Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-06-07 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13Chkz Chojnice OPTIMIST B1000
2017-06-04 OPP B POL 1708 Oskar Sawicki 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0124124 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1884 Stanisław Maik 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0346346 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 186 Maciej Cymerman 11 UKS Barnim Goleniów OPPB006565 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 18 Magdalena Luśnia 10KSCŻ Szczecin OPPB0402402 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB003333 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 4 Adrian Majdosz 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0240240 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1883 Filip Oleszczyk 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0149149 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 883 Dominik Pluto-Prądzyński 9 UKS Barnim Goleniów OPPB0430430 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 2156 Nikolas Urba 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0541541 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 77 Marek Szczepankowski 12 UKS Barnim Goleniów OPPB0228228 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1777 Iwo Gogołkiewicz 11 UKS Barnim Goleniów OPTIMIST B1000
2017-06-04 OPP B POL 1209 Wanda Szylińska 12KSCŻ Szczecin OPPB0180180 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1960 Miłosz Samek 12KSCŻ Szczecin OPPB003434 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1500 Bartosz Luśnia 13KSCŻ Szczecin OPPB0372372 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1506 Mateusz Hrymajło 12KSCŻ Szczecin OPPB0431431 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 5119 Kajetan Kaska 12KSCŻ Szczecin OPPB0296296 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 150 Tomasz Obecny 11KSCŻ Szczecin OPPB0446446 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1513 Szymon Ząbek 12KSCŻ Szczecin OPPB0450450 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 922 Jakub Podgórny 9KSCŻ Szczecin OPPB0417417 (OPPB)
2017-06-04 OPP B POL 1501 Szymon Barański 10KSCŹ Szczecin OPPB0474474 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 927 Hugo Marciniak 13 JKW Poznań OPPB003939 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1089 Jakub Zakrzewski 11 JKW Poznań OPPB0267267 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 2306 Wojciech Reck 11 JKW Poznań OPPB0224224 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1829 Stanisław Wojda 11 JKW Poznań OPPB009090 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1638 Stanisław Radojewski 13JKW Poznan OPPB00088 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1622 Stanisław Cholewicki 10 JKW Poznań OPPB0298298 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1438 Dobromir Sokołowski 13 JKW Poznań OPPB0393393 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1872 Marcin Staniewicz 15Jacht Klub Koszalin OPPB0223223 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1238 Łukasz Kuik 12Jacht Klub Koszalin OPPB0463463 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 1325 Hanna Gronek 14Jacht Klub Koszalin OPPB0302302 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 238 Rafał Krężołek 14Jacht Klub Koszalin OPPB0360360 (OPPB)
2017-06-03 OPP B POL 237 Wojciech Gronek 11Jacht Klub Koszalin OPPB0337337 (OPPB)
2017-06-02 OPP B POL 1195 Bartosz Miłaszewski 12SKŻ DRAWA Drawno OPTIMIST B1000
2017-06-02 OPP B POL 1194 Mikołaj Polarczyk 13SKŻ DRAWA Drawno OPPB0510510 (OPPB)
2017-06-02 OPP B POL 1295 Remigiusz Dzierbun 14SKŻ DRAWA Drawno OPPB0281281 (OPPB)
2017-05-25 OPP A POL 188 Joanna Cymerman 13 UKS Barnim Goleniów OPPA003737 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1923 Krzysztof Olejnik 12 UKS Barnim Goleniów OPPA004545 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1881 Filip Miłoszewski 14 UKS Barnim Goleniów OPPA006767 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1965 Oliwier Urbański 14 UKS Barnim Goleniów OPPA00099 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1664 Antoni Pasich 13 UKS Barnim Goleniów OPPA005555 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1745 Tomasz Gajda 12 UKS Barnim Goleniów OPPA0147147 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1884 Dominika Sawicka 14 UKS Barnim Goleniów OPPA0114114 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1868 Maksymilian Cymerman 15 UKS Barnim Goleniów OPPA00022 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1 Jeremi Dąbrowski 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA002929 (OPPA)
2017-05-24 OPP B POL 1373 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ Chojnice OPPB0205205 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ Chojnice OPPB0144144 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1549 Michał Urbaniak 12 CHKŻ Chojnice OPPB0410410 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ Chojnice OPPB00044 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1653 Adam Cieminski 13 Chkż Chojnice OPPB0345345 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1071 Krzysztof Szczodrowski 12 CHKŻ Chojnice OPPB0162162 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1072 Arkadiusz Beska 11 CHKŻ Chojnice OPPB0364364 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1069 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ Chojnice OPPB009292 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 758 January Szczukowski 9Chkz chojnice OPTIMIST B1000
2017-05-24 OPP B POL 158 Igor Pawlowski 8Chkz chojnice OPPB0434434 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 13 Borys Matysiak 9Chkz chojnice OPPB0447447 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1066 Franciszek Kosecki 9Chkz chojnice OPPB0475475 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1757 Tadeusz Wiatrowski 8Chkz chojnice OPPB0519519 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 175 Alicja Dampc 9Chkz chojnice OPPB0330330 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 447 Zofia Pradzynska 11Chkz Chojnice OPPB0328328 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 310 Jan Kubiak 9Chkz Chojnice OPPB0390390 (OPPB)
2017-05-23 OPP A POL 1674 Szczepan Damasiewicz 14 JKW Poznań OPPA003535 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 2207 Maciej Reck 13 JKW Poznań OPPA0119119 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1903 Tomasz Bendlewski 13 JKW Poznań OPPA009090 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1611 Antoni Nazimek 12 JKW Poznań OPPA006868 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1982 Jan Witkowiak 12 JKW Poznań OPPA005050 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1525 Hanna Wiszniowska 12 JKW Poznań OPPA0127127 (OPPA)
2017-05-16 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS Charzykowy OPPB001616 (OPPB)
2017-05-16 OPP A POL 1930 Barbara Mindak 15LKS Charzykowy OPPA006262 (OPPA)
2017-05-16 OPP B POL 4821 Paweł Koliński 12LKS Charzykowy OPPB0370370 (OPPB)
2017-05-16 OPP B POL 1585 Mateusz Grabowski 9LKS Charzykowy OPPB0156156 (OPPB)
2017-05-16 OPP B POL 723 Jakub Szczepański 11LKS Charzykowy OPPB0132132 (OPPB)
2017-05-16 OPP B POL 1550 Antoni Szyca 12LKS Charzykowy OPPB0206206 (OPPB)
2017-05-16 OPP B POL 630 Maja Szyca 8LKS Charzykowy OPPB0498498 (OPPB)
2017-05-16 OPP B POL 550 Marcel Wieliński 12LKS Charzykowy OPPB0280280 (OPPB)
2017-05-15 OPP A POL 1806 Zuzanna Dominikowska 14KSW Baltic OPPA005757 (OPPA)
2017-05-15 OPP A POL 1807 Weronika Jaroszek 15KSW Baltic OPPA006161 (OPPA)
2017-05-15 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW Baltic OPPA0151151 (OPPA)
2017-05-15 OPP A POL 1804 Hanna Burdziej 13KSW Baltic OPPA006464 (OPPA)
2017-05-15 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak 12KSW Baltic OPPB0114114 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1262 Wiktoria Hlawaty 12MKŻ Opti OPPB005252 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW Baltic OPPA0146146 (OPPA)
img

XVII Ogolnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Zlocienieckiej

10.06 - 11.06-2017 Złocieniec

OPP A

19

OPP B

63

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

Uczniowski Klub Sportowy SZKWAŁ

Anna Kamińska
509 332 287
annakaminska1963@o2.pl