Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub
2017-07-01 OPP B POL 1325 Hanna Gronek JACHT KLUB KOSZALIN
2017-07-01 OPP B POL 237 Wojciech Gronek JACHT KLUB KOSZALIN
2017-07-01 OPP B POL 1651 Tymoteusz Grygorcewicz CSW OPTY USTKA
2017-07-01 OPP B POL 1650 Artur Radomski CSW OPTY USTKA
2017-07-01 OPP B POL 1815 Waldemar Boczkowski CSW OPTY USTKA
2017-07-01 OPP B POL 1917 Filip Sikorski CSW OPTY USTKA
2017-07-01 OPP B POL 421 Bartosz Żmudziński BYDGOSKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE
2017-07-01 OPP B POL 424 Bartosz Peczka BYDGOSKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE
2017-07-01 OPP B POL 654 Max Niziałkowski UKS BRYG WROCŁAW
2017-07-01 OPP B POL 2216 Julia Żmudzińska BYDGOSKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE
2017-07-01 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak KSW BALTIC
2017-07-01 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek KSW BALTIC
2017-07-01 OPP B POL 806 Wiktoria Warzych MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI
2017-07-01 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli KSW BALTIC
2017-07-01 OPP B POL 1262 Wiktoria Hałabaty MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI
2017-06-28 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki CHKŻ CHOJNICE
2017-06-28 OPP A POL 1626 Aleksander Ponto OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP A POL 1444 Oskar Ponto OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP A POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP A POL 1970 Maja Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP A POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP A POL 1276 Jakub Pawlak OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 5 Maksymilian Koschel ŻLKS POZNAŃ
2017-06-28 OPP B POL 125 Anna Witczak ŻLKS POZNAŃ
2017-06-28 OPP B POL 880 Marcel Haufa ŻLKS POZNAŃ
2017-06-28 OPP B POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS POZNAŃ
2017-06-28 OPP B POL 1849 Jacek Lewandowski ŻLKS POZNAŃ
2017-06-28 OPP B POL 794 Aleksander Kania ŻLKS Poznań
2017-06-28 OPP B POL 7 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS POZNAŃ
2017-06-28 OPP B POL 1300 Natasza Tarnawska OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1595 Jakub Targowski OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1445 Maksymilian Malec OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1592 Paweł Łoboda OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 2032 Wiktor Siemiątkowski GKŻ GDAŃSK
2017-06-28 OPP B POL 1276 Agata Nadolna OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1961 Agata Targowska OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 2035 Aniela Frąckowiak OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 19171 Filip Nowosad KN LIDER KRAKÓW
2017-06-28 OPP B POL 1193 Igor Bogusz KN LIDER KRAKÓW
2017-06-28 OPP B POL 535 Mikołaj Łoboda OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1505 Anna Steiner OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1384 Bienvenida Kus OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 603 Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIA
2017-06-28 OPP B POL 1017 Joanna Lichwa KN LIDER KRAKÓW
2017-06-28 OPP B POL 16 Rafał Małota KN LIDER KRAKÓW
2017-06-28 OPP B POL 1418 Aleksandra Szczepańska KN LIDER KRAKÓW
2017-06-27 OPP B POL 2119 Aleksander Bury UKS BRYG WROCŁAW
2017-06-27 OPP B POL 950 Wojciech Bąk KŻ VI-KING Człuchów
2017-06-27 OPP A POL 1414 Bartosz Bojarski KŻ VI-King Człuchów
2017-06-27 OPP A POL 1629 Żaneta Bonin KŻ VI-King Człuchów
2017-06-27 OPP B POL 244 Jan Macugowski KŻ VI-KING Człuchów
2017-06-27 OPP B POL 951 Jakub Kreft KŻ VI-King Człuchów
2017-06-27 OPP B POL 486 Agnieszka Paciorek KŻ VI-KING Człuchów
2017-06-26 OPP B POL 1943 Wiktor Łasak UKŻ LAMELKA
2017-06-20 OPP B POL 185 Aleksander Główka KS SPÓJNIA WARSZAWA
2017-06-20 OPP B POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2017-06-20 OPP B POL 1245 Hanna Słyk KS SPÓJNIA WARSZAWA
2017-06-14 OPP B POL 8455 Bogna Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2017-06-14 OPP B POL 1114 Jakub Hippler MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2017-06-14 OPP B POL 1857 Szymon Szykowny MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2017-06-14 OPP B POL 1288 Amelia Tram MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2017-06-14 OPP B POL 1353 Aleksandra Piątkowska MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2017-06-14 OPP B UKS 91 Nikodem Bonk MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
2017-06-13 OPP B POL 1884 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
2017-06-09 OPP B POL 102 Jakub Kamiński UKŻ 7 Białystok
2017-06-07 OPP B POL 1237 Marcin Staniewicz JACHT KLUB KOSZALIN
2017-06-06 OPP B POL 1373 Wiktor Pawłowski CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1549 Michał Urbaniak CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1653 Adam Cieminski CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1071 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1072 Arkadiusz Beska CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1069 Tymon Wiatrowski CHKŻ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 758 January Szczukowski CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 158 Igor Pawlowski CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 13 Borys Matysiak CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1066 Franciszek Kosecki CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 1757 Tadeusz Wiatrowski CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 175 Alicja Dampc CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 144 Zofia Pradzynska CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 978 Jan Kubiak CHKZ CHOJNICE
2017-06-06 OPP B POL 189 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA
2017-05-31 OPP B POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 1456 Maciej Małachowski UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 1832 Anna Gierasimiuk UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 1455 Weronika Żochowska UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 1831 Izabela Baranowska UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 1833 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 1028 Szymon Małachowski UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 1706 Aleksandra Kamińska UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-31 OPP B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM GDYNIA
2017-05-30 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński LKS CHARZYKOWY
2017-05-30 OPP A POL 1779 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY
2017-05-30 OPP B POL 4821 Paweł Koliński LKS CHARZYKOWY
2017-05-30 OPP B POL 1585 Mateusz Grabowski LKS CHARZYKOWY
2017-05-30 OPP B POL 723 Jakub Szczepański LKS CHARZYKOWY
2017-05-30 OPP B POL 1550 Antoni Szyca LKS CHARZYKOWY
2017-05-30 OPP B POL 630 Maja Szyca LKS CHARZYKOWY
2017-05-30 OPP B POL 550 Marcel Wieliński LKS CHARZYKOWY
2017-05-29 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 165 Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
2017-05-29 OPP B POL 1594 Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIA
img

Puchar Lata

01.07 - 02.07-2017 Charzykowy

OPP A

9

OPP B

107

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

LKS Charzykowy