Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-06-17 OPP B POL 1489 Dawid Sikorski 14UKŻ MICHAŁOWO OPPB0351351 (OPPB)
2017-06-16 OPP B POL 182 Antoni Grygiel 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-16 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA OPTIMIST B1000
2017-06-15 OPP A POL 1834 Lena Sobiech 14UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPA0111111 (OPPA)
2017-06-15 OPP A POL 1908 Marcin Pietrzak 13 WTW WARSZAWA OPPA009898 (OPPA)
2017-06-15 OPP B POL 1388 Natalia Naddrzewia -UKS ZALEW KIELCE OPPB0255255 (OPPB)
2017-06-15 OPP A POL 1494 Szymon Oleksiuk 13 WTW WARSZAWA OPPA005959 (OPPA)
2017-06-15 OPP A POL 1906 Gustaw Kwiek 11 WTW WARSZAWA OPPA005858 (OPPA)
2017-06-15 OPP A POL 2074 Karolina Gała - WTW WARSZAWA OPPA004242 (OPPA)
2017-06-15 OPP A POL 1879 Ludwik Grzelak 14 WTW WARSZAWA OPPA001515 (OPPA)
2017-06-15 OPP B POL 306 Tomasz Zadora 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0254254 (OPPB)
2017-06-15 OPP B POL 1749 Lidia Łukasik 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB004646 (OPPB)
2017-06-15 OPP B POL 1265 Aleksandra Czajkowska 11UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0403403 (OPPB)
2017-06-15 OPP B POL 16011 Emil Siwko -UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0349349 (OPPB)
2017-06-15 OPP B POL 179 Stanisław Ługowski 9 WTW WARSZAWA OPPB0307307 (OPPB)
2017-06-12 OPP A POL 2634 Dominik Popielarz 14MKŻ ŻNIN OPPA0138138 (OPPA)
2017-06-12 OPP B POL 1378 Franciszek Siwek -K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 2102 Adam Turczynowicz 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB00033 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 1186 Michał Paciorek 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0120120 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 1517 Pola Petrykowska 11UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0136136 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 11758 Magda Rejniak 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0191191 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 1387 Michał Krzemiński 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0167167 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 1436 Sylwia Fryziak 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0148148 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 971 Zuzia Wojciechowska 10UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPTIMIST B1000
2017-06-12 OPP B POL 126 Jan Paciorek 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0229229 (OPPB)
2017-06-12 OPP B POL 860 Adam Słodownik 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPTIMIST B1000
2017-06-12 OPP B POL 243 Zofia Gołębiowska 11BAZA MRĄGOWO OPPB0341341 (OPPB)
2017-06-12 OPP A POL 2048 Kacper Walęga 15KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA007171 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 1929 Mateusz Dobrzyński 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA008383 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 2100 Bianka Śledzińska 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA006666 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 1999 Jakub Tomczyński 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA006363 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 2020 Emilia Roszkowska 13KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA001919 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 411 Dominika Fajdasz 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA008080 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 2030 Jan Turczynowicz 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA002424 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 1721 Antoni Siwek 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA004040 (OPPA)
2017-06-12 OPP A POL 2000 Ignacy Oźminkowski 13KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA001111 (OPPA)
2017-06-11 OPP B RUS 1310 Evgeniya Bylkova -Sailing Club Koenigsberg OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B POL 1798 Hanna Ługowska 12 WTW WARSZAWA OPPB0139139 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 1768 Bruno Herman 12 WTW WARSZAWA OPPB002929 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 2016 Malina Pietrzak 10 WTW WARSZAWA OPPB0118118 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 879 Igor Grzelak 10 WTW WARSZAWA OPPB0238238 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 878 Maja Kwiek 10 WTW Warszawa OPPB001010 (OPPB)
2017-06-11 OPP B RUS 1306 Vlada Andreeva 9Sailing Club Koenigsberg OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B RUS 1654 Stepan Kuzmin 10Sailing Club Koenigsberg OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B RUS 1302 Katya Alekseeva 9Sailing Club Koenigsberg OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B RUS 1374 Vladimir Amelin 12Sailing Club Koenigsberg OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B RUS 1101 Lera Malaya 9Sailing Club Koenigsberg OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B POL 95 Alexander Nowak 8UKS FIR OPPB0166166 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 959 Maciej Placzke 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0150150 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 859 Jakub Wegiera 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0166166 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 470 Witold Onisk 11UKS FIR WARSZAWA OPPB0165165 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 0 Oskar Hawliczek 12K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB0138138 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 0 Kacper Hodun 12K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB0253253 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 0 Jan Karnowski -K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB0146146 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 0 Filip Olszewski 11K.S Spójnia - WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B POL 0 Franciszek Siwek 10K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 0 Kaja Śledzińska 10K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 0 Adam Turczynowicz 12K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB00033 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 1332 Gabriela Fajdasz 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-06-11 OPP B POL 1244 Oskar Hawliczek 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0138138 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 1334 Kacper Hodun 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0253253 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 1892 Jan Karnowski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0146146 (OPPB)
2017-06-11 OPP B POL 2027 Filip Olszewski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB001818 (OPPB)
2017-06-10 OPP B POL 1661 Sara Warpas 11KS ZATOKA PUCK OPPB0601601 (OPPB)
2017-06-10 OPP A POL 1806 Zuzanna Dominikowska 14KSW BALTIC OPPA005757 (OPPA)
2017-06-10 OPP A POL 1807 Weronika Jaroszek 15KSW BALTIC OPPA006161 (OPPA)
2017-06-10 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-06-10 OPP A POL 1804 Hanna Burdziej 13KSW BALTIC OPPA006464 (OPPA)
2017-06-10 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak 12KSW BALTIC OPPB0114114 (OPPB)
2017-06-10 OPP B POL 1262 Wiktoria Hałabaty 12MKŻ OPTI OPPB005252 (OPPB)
2017-06-10 OPP B POL 806 Wiktoria Warzych 10MKŻ OPTI OPPB0439439 (OPPB)
2017-06-10 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW BALTIC OPPA0146146 (OPPA)
2017-06-10 OPP B POL 195 Hanna Gębicka 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0276276 (OPPB)
2017-06-10 OPP A POL 963 Gustaw Ostojewski 15KS ZATOKA PUCK OPPA004747 (OPPA)
2017-06-10 OPP A POL 1661 Jan Gierzyński 13KS ZATOKA PUCK OPPA002525 (OPPA)
2017-06-10 OPP B POL 1269 Zuzanna Zasada 11KS ZATOKA PUCK OPPB0208208 (OPPB)
2017-06-10 OPP A POL 1670 Patryk Kukowski 13KS ZATOKA PUCK OPPA0123123 (OPPA)
2017-06-10 OPP B POL 1659 Adam Tomczyński 13KS ZATOKA PUCK OPPB0521521 (OPPB)
2017-06-10 OPP B POL 1656 Lidia Jakubowska 12KS ZATOKA PUCK OPPB0627627 (OPPB)
2017-06-10 OPP A POL 2906 Maciej Karsznia 14KS ZATOKA PUCK OPPA0118118 (OPPA)
2017-06-09 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0248248 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko OPPB002828 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008484 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0155155 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 9 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0220220 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 1570 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0204204 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 1253 Maria Kisłowska 13UKŻ GROT OSiR SUWAŁKI OPPB0313313 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 1201 Krzysztof Ciborowski 10 WTW WARSZAWA OPPB004444 (OPPB)
2017-06-09 OPP B POL 345 Filip Tylenda 13UKZ GROT OSIR SUWAŁKI OPTIMIST B1000
2017-06-09 OPP B POL 1591 Oliwia Żynda 12UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI OPPB0335335 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 1897 Franciszek Mikulski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB007171 (OPPB)
2017-06-08 OPP A POL 1817 Stanisław Konarzewski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008585 (OPPA)
2017-06-08 OPP B POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0116116 (OPPB)
2017-06-08 OPP A POL 1658 Tomasz Lewandowski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA00066 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 910 Maria Konarzewska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA007777 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 1827 Ewa Lewandowska 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA002222 (OPPA)
2017-06-08 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB004747 (OPPB)
2017-06-08 OPP A POL 1644 Stanisław Janowicz 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008686 (OPPA)
2017-06-08 OPP B POL 1817 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006363 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 14821 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB0163163 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 817 Amelia Rasz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0196196 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0535535 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 14821 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-08 OPP B POL 118 Lila Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0525525 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 1359 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0436436 (OPPB)
2017-06-08 OPP B POL 1354 Martyna Żydzis 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-06-08 OPP A POL 2051 Aleksander Szczygielski 15KW LOK Garland Gliwice OPPA0145145 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 2052 Tomasz Procek 14KW LOK Garland Gliwice OPPA0133133 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 2052 Oliwia Osadcow 13KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0143143 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 1532 Hanna Okularczyk 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0152152 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 1716 Michał Tokarczyk 13KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0105105 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 120 Nina Łypaczewska 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0139139 (OPPA)
2017-06-08 OPP A POL 1964 Olga Hanslik 14KW LOK GARLAND GLIWICE OPPA0140140 (OPPA)
2017-06-07 OPP B POL 3002 Maria Retecka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0247247 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB006969 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0501501 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0445445 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0581581 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0348348 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0173173 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0211211 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0422422 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0599599 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0460460 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0160160 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0251251 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1839 Bartosz Dworakowski 10UKŻ MICHAŁOWO OPTIMIST B1000
2017-06-07 OPP B POL 1840 Patryk Gobiec 12UKŻ MICHALOWO OPTIMIST B1000
2017-06-07 OPP B POL 1488 Patryk Molski 14UKŻ Michałowo OPPB0433433 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1133 Aleksandra Pawilcz 12UKŻ MICHAŁOWO OPTIMIST B1000
2017-06-07 OPP B POL 1838 Ewa Trochimczyk 9UKŻ Michałowo OPTIMIST B1000
2017-06-07 OPP A POL 1937 Mikołaj Merkler 13BAZA MRĄGOWO OPPA002121 (OPPA)
2017-06-07 OPP B POL 1600 Radosław Parzych 12BAZA MRĄGOWO OPPB0151151 (OPPB)
2017-06-07 OPP A POL 1936 Mateusz Gigielewicz 12BAZA MRĄGOWO OPPA003131 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 1747 Juliusz Hebel 14BAZA MRĄGOWO OPPA008181 (OPPA)
2017-06-07 OPP B POL 1297 Mateusz Buło 13BAZA MRĄGOWO OPPB0141141 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1296 Antoni Kuźmiński 11BAZA MRĄGOWO OPPB0340340 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1273 Maksymilian Pastuszka 10UKŻ PISZ OPPB0249249 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1599 Anastazja Patuszka 11UKŻ PISZ OPPB0239239 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1597 Piotr Raszczyk 12UKŻ PISZ OPPB0104104 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1630 Bolesław Nesterowicz 11UKŻ PISZ OPPB0142142 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 1598 Dominika Grala 11UKŻ PISZ OPPB003030 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 15981 Weronika Grala 7UKŻ PISZ OPPB0396396 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 15971 Adrian Nowak 11UKŻ PISZ OPPB0409409 (OPPB)
2017-06-07 OPP B POL 598 Wiktor Krakowski 10UKŻ PISZ OPPB0518518 (OPPB)
2017-06-07 OPP A POL 1700 Jakub Wiedeheft 14MKŻ ARKA GDYNIA OPPA002626 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 1993 Paweł Trella 13MKŻ ARKA GDYNIA OPPA005151 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 2442 Igor Kuczys 14MKŻ ARKA GDYNIA OPPA00044 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 1878 Mateusz Narloch 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPA008282 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 2082 Piotr Flieger 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPA003333 (OPPA)
2017-06-07 OPP A POL 2010 Tytus Czajkowski 13MKZ ARKA GDYNIA OPPA002727 (OPPA)
2017-06-06 OPP A POL 1448 Marianna Sienkiewicz 14MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0128128 (OPPA)
2017-06-06 OPP B POL 1139 Szymon Rozum 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008181 (OPPB)
2017-06-06 OPP B POL 1988 Michalina Pawelczyk 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008787 (OPPB)
2017-06-06 OPP A POL 2206 Urszula Andrian 14MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0112112 (OPPA)
2017-06-06 OPP A POL 1106 Dominika Raszka 13MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0149149 (OPPA)
2017-06-06 OPP B POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0100100 (OPPB)
2017-06-06 OPP B POL 1246 Zdzisław Bulik 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPTIMIST B1000
2017-06-06 OPP B POL 2206 Hanna Korsak 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0190190 (OPPB)
2017-06-06 OPP B POL 1788 Antoni Kiliszek 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0137137 (OPPB)
2017-06-06 OPP B POL 1137 Marianna Gębicka 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0234234 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 878 Maja Kwiek 10 WTW WARSZAWA OPPB001010 (OPPB)
2017-06-05 OPP A POL 1723 Łucja Węglowska 14UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPA0144144 (OPPA)
2017-06-05 OPP B POL 1713 Danuta Grudzień 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB002323 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 950 Krystyna Szpor 11UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB005858 (OPPB)
2017-06-05 OPP A POL 1825 Michał Gonciarz 13UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPA0148148 (OPPA)
2017-06-05 OPP B POL 12511 Julia Walus 12UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI OPPB0159159 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 14881 Eliza Kołtak 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0217217 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 1528 Alicja Łowicka 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0512512 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 1041 Aleksander Miłowski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0558558 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 1891 Kacper Warywoda 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0198198 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 528 Maciek Dudek 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0322322 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 104 Michał Karnacewicz 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0102102 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 1015 Marta Chomik 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0179179 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 152 Szymon Miłowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0272272 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 1523 Olga Wietek 9YK STAL GDYNIA OPPB0389389 (OPPB)
2017-06-05 OPP A POL 1963 Anna Januszewska 15YK Stal Gdynia OPPA005656 (OPPA)
2017-06-05 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK STAL GDYNIA OPPB001919 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK STAL GDYNIA OPPB0569569 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 349 Filip Bil 8YK STAL GDYNIA OPPB0413413 (OPPB)
2017-06-05 OPP A POL 1619 Szymon Gąsiorowski 12YK STAL GDYNIA OPPA0113113 (OPPA)
2017-06-05 OPP B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK STAL GDYNIA OPPB0130130 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK STAL GDYNIA OPPB001414 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-06-05 OPP B POL 147 Agata Koropecka 8YK STAL GDYNIA OPPB0440440 (OPPB)
2017-06-03 OPP B RUS 3339 Ivan Mikhalev 10UKS PIONERSKIY OPTIMIST B1000
2017-05-31 OPP A POL 1979 Liliana Lemke 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0120120 (OPPA)
2017-05-31 OPP A POL 1626 Aleksander Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA002020 (OPPA)
2017-05-31 OPP A POL 1444 Oskar Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA001818 (OPPA)
2017-05-31 OPP A POL 1660 Zuzanna Figel 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA003232 (OPPA)
2017-05-31 OPP A POL 1970 Maja Krawczyńska 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA0131131 (OPPA)
2017-05-31 OPP A POL 2033 Julia Schmidt 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA007474 (OPPA)
2017-05-31 OPP A POL 1276 Jakub Pawlak 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0125125 (OPPA)
2017-05-30 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0270270 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1319 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002424 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0107107 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1001 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0111111 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1193 Wit Dmuchowski 8 SSW MOS Iława OPPB0643643 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0259259 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0163163 (OPPB)
2017-05-30 OPP A POL 1915 Filip Fajfer 14KŻ HORN KRAKÓW OPPA002323 (OPPA)
2017-05-30 OPP A POL 2062 Leon Gniadek 13KŻ HORN KRAKÓW OPPA007373 (OPPA)
2017-05-30 OPP A POL 2060 Kamil Lenczowski 12KZ HORN KRAKOW OPPA008888 (OPPA)
2017-05-30 OPP A POL 2068 Kacper Bąk 12KZ HORN KRAKOW OPPA008484 (OPPA)
2017-05-30 OPP A POL 1973 Aleksandra Mac 13JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA0117117 (OPPA)
2017-05-30 OPP A POL 1971 Aleksandra Bobula 13JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA005252 (OPPA)
2017-05-30 OPP A POL 1974 Lilly May Niezabitowska 13JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA004343 (OPPA)
2017-05-30 OPP A POL 1666 Barbara Malarz 15JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA0135135 (OPPA)
2017-05-30 OPP B POL 1972 Hanna Michałeczko 12JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0459459 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1971 Blanka Bobula 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA0142142 (OPPA)
2017-05-30 OPP B POL 1873 Zofia Michałeczko 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0466466 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0478478 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1650 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0216216 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008989 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0358358 (OPPB)
2017-05-25 OPP A POL 1978 Patryk Furmanek 12 SSW MOS IŁAWA OPPA006969 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1763 Julian Podwalski 12 SSW MOS IŁAWA OPPA0103103 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 2044 Wiktor Robaczewski 14 SSW MOS IŁAWA OPPA003030 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1114 Szymon Szczech 14 SSW MOS IŁAWA OPPA0107107 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1614 Iga Wielczyk 12 SSW MOS IŁAWA OPPA007575 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1923 Jakub Dąbek 13 SSW MOS IŁAWA OPPA008989 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1930 Barbara Mindak 15LKS CHARZYKOWY OPPA006262 (OPPA)
2017-05-24 OPP A POL 2025 Mikołaj Łangowski 12MKS DWÓJKA WARSZWA OPPA009393 (OPPA)
2017-05-23 OPP B POL 1474 Agnieszka Jankowiak 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0286286 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 187 Teresa Zawal 13ŻMKS Poznań OPPB0356356 (OPPB)
2017-05-23 OPP A POL 1049 Gabriela Zawal 15ŻMKS Poznań OPPA009595 (OPPA)
2017-05-23 OPP B POL 1050 Szymon Rossa 11ŻMKS POZNAŃ OPPB0154154 (OPPB)
2017-05-23 OPP A POL 1739 Jakub Modzelewski 13ŻMKS POZNAŃ OPPA0115115 (OPPA)
2017-05-23 OPP B POL 1278 Adam Cwojdziński 11ŻMKS POZNAŃ OPPB008080 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1240 Piotr Jakubowski 11ŻMKS POZNAŃ OPPB0320320 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1870 Teodor Kasprzyk 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0294294 (OPPB)
2017-05-23 OPP A POL 1460 Aleksandra Jakubowska 13ŻMKS POZNAŃ OPPA0121121 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1871 Kacper Korcz 15ŻMKS Poznań OPPA0106106 (OPPA)
2017-05-23 OPP B POL 1283 Jan Ptasiński 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0262262 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1224 Michał Grzesiek 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0161161 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 938 Aleksandra Długołęcka 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0176176 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1871 Wojciech Stefaniak 11ŻMKS POZNAŃ OPPB009595 (OPPB)
2017-05-23 OPP A POL 1029 Fabian Chodak 15UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPA009696 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1165 Jakub Chodak 14UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPA0136136 (OPPA)
2017-05-23 OPP B POL 1270 Weronika Maciejczuk 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB009898 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1456 Maciej Małachowski 14UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0183183 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1832 Anna Gierasimiuk 12UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0327327 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1455 Weronika Żochowska 15UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0353353 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1831 Izabela Baranowska 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0371371 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1833 Bartosz Dąbrowski 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB006262 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1028 Szymon Małachowski 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0243243 (OPPB)
2017-05-23 OPP B POL 1706 Aleksandra Kamińska 12UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0230230 (OPPB)
2017-05-22 OPP A POL 1850 Ewa Mazur 15UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPA0134134 (OPPA)
2017-05-22 OPP A POL 1608 Jakub Kamiński 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004949 (OPPA)
2017-05-22 OPP B POL 1860 Filip Lenart 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB003737 (OPPB)
2017-05-22 OPP B POL 1826 Jakub Kołodziejczyk 12UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB008282 (OPPB)
2017-05-22 OPP A POL 1924 Amelia Dziąba 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA003838 (OPPA)
2017-05-22 OPP A POL 1167 Konrad Dziąba 13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004646 (OPPA)
2017-05-22 OPP A POL 2177 Patryk Chełkowski 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA006565 (OPPA)
2017-05-22 OPP A POL 2006 Amelia Potejko 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA007070 (OPPA)
2017-05-22 OPP A POL 1712 Jakub Kluk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA005353 (OPPA)
2017-05-22 OPP A POL 1981 Joanna Fabisiak 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA002828 (OPPA)
2017-05-21 OPP A POL 1556 Maciej Popłonyk 12AZS POZNAŃ OPPA0102102 (OPPA)
2017-05-21 OPP A POL 1230 Pola Wawrzyniak 13AZS Poznań OPPA0141141 (OPPA)
2017-05-21 OPP A POL 1428 Stefan Marciniak 14AZS POZNAŃ OPPA009292 (OPPA)
2017-05-21 OPP A POL 1576 Antoni Sopata 14AZS POZNAŃ OPPA007272 (OPPA)
2017-05-21 OPP A POL 1427 Marysia Prus-Głowacka 13AZS POZNAŃ OPPA009797 (OPPA)
2017-05-21 OPP A POL 1959 Michał Koczorowski 12AZS POZNAŃ OPPA0116116 (OPPA)
2017-05-21 OPP A POL 1390 Kacper Młodzianowski 12AZS POZNAŃ OPPA009494 (OPPA)
2017-05-21 OPP B POL 1497 Wiktor Borkowski 11AZS POZNAŃ OPPB004949 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 1140 Aleksandra Borucka 11AZS POZNAŃ OPPB006464 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 991 Karolina Gajdzińska 12AZS Poznań OPPB005656 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 1574 Sarah Goetz 12AZS Poznań OPPB0507507 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 958 Alicja Koczorowska 10AZS POZNAŃ OPPB004141 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 920 Maksymilian Kruczyński 11AZS POZNAŃ OPPB002626 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 1623 Alicja Przybyłek 12AZS POZNAŃ OPPB005454 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 427 Zofia Pospieszna 10AZS Poznań OPPB008383 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 139 Cezary Popielski 12AZS POZNAŃ OPPB0316316 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 95 Matylda Młodzianowska 9AZS Poznań OPPB0567567 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 1228 Olga Kanikowska 10AZS Poznań OPPB0321321 (OPPB)
2017-05-21 OPP B POL 157 Mikołaj Mataczyński 9AZS POZNAŃ OPPB0342342 (OPPB)
2017-05-17 OPP A POL 1985 Korneliusz Dębiak 14 TKŻ TORUŃ OPPA0110110 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1943 Rafał Pogorzelski 14Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA00011 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1655 Bartosz Andrzejak 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA003636 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 2104 Aleksander Hlebowicz 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA009191 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1942 Michał Mazurowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA004444 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1969 Adam Sokołowski 14NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA001414 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1921 Marcel Wolętek 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA0108108 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1941 Igor Barcikowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA003434 (OPPA)
2017-05-17 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP Gdynia OPPB0143143 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP Gdynia OPPB0545545 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP Gdynia OPPB0310310 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP Gdynia OPPB0359359 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA OPPB00099 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0299299 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0147147 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP Gdynia OPPB0121121 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP GDYNIA OPPB008585 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP Gdynia OPPB0620620 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA OPPB005959 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0449449 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-05-17 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-05-17 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-05-16 OPP A POL 188 Joanna Cymerman 13 UKS Barnim Goleniów OPPA003737 (OPPA)
2017-05-16 OPP A POL 1881 Filip Miłoszewski 14 UKS Barnim Goleniów OPPA006767 (OPPA)
2017-05-16 OPP A POL 1965 Oliwier Urbański 14 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA00099 (OPPA)
2017-05-16 OPP A POL 1664 Antoni Pasich 13 UKS Barnim Goleniów OPPA005555 (OPPA)
2017-05-16 OPP A POL 1745 Tomasz Gajda 12 UKS Barnim Goleniów OPPA0147147 (OPPA)
2017-05-16 OPP A POL 1884 Dominika Sawicka 14 UKS Barnim Goleniów OPPA0114114 (OPPA)
2017-05-16 OPP A POL 1868 Maksymilian Cymerman 15 UKS Barnim Goleniów OPPA00022 (OPPA)
2017-05-16 OPP A POL 1 Jeremi Dąbrowski 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA002929 (OPPA)
img

Puchar Trzech Ryb

16.06 - 18.06-2017 Giżycko

OPP A

111

OPP B

217

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

UKŻR Niegocin

Alicja Klimaszewska
602 686 577
ukzr.niegocin@op.p

Informacje dodatkowe

Wpisowe - konto bankowe:
BGŻ O/ Giżycko
38203000451110000002575450