Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-07-07 OPP B POL 1749 Lidia Łukasik 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB004646 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1830 Mikołaj Grudzień 11UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0214214 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 105 Mikołaj Cieślak 9UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0397397 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1601 Amelia Wolska 13UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0235235 (OPPB)
2017-07-07 OPP B POL 1111 ? ? 9? OPTIMIST B1000
2017-07-06 OPP B POL 241 Aleksandra Bącela 9KS ENERGETYK JAWORZNO OPPB0664664 (OPPB)
2017-07-06 OPP B POL 243 Zofia Gołębiowska 11BAZA MRĄGOWO OPPB0341341 (OPPB)
2017-07-06 OPP B POL 1710 Alicja Piątak 11CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA OPTIMIST B1000
2017-07-06 OPP B POL 2001 Oskar Sylka 9ARKA GDYNIA OPPB0613613 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 2119 Aleksander Bury 12UKS Bryg Wrocław OPPB005757 (OPPB)
2017-07-04 OPP B POL 937 Jan Pawłowicz 8KN LIDER KRAKÓW OPPB0598598 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1897 Franciszek Mikulski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB007171 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0116116 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1356 Danuta Wilska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0257257 (OPPB)
2017-07-03 OPP A POL 910 Maria Konarzewska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA007777 (OPPA)
2017-07-03 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB004747 (OPPB)
2017-07-03 OPP A POL 1644 Stanisław Janowicz 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008686 (OPPA)
2017-07-03 OPP B POL 1817 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006363 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0163163 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 118 Lena Murach 11 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0535535 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 14821 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-07-03 OPP B POL 1917 Filip Marjański 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0200200 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 118 Liliana Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-07-03 OPP B POL 1359 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-07-03 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB00044 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1388 Natalia Nadrzewia 12UKS Zalew Kielce OPPB0255255 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1802 Piotr Trella 9MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0157157 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 2070 Jacek Dyguś 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0538538 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1338 Radosław Gałecki 14KS ENERGETYK OPPB0258258 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1087 Emilia Maziarz 9KS ENERGETYK OPPB0295295 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1084 Julia Maziarz 11KS ENERGETYK OPPB0174174 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1086 Jan Zaporowski 11KS ENERGETYK OPPB0263263 (OPPB)
2017-07-03 OPP B POL 1085 Kamila Maziarz 8KS ENERGETYK OPTIMIST B1000
2017-07-02 OPP B POL 1240 Mikołaj Głąb 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0264264 (OPPB)
2017-07-02 OPP A POL 1973 Aleksandra Mac 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA0117117 (OPPA)
2017-07-02 OPP A POL 1971 Aleksandra Bobula 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA005252 (OPPA)
2017-07-02 OPP A POL 1974 Lilly May Niezabitowska 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA004343 (OPPA)
2017-07-02 OPP B POL 1972 Hanna Michałeczko 12Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0459459 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1874 Blanka Bobula 10Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA0142142 (OPPA)
2017-07-02 OPP B POL 345 Kinga Rękas 11Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0568568 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 339 Michał Mac 10Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0540540 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1873 Zofia Michałeczko 10Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0466466 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1555 Jan Bobula 8Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0561561 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1 Oskar Niezabitowski 8Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0631631 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 0 Lena Kazan 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0555555 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1873 Katarzyna Płaza 10Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0559559 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1 Patrycja Marczak 9Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPB0606606 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1332 Gabriela Fajdasz 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB007575 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1244 Oskar Hawliczek 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0138138 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1334 Kacper Hodun 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0253253 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1892 Jan Karnowski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0146146 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 2027 Filip Olszewski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB001818 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1378 Franciszek Siwek 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 2102 Adam Turczynowicz 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB00033 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1839 Bartosz Dworakowski 10UKŻ MICHAŁOWO OPPB0470470 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1840 Patryk Gobiec 12UKŻ MICHALOWO OPPB0305305 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 14881 Ewa Trochimczyk 14UKŻ MICHAŁOWO OPPB0433433 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1133 Aleksandra Pawilcz 12UKŻ MICHAŁOWO OPTIMIST B1000
2017-07-02 OPP B POL 1489 Patryk Molski 14UKŻ MICHAŁOWO OPPB0458458 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1838 Wiktoria Gobiec 13UKŻ MICHAŁOWO OPPB0476476 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 442 Adrian Manista 13OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-07-02 OPP B POL 1488 Natalia Burczyńska 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0212212 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 2099 Szymon Maruszczak 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-07-02 OPP B POL 1522 Tymoteusz Wysocki 12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0472472 (OPPB)
2017-07-02 OPP B POL 1581 Aniela Graczyk 11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-06-29 OPP B POL 1011 Jakub Kuraś 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0375375 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 0 Piotr Kuźniarski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0261261 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1916 Bernard Narecki 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0562562 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 11 Hubert Staroń 9KŻ Horn Kraków OPTIMIST B1000
2017-06-29 OPP B POL 1127 Bartłomiej Konopka 10KŻ Horn Kraków OPTIMIST B1000
2017-06-29 OPP B POL 648 Igor Mazurkiewicz 9KZ Horn Kraków OPTIMIST B1000
2017-06-29 OPP B POL 1217 Wiktor Książyński 10KŻ Horn Kraków OPPB0407407 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1249 Kacper Kulawiak 12Klub Żeglarski Nysa OPPB0193193 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1820 Amelia Kwiatkowska 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0304304 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 187 Nadia Onichimowska 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0438438 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1780 Mikołaj Bujalski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0269269 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 2610 Maciej Pryk 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0419419 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 58 Maksymilian Luto 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0388388 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 14861 Jakub Rusiniak 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0380380 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1624 Piotr Grabski 12SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPPB00022 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1606 Alicja Sobota 11SYC ZEFIR-DRAKKAER PORAJ OPPB0175175 (OPPB)
2017-06-29 OPP B POL 1188 Wiktoria Sajdak 11SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ OPTIMIST B1000
2017-06-28 OPP B POL 1598 Maksymilian Pastuszka 10UKŻ PISZ OPPB0249249 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1599 Anastazja Pastuszka 11UKŻ PISZ OPPB0239239 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1597 Piotr Raszczyk 12UKŻ PISZ OPPB0104104 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1630 Bolesław Nesterowicz 11UKŻ PISZ OPPB0142142 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2077 Dominika Grala 11UKŻ PISZ OPPB003030 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 15981 Weronika Grala 7UKŻ PISZ OPPB0396396 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1273 Adrian Nowak 11UKŻ PISZ OPPB0332332 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 15971 Wiktor Krakowski 10UKŻ PISZ OPPB0518518 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1139 Hanna Gębicka 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0276276 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1246 Franciszek Massalski 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0199199 (OPPB)
2017-06-28 OPP A POL 1106 Marianna Sienkiewicz 14MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0128128 (OPPA)
2017-06-28 OPP B POL 1448 Szymon Rozum 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008181 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1988 Michalina Pawelczyk 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008787 (OPPB)
2017-06-28 OPP A POL 2206 Urszula Andrian 14MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0112112 (OPPA)
2017-06-28 OPP B POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0100100 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2206 Hanna Korsak 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0190190 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1788 Antoni Kiliszek 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0137137 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1137 Marianna Gębicka 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0234234 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 925 Nina Zygo 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0308308 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 988 JAN WIŚNIEWSKI 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0314314 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 2816 Rozalia Rozum 10MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0289289 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 162 Rafał Małota 15KN LIDER KRAKÓW OPPB0109109 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1418 Aleksandra Szczepańska 14KN LIDER KRAKÓW OPPB0209209 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1434 Marcin Małota 8KN LIDER KRAKÓW OPPB0546546 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 19171 Filip Nowosad 9KN LIDER KRAKÓW OPPB0250250 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1193 Igor Bogusz 12KN LIDER KRAKÓW OPPB0323323 (OPPB)
2017-06-28 OPP B POL 1017 Joanna Lichwa 15KN LIDER KRAKÓW OPPB006161 (OPPB)
2017-06-27 OPP A POL 1023 Hania Koczar 14TS KUZNIA RYBNIK OPPA0126126 (OPPA)
2017-06-27 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0270270 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA OPPB0125125 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1319 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002424 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0107107 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 193 Wit Dmuchowski 8 SSW MOS IŁAWA OPPB0643643 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0259259 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1852 Karolina Tomczyk 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB007979 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 174 Julka Kozubowicz 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0117117 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 133 Maciej Wójcik 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB008888 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 246 Wiktoria Grima 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0279279 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 326 Zofia Jachymska 11TS Kuznia Rybnik OPPB0244244 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1284 Ania Porwoł 14TS KUZNIA RYBNIK OPPB0227227 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1204 Igor Tomczyk 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0108108 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1324 Jakub Oblonk 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0168168 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1784 Nina Sibon 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0355355 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 1274 Wiktoria Harnasz 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0222222 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 131 Hugo Skupnik 13TS Kuznia Rybnik OPPB0513513 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 950 Wojciech Bąk 11KŻ VI-KING Człuchów OPPB0615615 (OPPB)
2017-06-27 OPP A POL 1414 Bartosz Bojarski 14KŻ VI-King Człuchów OPTIMIST A1000
2017-06-27 OPP A POL 1629 Żaneta Bonin 15KŻ VI-King Człuchów OPTIMIST A1000
2017-06-27 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0140140 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 951 Jakub Kreft 10KŻ VI-King Człuchów OPPB0551551 (OPPB)
2017-06-27 OPP B POL 486 Agnieszka Paciorek 12KŻ VI-KING Człuchów OPTIMIST B1000
2017-06-26 OPP B POL 1373 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ CHOJNICE OPPB0205205 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0144144 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1549 Michał Urbaniak 12 CHKŻ Chojnice OPPB0410410 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1653 Adam Cieminski 13 CHKŻ CHOJNICE OPPB0345345 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1071 Krzysztof Szczodrowski 12 CHKŻ CHOJNICE OPPB0162162 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1069 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB009292 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 758 January Szczukowski 9CHKZ CHOJNICE OPTIMIST B1000
2017-06-26 OPP B POL 158 Igor Pawlowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0434434 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1066 Franciszek Kosecki 9CHKZ CHOJNICE OPPB0475475 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 757 Tadeusz Wiatrowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0519519 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 175 Alicja Dampc 9CHKZ CHOJNICE OPPB0330330 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 144 Zofia Pradzynska 11CHKZ CHOJNICE OPPB0328328 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 978 Jan Kubiak 9CHKZ CHOJNICE OPPB0390390 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13Chkz Chojnice OPTIMIST B1000
2017-06-26 OPP B POL 1524 Daria Kukiełko 11UKS MOS EŁK OPPB0333333 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 449 Mateusz Niebrzydowski 11uks mos ełk OPPB0352352 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1255 Szymon Warecha -Uks Mos Ełk OPPB0386386 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1449 Łucja Gorzoch -uks mos ełk OPPB0427427 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1258 Jakub Kleban -uks mos ełk OPPB0416416 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 2555 Jan Sawicki 9PKM LOK POZNAŃ OPPB0203203 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 11 Andrzej Pochopień 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0245245 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 2065 Igor Wierzbowski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB003232 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 16 Maksymilian Kowalczyk 12KŻ Horn Kraków OPPB006868 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1004 Tymoteusz Mika 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0221221 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 2064 Bartłomiej Heksel 13KŻ Horn Kraków OPPB0101101 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 2066 Jakub Lipowski 10KŻHORN KRAKÓW OPPB0194194 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1329 Gita van der Voort 10KŻ Horn Kraków OPPB0334334 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1912 Hanna Liro 12KŻ HORN KRAKÓW OPPB0215215 (OPPB)
2017-06-26 OPP B POL 1914 Antonina Liro 9KŻ HORN KRAKÓW OPPB0245245 (OPPB)
2017-06-25 OPP B POL 1860 Filip Lenart 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB003737 (OPPB)
2017-06-25 OPP B POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB008282 (OPPB)
2017-06-25 OPP A POL 2044 Wiktor Robaczewski 14 SSW MOS IŁAWA OPPA003030 (OPPA)
2017-06-25 OPP A POL 1923 Jakub Dąbek 13 SSW MOS IŁAWA OPPA008989 (OPPA)
2017-06-25 OPP A POL 1978 Patryk Furmanek 12 SSW MOS IŁAWA OPPA006969 (OPPA)
2017-06-22 OPP B POL 1237 Marcin Staniewicz 15Jacht Klub Koszalin OPPB0223223 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 11488 Eliza Kołtak 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0217217 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1528 Alicja Łowicka 12Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPB0512512 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1041 Aleksander Miłowski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0558558 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1891 Kacper Warywoda 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0198198 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 528 Maciek Dudek 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0322322 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 2120 Michał Karnacewicz 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0102102 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1015 Marta Chomik 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0179179 (OPPB)
2017-06-22 OPP B POL 1187 Szymon Miłowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0188188 (OPPB)
2017-06-22 OPP A POL 1608 Jakub Kamiński 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004949 (OPPA)
2017-06-22 OPP A POL 1902 Konrad Dziąba 13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004646 (OPPA)
2017-06-22 OPP A POL 2177 Patryk Chełkowski 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA006565 (OPPA)
2017-06-22 OPP A POL 2006 Amelia Potejko 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA007070 (OPPA)
2017-06-22 OPP A POL 1712 Jakub Kluk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA005353 (OPPA)
2017-06-22 OPP A POL 1981 Joanna Fabisiak 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA002828 (OPPA)
2017-06-21 OPP A CYP 77 George Xiouros 14BEGAFIGO FDSC CYPRUS OPTIMIST A1000
2017-06-21 OPP A CYP 76 Constantinos Michael 14BEGAFIGO FDSC CYPRUS OPTIMIST A1000
2017-06-21 OPP A CYP 713 Nicolas Mavroyiannos 14BEGAFIGO FDSC CYPRUS OPTIMIST A1000
2017-06-21 OPP A CYP 74 Marcos Evangelou 14BEGAFIGO FDSC CYPRUS OPTIMIST A1000
2017-06-21 OPP A CYP 79 Andri Papastavrou 13BEGAFIGO FDSC CYPRUS OPTIMIST A1000
2017-06-21 OPP B CYP 71 Daphney Koutsofta 13 OPTIMIST B1000
2017-06-21 OPP B CYP 701 Artem Dalkarov 11 OPTIMIST B1000
2017-06-21 OPP B CYP 72 Jorgos Koutsoftas 10 OPTIMIST B1000
2017-06-21 OPP B CYP 78 Feodor Zoubovski 10 OPTIMIST B1000
2017-06-21 OPP B CYP 73 Anatoli Zoubovski 7 OPTIMIST B1000
2017-06-20 OPP B POL 1245 Hanna Słyk 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0129129 (OPPB)
2017-06-20 OPP B POL 333 Michał Skawiński Ps. Kornik 10 WTW WARSZAWA OPPB003838 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1876 Maja Reszka 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0409409 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2442 Janina Dmochowska 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB004343 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1 Aleksandra Zastawna 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0343343 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2090 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1702 Eryk Rózga 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0362362 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB00077 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA Gdynia OPPB005050 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB007878 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0248248 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008484 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0155155 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 9 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0220220 (OPPB)
2017-06-19 OPP B POL 1570 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0204204 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 4701 Maciej Maćkowiak 10 YKP GDYNIA OPPB0401401 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 18 Magdalena Ziółkowska 7 YKP GDYNIA OPPB0666666 (OPPB)
2017-06-07 OPP A POL 1391 Julia Jędrasik 13BAZA Mrągowo OPPA0122122 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 1937 Mikołaj Merkler 13BAZA Mrągowo OPPA002121 (OPPA)
2017-06-07 OPP B POL 1600 Radosław Parzych 12BAZA MRĄGOWO OPPB0151151 (OPPB)
2017-06-07 OPP A POL 1936 Mateusz Gigielewicz 12BAZA MRĄGOWO OPPA003131 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 1747 Juliusz Hebel 14BAZA MRĄGOWO OPPA008181 (OPPA)
2017-06-07 OPP B POL 1297 Mateusz Buło 13BAZA MRĄGOWO OPPB0141141 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1296 Antoni Kuźmiński 11BAZA Mrągowo OPPB0340340 (OPPB)
2017-05-31 OPP A POL 1029 Fabian Chodak 15UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPA009696 (OPPA)
2017-05-31 OPP A POL 1165 Jakub Chodak 14UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPA0136136 (OPPA)
2017-05-31 OPP B POL 1270 Weronika Maciejczuk 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB009898 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1456 Maciej Małachowski 14UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0183183 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1832 Anna Gierasimiuk 12UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0327327 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1455 Weronika Żochowska 15UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0353353 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1831 Izabela Baranowska 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0371371 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1833 Bartosz Dąbrowski 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB006262 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1028 Szymon Małachowski 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0243243 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1706 Aleksandra Kamińska 12UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0230230 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP GDYNIA OPPB0143143 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP GDYNIA OPPB0545545 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0310310 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP GDYNIA OPPB0359359 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA OPPB00099 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0299299 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0147147 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP GDYNIA OPPB0121121 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP GDYNIA OPPB008585 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP GDYNIA OPPB0620620 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP Gdynia OPPB005959 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0449449 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-05-31 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-05-31 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS CHARZYKOWY OPPB001616 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1779 Paweł Koliński 12LKS CHARZYKOWY OPPB0370370 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1585 Mateusz Grabowski 9LKS CHARZYKOWY OPPB0156156 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 723 Jakub Szczepański 11LKS CHARZYKOWY OPPB0132132 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1550 Antoni Szyca 12LKS CHARZYKOWY OPPB0206206 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 550 Marcel Wieliński 12LKS CHARZYKOWY OPPB0280280 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0478478 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 175 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0216216 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008989 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0358358 (OPPB)
img

EBERSPACHER Puchar Mazur

07.07 - 09.07-2017 Giżycko

OPP A

30

OPP B

243

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

UKŻR Niegocin

Alicja Klimaszewska
602 686 577
ukzr.niegocin@op.p

Informacje dodatkowe

Wpisowe - konto bankowe:
BGŻ O/ Giżycko
38203000451110000002575450