Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-06-02 OPP B POL 1595 Jakub Targowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-02 POL 0 Jakub Betlejewski -CHKZ CHOJNICE OPTYMIST B1000
2017-06-02 OPP B POL 1961 Agata Targowska 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-02 OPP B POL 1612 Maksymilian Betlejewski 10MKŻ ARKA GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-06-02 OPP B POL 704 Krzysztof Łucyk 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0468468 (OPPB)
2017-06-02 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13CHKZ CHOJNICE OPPB009696 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 128 Nikodem Różański 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0512512 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1193 Wit Dmuchowski 8 SSW MOS Iława OPPB0623623 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 930 Jakub Darkowski 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0521521 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 969 Jan Rohde 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0462462 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 11141 Hubert Szulczewski 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0475475 (OPPB)
2017-05-30 OPP B POL 1022 Bartosz Bilicki 10 SSW MOS IŁAWA OPTIMIST B1000
2017-05-30 OPP B POL 1600 Radosław Parzych 12BAZA MRĄGOWO OPPB0147147 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 492 Aleksander Kolman 9KS AZS UWM OLSZTYN OPPB0455455 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 396 Zuzanna Siemińska 9KS AZS UWM OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-05-29 OPP B POL 836 Alicja Żuber 11KS AZS UWM OLSZTYN OPPB0321321 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 304 Alicja Kolman 14KS AZS UWM OLSZTYN OPPB0383383 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 934 Karolina Skwarek 12KS AZS UWM OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-05-29 OPP B POL 1187 Nadia Onichimowska 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-05-29 OPP B POL 1780 Mikołaj Bujalski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-05-29 OPP B POL 1391 Filip Rostek 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-05-29 OPP B POL 58 Maksymilian Luto 9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-05-29 OPP B POL 1044 Leon Kwiatkowski 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0461461 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 932 Jakub Częczek 11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0322322 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0463463 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1650 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0295295 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0213213 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008888 (OPPB)
2017-05-29 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0354354 (OPPB)
2017-05-28 OPP B POL 14881 Eliza Kołtak 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0215215 (OPPB)
2017-05-28 OPP B POL 1528 Alicja Łowicka 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0500500 (OPPB)
2017-05-28 OPP B POL 1891 Kacper Warywoda 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0198198 (OPPB)
2017-05-28 OPP B POL 104 Michał Karnacewicz 10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0102102 (OPPB)
2017-05-28 OPP B POL 1015 Marta Chomik 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0179179 (OPPB)
2017-05-26 OPP B POL 1288 Piotr Muchlado - OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-05-26 OPP B POL 1300 Natasza Tarnawska 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0364364 (OPPB)
2017-05-26 OPP B POL 1 Jakub Targowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-05-26 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-05-26 OPP B POL 1290 Ida Kocięda 7 OPTI CWM GDYNIA OPPB0363363 (OPPB)
2017-05-26 OPP B POL 1541 Jakub Porębski 8 OPTI CWM GDYNIA OPPB0398398 (OPPB)
2017-05-26 OPP B POL 11300 Sonia Zagórska 9GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-05-26 OPP B POL 2032 Antonina Zagórska 12GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-05-26 OPP B POL 1276 Agata Nadolna 10 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-05-26 OPP B POL 777 August Sobczak 9MKS Dwójka Warszawa OPPB0105105 (OPPB)
2017-05-26 OPP B POL 2 Agata Targowska 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-05-26 OPP B POL 3333 Maja Komorowska 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-05-26 OPP B POL 1221 Julia Padzik 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-05-25 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0247247 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008383 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0152152 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 9 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0218218 (OPPB)
2017-05-25 OPP B POL 13191 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0203203 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1373 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ CHOJNICE OPPB0205205 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0140140 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1549 Michał Urbaniak 12 CHKŻ Chojnice OPPB0402402 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ Chojnice OPPB00044 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1071 Krzysztof Szczodrowski 12 CHKŻ CHOJNICE OPPB0160160 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1072 Arkadiusz Beska 11 CHKŻ Chojnice OPPB0360360 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1069 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB009292 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 758 January Szczukowski 9Chkz chojnice OPTIMIST B1000
2017-05-24 OPP B POL 158 Igor Pawlowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0427427 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1066 Franciszek Kosecki 9CHKZ CHOJNICE OPPB0465465 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 1757 Tadeusz Wiatrowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0505505 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 175 Alicja Dampc 9CHKZ CHOJNICE OPPB0326326 (OPPB)
2017-05-24 OPP B POL 447 Zofia Pradzynska 11Chkz Chojnice OPPB0325325 (OPPB)
2017-05-19 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB00077 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1876 Maja Reszka 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0403403 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1703 Janina Dmochowska 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB004343 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1637 Aleksandra Zastawna 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0338338 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 2090 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1702 Eryk Rózga 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0357357 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1328 Gracjan Karczmarczyk 12MKŻ ARKA Gdynia OPPB0457457 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB005050 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB007878 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1802 Piotr Trella 9MKŻ ARKA Gdynia OPPB0154154 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 2070 Jacek Dyguś 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0525525 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 1237 Marcin Staniewicz 15JACHT KLUB KOSZALIN OPPB0220220 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP Gdynia OPPB0141141 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP GDYNIA OPPB0533533 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0309309 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP GDYNIA OPPB0355355 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP GDYNIA OPPB00099 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0143143 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP Gdynia OPPB0120120 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP GDYNIA OPPB008484 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP GDYNIA OPPB0599599 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 346 Jerzy Sukow 13 YKP GDYNIA OPPB005959 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0444444 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-05-08 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0269269 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS IŁAWA OPPB0124124 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1319 Jan Klinicki 10 SSW MOS IŁAWA OPPB002323 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB001515 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0108108 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1001 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS IŁAWA OPPB0111111 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOS IŁAWA OPPB0255255 (OPPB)
img

Regaty Pomarańczowe im.M.Skubija

03.06 - 04.06-2017 Iława

OPP B

115

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

SSW Iława

Katarzyna Grabkowska
501459200
grabkosia@op.p