 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 2555 Jan Sawicki 9PKM LOK POZNAŃ OPPB0204204 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 1399 Maria Nycz 8PKM LOK POZNAŃ OPPB0607607 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 2205 Piotr Vogel 12PKM LOK POZNAŃ OPPB0274274 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 1268 Illya Zaradny 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0168168 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 143 Jerzy Gałęza 10PKM LOK POZNAŃ OPPB0300300 (OPPB)
2017-06-21 OPP B POL 1153 Wiktor Szymański 9 TKŻ Toruń OPTIMIST B1000
2017-06-19 OPP B POL 1479 Hanna Sadecka 13 TKŻ TORUŃ OPPB0196196 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1271 Sara Wiśniewska 12 TKŻ TORUŃ OPPB005555 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1026 Jakub Gil 11 TKŻ TORUŃ OPPB0201201 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1981 Oliwia Dróżyńska 13 TKŻ TORUŃ OPPB007272 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1226 Teresa Masztalerz 11 TKŻ TORUŃ OPPB006060 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2586 Aleksandra Mańkowska 12 TKŻ TORUŃ OPPB009393 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1671 Antoni Osiński 11 TKŻ TORUŃ OPPB0237237 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1141 Tola Szukaj 10 TKŻ TORUŃ OPPB0372372 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1823 Gustaw Zalewski 10 TKŻ TORUŃ OPPB0217217 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1919 Jan Lemański 9 TKŻ TORUŃ OPTIMIST B1000
2017-06-19 OPP B POL 26 Witold Jarecki 10 TKŻ TORUŃ OPPB0373373 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1828 Martyna Molus 11 TKŻ TORUŃ OPPB0332332 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP GDYNIA OPPB0141141 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP GDYNIA OPPB0533533 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0309309 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP GDYNIA OPPB0355355 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA OPPB00099 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0143143 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP GDYNIA OPPB0120120 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP GDYNIA OPPB008484 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP GDYNIA OPPB0599599 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA OPPB005959 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0444444 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-06-19 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 4701 Maciej Maćkowiak 10 YKP GDYNIA OPPB0393393 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0247247 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008383 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0152152 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 9 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0218218 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1570 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0203203 (OPPB)
img

Puchar Trenerów YKP

17.07 - 19.07-2017 Gdynia

OPP B

326

Opłacone wpisowe:
243

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

Polski Związek Żeglarski przy współpracy z Yacht Klubem Polski Gdynia i Gdyńskim Centrum Sportu.

Maciej Olszewski
m.olszewski@pya.org.pl

Informacje dodatkowe

Polski Związek Żeglarski
al. Ks. J. Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa
07 1240 6218 1111 0010 5148 4867
tytułem: Optimist, "imię i nazwisko sternika"