Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Wpisowe
2017-06-10 LAS POL 1 Maciej Bardan SPÓJNIA WARSZAWA
2017-06-09 LAR POL 201561 Anna Michalska PKM LOK POZNAN
2017-06-09 LAS 4.7 POL 209036 Filip Miłoszewski UKS BARNIM GOLENIÓW
2017-06-09 LAR POL 1 Maurycy Robakowski ŻLKS POZNAŃ
2017-06-09 LAS 4.7 POL 190544 Alan Kocieda MKŻ ARKA GDYNIA
2017-06-08 LAR POL 197815 Maciej Jedliński JACHT KLUB PTTK BESKID NOWY SĄCZ
2017-06-08 LAR POL 178298 Natalia Szczepańska KS SPÓJNIA WARSZAWA
2017-06-08 LAS POL 208654 Tomasz Lobert AZS UW
2017-06-08 LAR LTU 210952 Radvilas Janulionis BANGPUTYS
2017-06-08 LAS 4.7 POL 183119 Nikola Krzosek KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-06-08 LAR POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ BIAŁYSTOK
2017-06-04 LAR POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS BARNIM GOLENIÓW
2017-06-04 Open BIC POL 7307 Zuzanna Rodzeń MKŻ ARKA GDYNIA
2017-06-04 LAS 4.7 POL 16629 Mikołaj Warot JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2017-06-04 LAS 4.7 POL 184592 Jakub Ławicki MKŻ ARKA GDYNIA
2017-06-04 LAS 4.7 POL 195782 Dominika Raszka MKS DWÓJKA
2017-06-02 LAS 4.7 LTU 162582 Laurynas Ivanauskas BANGPUTYS
2017-06-02 LAS 4.7 LTU 182613 Vakaris Paulavicius BANGPUTYS
2017-06-02 Open BIC POL 0 SARA SZCZEPANIAK UKS ALBATROS WOLIN
2017-06-02 Open BIC POL 0 NATALIA SZCZEPANIAK UKS ALBATROS WOLIN
2017-06-02 LAR POL 20311 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-05-31 LAS HKG 209749 Gerald Williams JASIA
2017-05-31 LAR HKG 201678 Molly Highfield JASIA
2017-05-31 LAR HKG 197832 Marian Williams JASIA
2017-05-31 LAR POL 210943 Daniel Smoliński KS CŻ SZCZECIN
2017-05-31 LAS 4.7 POL 186235 Agnieszka Grzesiak AZS POZNAŃ
2017-05-31 LAR POL 190826 Artur Keller UKŻ MICHAŁOWO
2017-05-30 LAS POL 168771 Michał Maciaszczyk CŻ SZCZECIN
2017-05-30 LAR POL 190828 Maksymilian Jezierski JKW POZNAŃ
2017-05-30 LAR POL 29 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk
2017-05-30 LAS 4.7 POL 168771 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG WROCŁAW
2017-05-29 LAS 4.7 POL 197725 Weronika Folmer KST ELEKTRYK GUDZIĄDZ
2017-05-29 Open BIC POL 8188 Gabriela Jakończuk OKŻ OLSZTYN
2017-05-29 Open BIC POL 8077 Monika Martyn OKŻ OLSZTYN
2017-05-29 Open BIC POL 8134 Szymon Kędzierski OKŻ OLSZTYN
2017-05-29 LAS 4.7 POL 179119 Weronika Martynowska OKŻ OLSZTYN
2017-05-29 LAS 4.7 POL 16806 Oskar Maguda OKŻ OLSZTYN
2017-05-29 LAS 4.7 POL 3 Franciszek Niesiobędzki OKŻ OLSZTYN
2017-05-29 LAS 4.7 POL 160405 Bartłomiej Nowak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2017-05-28 LAS 4.7 POL 166237 Jędrzej Kąsinowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2017-05-28 Open BIC POL 7126 Janina Dmochowska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-28 LAS POL 3 Damian Sosonowski KS. CENTRUM ŻEGLARSKIE
2017-05-26 LAR POL 206817 Piotr Śledziński UKŻ WIKING TORUŃ
2017-05-26 LAR POL 203096 Natalia Palikowska UKŻ WIKING TORUŃ
2017-05-25 Open BIC POL 5636 Jan Eriksson MKZ-ARKA
2017-05-25 Open BIC POL 7376 Karol Eriksson MKZ-ARKA
2017-05-23 LAS 4.7 POL 12345 Alan Kocięda MKŻ ARKA Gdynia
2017-05-22 LAS POL 212506 Dawid Kania ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY
2017-05-22 LAR POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW ILAWA
2017-05-20 LAS POL 92638 Konrad Berezowski RKS LASERY ZEGRZE
2017-05-20 Open BIC POL 7269 Ola Kosmalska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-20 LAS 4.7 POL 180714 Ada Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-20 Open BIC POL 7523 Natalia Kwiatkowska Miejski Klub Żeglarski "Arka"
2017-05-20 LAR POL 189534 Maciej Dziewit KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-19 LAS 4.7 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR WARSZAWA
2017-05-19 LAS 4.7 POL 197723 Paweł Ortmann KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-19 LAS 4.7 POL 186279 Paulina Rakowska MKŻ ARKA
2017-05-19 LAR POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ
2017-05-19 LAS 4.7 POL 136727 Miłosz Małek MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-05-19 LAR POL 189349 Agata Dróżyńska TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAS 4.7 POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAS 4.7 POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAS POL 2 Paweł Nowicki TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAS POL 207586 Szymon Kowalski TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAS POL 198203 Jan Stremlau TKŻ Toruń
2017-05-19 LAS POL 19820 Jakub Stremlau TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAS POL 21095 Cezary Miłkowski TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAR POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ TORUŃ
2017-05-19 LAR POL 168060 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń
2017-05-19 LAR POL 207586 Małgorzata Weber TKŻ Toruń
2017-05-19 LAS 4.7 POL 166279 Iwo Filipowicz MKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-19 LAS 4.7 POL 191806 Maja Korwin-Mikke MOS Warszawa 2
2017-05-19 LAR RUS 162581 Daniil Fenko MBSW/UKŻR GIŻYCKO
2017-05-19 LAR POL 197729 Marcelina Korszon UKS FIR WARSZAWA
2017-05-19 Open BIC POL 7460 Zuzanna Reszka UKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-19 LAR POL 209834 Wojciech Chodakowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-05-19 LAS POL 0 Karol Dobrowolski UKS FIR
2017-05-19 LAR POL 61 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-05-19 LAS 4.7 POL 191839 Jan Lipowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-05-19 LAS POL 61 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-05-19 LAS 4.7 POL 208738 Zuzanna Kaplita UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2017-05-19 LAR POL 174566 Mateusz Słowik KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-05-19 LAS 4.7 POL 2087381 Matylda Niżegorodcew KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2017-05-19 LAS 4.7 POL 201561 Ida Stachura Klub Żeglarski Horn Kraków
2017-05-19 LAR POL 200522 Agata Kalinowska UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
2017-05-19 LAS 4.7 POL 155036 Miłosz Gabryszewski UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
2017-05-19 LAR POL 160731 Piotr Dorywała UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
2017-05-19 LAS POL 19263 Piotr Ostrowski AZS UW
2017-05-19 LAS 4.7 POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-19 LAR POL 17 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-18 LAS 4.7 LTU 195204 Deimante Jarmalaviciute BANGPUTYS
2017-05-18 LAR POL 200986 Jakub Marciniak JKW POZNAN
2017-05-18 LAS 4.7 POL 159482 Jedrzej Marciniak JKW POZNAN
2017-05-18 LAR POL 180728 Krzysztof Racz RKS LASERY ZEGRZE
2017-05-18 LAS 4.7 POL 200984 Dominika Kęska UKŻ WIKING TORUŃ
2017-05-18 LAS POL 198205 Kacper Mazurek AZS UW
2017-05-18 LAR POL 36 Klaudiusz Wieczorkowski KS AZS AWFiS Gdańsk
2017-05-18 LAR POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR WARSZAWA
2017-05-18 LAS 4.7 POL 8683 Natalia Ciszek MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-05-18 LAS 4.7 POL 183484 Mikołaj Grzybowski UKS FIR WARSZAWA
2017-05-18 LAS POL 210944 Szymon Pawlik KS CENTRUM ŻEGLARSKIE
2017-05-18 LAS 4.7 POL 191813 Amelia Buska MKS DWÓJKA
2017-05-18 LAR POL 186219 WOJCIECH WILSKI AZS AWFiS GDAŃSK
2017-05-18 LAS POL 20491 Krzysztof Białaś MOS SSW IŁAWA
2017-05-18 LAS 4.7 POL 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-18 LAS 4.7 POL 193509 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn
2017-05-18 LAS 4.7 POL 185706 Julia Szymczak MKS
2017-05-17 LAR POL 186233 Tytus Butowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-17 LAR POL 186228 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-17 LAS 4.7 POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFIS GDAŃSK
2017-05-17 Open BIC POL 7547 Tymon Gajdzinski MKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-17 LAS 4.7 POL 180742 Natalia Borusińska UKS ZALEW KIELCE
2017-05-17 LAR POL 160918 Oliwia Chabowska UKS Zalew Kielce
2017-05-17 LAS 4.7 POL 205180 Wiktor Ciołkowski JK KOTWICA TARNOBRZEG
2017-05-17 LAS 4.7 POL 1825 Paulina Perkowska UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-17 LAS 4.7 POL 165720 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-17 LAR POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-17 LAS 4.7 POL 189516 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 Białystok
2017-05-17 LAR POL 18252 Daniel Halicki UKŻ 7 BIAŁYSTOK
2017-05-17 LAR LTU 202750 Airidas Rutkauskas BANGPUTYS
2017-05-17 LAS 4.7 LTU 210163 Viltė Karaliūtė BANGPUTYS
2017-05-17 LAS POL 1968981 Michał Górnisiewicz UKŻ BŁĘKITNI
2017-05-17 LAS 4.7 LTU 0 Viltė Karaliūtė Bangputys
2017-05-17 LAR POL 194897 HANNA ROMANOWSKA CHKŻ CHOJNICE
2017-05-17 LAR POL 192980 Jakub Szymanowicz UKŻ BŁĘKITNI
2017-05-17 LAS POL 207099 Marcel Gluchowski UKS FIR WARSZAWA
2017-05-17 LAS 4.7 POL 193787 Aleksandra Puzyna ŻLKS POZNAŃ-KIEKRZ
2017-05-16 LAS 4.7 POL 209024 Michał Krasodomski AZS GDAŃSK
2017-05-16 LAR POL 194843 Kaja Hanys UKŻ WIKING TORUŃ
2017-05-16 LAS 4.7 POL 204911 Marek Rospond YC PTTK Beskid Nowy Sącz
2017-05-16 LAS POL 211107 Jan Krasodomski SEJK POGOŃ SZCZECIN
2017-05-16 LAR POL 8 Anna Kozińska RKS LASERY-ZEGRZE
2017-05-16 LAR POL 203178 Anna Bak SEJK POGOŃ SZCZECIN
2017-05-16 LAR POL 201561 Anna Michalska PKM LOK POZNAŃ
2017-05-16 LAR POL 204311 Maciej Berkau PKM LOK Poznań
2017-05-16 LAS POL 160406 Patryk żeberski PKM LOK Poznań
2017-05-16 LAS POL 192638 Sebastian Mazurek AZS UW
2017-05-15 LAS 4.7 POL 211258 Maciej Jarosz STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR
2017-05-15 LAR POL 208652 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW IŁAWA
2017-05-15 LAR POL 170199 Wiktor Grocholewski AZS POZNAŃ
2017-05-15 LAR POL 198206 Monika Kłopotowska MKS
2017-05-15 LAS POL 70889 Szymon Rodziewicz - Borowski AZS UW
2017-05-15 LAS 4.7 POL 205297 Natalia Kuczys MKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-15 LAR POL 194842 Mateusz Leszko RKS LASERY ZEGRZE
2017-05-15 LAS 4.7 POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK Garland Gliwice
2017-05-15 LAS POL 203776 Michał Wądek KW LOK GARLAND GLIWICE
2017-05-15 LAR POL 2 Aleksander Unruh AZS POZNAŃ
2017-05-15 LAS 4.7 POL 190905 Antoni Borkowski AZS POZNAŃ
2017-05-15 LAR UKR 156889 Yaroslaw Libenko AZS POZNAŃ
2017-05-15 LAS 4.7 POL 164430 Maria Hartel KW LOK Garland Gliwice
2017-05-15 LAS 4.7 POL 210287 Natalia Krajewska KW LOK Garland Gliwice
2017-05-15 LAS 4.7 POL 160733 Jan Okularczyk KW LOK Garland Gliwice
2017-05-15 LAS 4.7 POL 150262 Stanisław Podwojski KW LOK Garland Gliwice
2017-05-15 LAR POL 186834 Jędrzej Bering KS CENTRUM ŻEGLARSKIE
2017-05-15 LAS 4.7 POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-15 LAR POL 207579 Julia Sieczkowska ŻLKS POZNAŃ
2017-05-15 LAR POL 210947 Łukasz Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-05-15 LAS 4.7 POL 210947 Przemek Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA
2017-05-15 LAR POL 208733 Wiktoria Lehmann ŻLKS POZNAŃ
2017-05-15 LAS 4.7 POL 191831 Filip Rajchert MKS
2017-05-15 LAS 4.7 POL 188824 Goetz Dawid AZS POZNAŃ
2017-05-15 LAR POL 95304 Julia Tomaszewska AZS POZNAŃ
2017-05-15 LAS POL 207855 Natalia Stawiarska AZS Uniwersytet Warszawski
2017-05-15 LAR POL 207855 Natalia Stawiarska AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI
2017-05-14 LAR POL 210946 Mateusz Szymczak KS CŻ SZCZECIN
2017-05-12 LAS 4.7 POL 178292 Alicja Panasiewicz ŻLKS Poznań
2017-05-12 LAS 4.7 POL 197949 Igor Haufa ŻLKS POZNAŃ
2017-05-12 LAS 4.7 POL 189084 Hubert Roszyk ŻLKS POZNAŃ
2017-05-10 LAS 4.7 POL 188550 Filip Kapała MKŻ ARKA GDYNIA
2017-05-09 LAS 4.7 POL 180767 Rafał Szubert ŻMKS-POZNAŃ
2017-05-09 LAS 4.7 POL 169707 Kacper Jaskuła ZMKS-POZNAN
2017-05-09 LAS 4.7 POL 191834 Dominik Konieczny ŻMKS-POZNAŃ
2017-05-09 LAS 4.7 POL 160707 Zofia Kotowska ŻMKS-POZNAŃ
2017-05-09 LAR POL 188235 Zofia Kotowska ŻMKS-POZNAŃ
2017-05-09 LAS POL 191832 Wojciech Kotowski ŻMKS-POZNAŃ
2017-05-09 LAS POL 174480 Michał Zieliński ŻMKS-POZNAŃ
2017-05-09 LAR POL 191834 Piotr Jóźwiak ŻMKS-POZNAŃ
2017-05-08 LAS 4.7 POL 188234 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKZR
2017-05-06 LAR POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR GIŻYCKO
2017-05-05 LAS 4.7 POL 173542 Kacper Fabian SEJK POGOŃ SZCZECIN
2017-05-04 LAR POL 202433 Mikołaj Silny SEJK POGOŃ SZCZECIN
2017-05-02 LAR POL 184592 Karolina Błaszak MKŻ ARKA GDYNIA
2017-04-28 LAR POL 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO
2017-04-27 LAS 4.7 POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ ARKA
2017-04-25 LAS 4.7 POL 20734 Julia Rogalska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-25 LAS 4.7 POL 180738 Roch Osiński MKZ ARKA GDYNIA
2017-04-24 LAS 4.7 POL 160419 Igor Labocha TS KUŹNIA RYBNIK
2017-04-24 LAR POL 20434 Maciej Jachymski TS KUŹNIA RYBNIK
2017-04-23 LAR POL 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAS 4.7 POL 186836 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAR POL 19183 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAR POL 191842 Bartosz Guz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAS 4.7 POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAS 4.7 POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAR POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAS 4.7 POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
2017-04-23 LAS POL 197723 Borys Michniewicz OKŻ OLSZTYN
2017-04-22 LAR POL 207574 Magdalena Kwaśna CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAS 4.7 POL 205645 Mateusz Grzempa CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAR POL 195782 Oliwia Laskowska CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAS POL 197541 Oskar Adamiak CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAS POL 8 Jakub Domagała CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAS POL 209035 Mieszko Niewiarowski CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAS POL 209030 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice
2017-04-22 LAS POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAS POL 194897 Oskar Sawicki CHKŻ CHOJNICE
2017-04-22 LAR POL 182208 Katarzyna Harc TS KUŹNIA RYBNIK
2017-04-21 LAR POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS.SPÓJNIA WARSZAWA
2017-04-20 LAS 4.7 POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS KUŹNIA RYBNIK
2017-04-20 LAS POL 180701 Marcin Kozubowicz TS KUZNIA RYBNIK
2017-04-19 LAR POL 201122 Jakub Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW
2017-04-19 LAS POL 12 Krzysztof Lata UKS Barnim Goleniów
2017-04-19 LAS 4.7 POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS BARNIM GOLENIÓW
2017-04-19 LAS 4.7 POL 1 Maksymilian Pasich UKS Barnim Goleniów
2017-04-19 LAS 4.7 POL 208421 Wojciech Antoniak UKS BARNIM GOLENIÓW
2017-04-19 LAS 4.7 POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS BARNIM GOLENIÓW
2017-04-19 LAS 4.7 POL 3234 Michał Lata UKS Barnim Goleniów
2017-04-18 LAS 4.7 POL 197719 Zuzanna Tarnawska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-04-18 LAS POL 198206 Kacper Błaszczyk TS KUŹNIA RYBNIK
2017-04-17 LAS POL 211314 Jakub Rodziewicz SEJK POGOŃ SZCZECIN
2017-04-14 LAS POL 210788 Filip Ciszkiewicz MKŻ ARKA GDYNIA
2017-04-14 LAR POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ ARKA GDYNIA
2017-04-14 LAR POL 205651 Magdalena Smagowicz KS OMEGA
2017-04-14 LAS 4.7 POL 180716 Michał Krawczyk AZS UWM OLSZTYN
2017-04-14 LAS POL 210785 Maciej Grabowski YK STAL GDYNIA
2017-04-13 LAR POL 202448 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz
2017-04-11 LAR POL 178293 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa
2017-04-11 LAR POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ
2017-04-11 LAS 4.7 POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ
2017-04-11 LAS 4.7 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ MEWA POZNAŃ
2017-04-11 LAR POL 210244 Maksymilian Michalik SPÓJNIA WARSZAWA
2017-04-10 LAS POL 196898 Dominik Wojtoniak MKŻ ARKA
2017-04-10 LAS POL 188953 Kacper Stanisławski MKŻ ARKA GDYNIA
2017-04-08 LAR POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ ARKA
img

XXXVII Puchar Arki
Mistrzostwa Polski Juniorów w kl. LAS

09.06 - 11.06-2017 Władysławowo

LAS

43

Opłacone wpisowe:
16

LAR

85

Opłacone wpisowe:
31

LAS 4.7

55

Opłacone wpisowe:
22

LAS 4.7

38

Opłacone wpisowe:
11

Open BIC

13

Opłacone wpisowe:
2

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

Organizatorami regat są Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie i Miejski Klub Żeglarski ?Arka" przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pucku, PZŻ i Pomorskim Związkiem Żeglarskim.

Centrum Kultury Promocji i Sportu:
tel. 58 674 54 41, e-mail: biuro@ckpis.pl
osoba kontaktowa: Janusz Nowicki

Miejski Klub Żeglarski ?Arka":
tel. 605 659 348, e-mail: andrzej.lutomski@wp.pl
osoba kontaktowa: Andrzej Lutomski

Informacje dodatkowe

Mistrzostwa Polski juniorów w klasie Laser Standard
Impreza zaliczana do Pucharu Polski według wsp. 100 dla klas Laser 4,7, Laser Radial oraz Laser Standard
Impreza zaliczana do Pucharu Polski dla klasy Open BIC
III eliminacja do Mistrzostw Europy juniorów w klasie Laser Radial U19
III eliminacja do Mistrzostw Europy juniorów w klasie Laser Radial U21
II eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasie Laser 4,7 i Laser Radial
III eliminacja do Mistrzostw Świata w klasie Laser 4,7 U16

WPISOWE DO REGAT WYNOSI:
- OPEN BIC: 40 zł do dnia 8.06.2017 r., 60 zł w dniu 9.06.2017 r.
- LASER 4,7: 60 zł do dnia 8.06.2017 r., 80 zł w dniu 9.06.2017 r.
- LASER RADIAL oraz STANDARD (z wyłączeniem MPJ): 80 zł do dnia 8.06.2017 r.,100 zł w dniu 9.06.2017 r.
- LASER STANDARD (dla startujących w MPJ): 100 zł do dnia 8.06.2017 r.,120 zł w dniu 9.06.2017 r.

Płatności należy dokonać przelewem na konto: 95 1600 1462 1030 0388 2000 0002. Prosimy o posiadanie wydruku potwierdzenia przelewu podczas zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA DO REGAT NALEŻY DOKONAĆ DO 19.05.2017 r. NA STRONIE WWW.ZGLOSZENIA-ONLINE.PL Zgłoszenia finalne należy dokonać w biurze regat w porcie we Władysławowie w dniu 8.06.2017 r. (czwartek) w godz. 16:00-19:00 lub 9.06.2017 r. (piątek) w godz. 8:00 - 8:30.