Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-05-25 OPP A POL 1625 Gustaw Ostojewski 15KS ZATOKA Puck OPPA004747 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1661 Jan Gierzyński 13KS ZATOKA Puck OPPA002525 (OPPA)
2017-05-25 OPP A POL 1670 Patryk Kukowski 13KS ZATOKA Puck OPPA0123123 (OPPA)
2017-05-25 OPP A LTU 0 Kajus Kartanovičius 13Neringos sporto mokykla OPTIMIST A1000
2017-05-25 OPP A LTU 0 Vykintas Mizgiris 12Neringos sporto mokykla OPTIMIST A1000
2017-05-25 OPP A LTU 0 Kristupas Alseika 11Neringos sporto mokykla OPTIMIST A1000
2017-05-25 OPP A LTU 0 Gustas Pipiras 12Neringos sporto mokykla OPTIMIST A1000
2017-05-25 OPP A CZE 228 PETR HÁLA 15AYCK OPTIMIST A1000
2017-05-25 OPP A CZE 577 JAN HÁLA 12AYCK OPTIMIST A1000
2017-05-25 OPP A CZE 223 ANNA HÁLOVÁ 8AYCK OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 66 Michal Krsička 14YC CERE OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 95 Ernestas Juskevicius 14KSM Bangputys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 393 Laurynas Vilkas 14KSM Bangputys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 314 Rukas Strelciunas 14KSM Bangputys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 2800 Arunas Daracius 14KSM Bangputys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 1091 Justinas Jocas 15KSM Bangputys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 2001 Aukse Valeikaite 15KSM Bangputys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 492 Lukáš Krsička 14YC CERE OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 618 Barbora Švíková 13YC CERE Praha OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 816 Tobias Kraus -YC Kladno OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 817 Lukas Kraus 11YC Kladno OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 797 KLÁRA HIMMELOVÁ -YC NECHRANICE OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 810 JIŘÍ HIMMEL -YC NECHRANICE OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 0 LUKAS WEHRENBERG 15YC KLADNO OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A CZE 681 LUKAS WEHRENBERG -YC KLADNO OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 0 Nojus Bestauskas 13Žiemys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 0 Paulius Petrošius 13Žiemys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 0 Jonas Macevičius 12Žiemys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 0 Nojus Mockus 12Žiemys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 0 Patrikas Tamašauskas 13Žiemys OPTIMIST A1000
2017-05-24 OPP A LTU 0 Benas Bestauskas 8Žiemys OPTIMIST A1000
2017-05-23 OPP A POL 1674 Szczepan Damasiewicz 14 JKW Poznań OPPA003535 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 2207 Maciej Reck 13 JKW Poznań OPPA0119119 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1903 Tomasz Bendlewski 13 JKW Poznań OPPA009090 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1611 Antoni Nazimek 12 JKW Poznań OPPA006868 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1982 Jan Witkowiak 12 JKW Poznań OPPA005050 (OPPA)
2017-05-23 OPP A POL 1525 Hanna Wiszniowska 12 JKW Poznań OPPA0127127 (OPPA)
2017-05-23 OPP A IRL 1347 Ben Graf 14IODAI, IDT Poland OPTIMIST A1000
2017-05-23 OPP A IRL 1529 Hugh O'Connor 14IODAI, IDT Poland OPTIMIST A1000
2017-05-23 OPP A IRL 1511 Grace Fahy 12IODAI, IDT Poland OPTIMIST A1000
2017-05-23 OPP A IRL 1270 Jacques Murphy 13IODAI, IDT Poland OPTIMIST A1000
2017-05-23 OPP A IRL 1315 Zoe Hall 13IODAI, IDT Poland OPTIMIST A1000
2017-05-23 OPP A IRL 1357 Jamie Venner 13IODAI, IDT Poland OPTIMIST A1000
2017-05-23 OPP A IRL 1559 Patrick Bruen 13IODAI, IDT Poland OPTIMIST A1000
2017-05-22 OPP A CZE 788 Michal Rais 11YC SK Steti OPTIMIST A1000
2017-05-22 OPP A CZE 744 Vojtech Tlapak 12YC SK Steti OPTIMIST A1000
2017-05-22 OPP A CZE 798 Tomas Mlejnek 15YC SK Steti OPTIMIST A1000
2017-05-19 OPP A BLR 50 ILLYA YURCHANKA 13RZOP OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A POL 1834 Lena Sobiech 14UKS Żegluj Lublin OPPA0111111 (OPPA)
2017-05-18 OPP A CZE 412 Adam Nevelos 13YC SK Steti OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A CZE 787 Tibor Nevelos 11YC SK Steti OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A BLR 73 IGNATY MIKHAILET 13RZOP OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A BLR 232 Saveliy Morozov 14SDUSHOR OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A BLR 200 Leonid Sharubin 13RZOP OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A BLR 323 Matsvei Martoncyk 12SDUSHOR OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A BLR 888 Yaraslau Zapolski-Dounar 12RZOP OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A BLR 37 Felicia Mikhailets 11RZOP OPTIMIST A1000
2017-05-18 OPP A BLR 59 Anton Zdanau 13RZOP OPTIMIST A1000
2017-05-17 OPP A POL 1584 Piotr Flieger 12MKŻ Arka Gdynia OPPA003333 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 2442 Igor Kuczys 14MKŻ Arka Gdynia OPPA00044 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 2010 Tytus Czajkowski 13MKŻ Arka Gdynia OPPA002727 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1700 Jakub Wiedeheft 14MKŻ Arka Gdynia OPPA002626 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1878 Mateusz Narloch 12MKŻ Arka Gdynia OPPA008282 (OPPA)
2017-05-17 OPP A POL 1993 Paweł Trella 13MKŻ Arka Gdynia OPPA005151 (OPPA)
2017-05-15 OPP A POL 2025 MIKOŁAJ ŁANGOWSKI 12MKS 2 WARSZWA OPPA009393 (OPPA)
2017-05-15 OPP A POL 1806 Zuzanna Dominikowska 14KSW Baltic OPPA005757 (OPPA)
2017-05-15 OPP A POL 1807 Weronika Jaroszek 15KSW Baltic OPPA006161 (OPPA)
2017-05-15 OPP A POL 1804 Hanna Burdziej 13KSW Baltic OPPA006464 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 1963 Anna Januszewska 15YK Stal Gdynia OPPA005656 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 1619 Szymon Gąsiorowski 12YK Stal Gdynia OPPA0113113 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 1764 Dominika Ołowiak 13 YKP Gdynia OPPA007878 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 2070 Gustaw Miciński 13 YKP Gdynia OPPA00088 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 2552 Maciej Iliński 13 YKP Gdynia OPPA001313 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 1867 Pola Dzik 13 YKP Gdynia OPPA00055 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 2072 Gracjan Grzech 14 YKP Gdynia OPPA00077 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 2071 Mateusz Gwóźdź 12 YKP Gdynia OPPA001212 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 1813 Marcel Mierzwicki 14 YKP Gdynia OPPA003939 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 2073 Stanisław Wierczyński 13 YKP Gdynia OPPA0124124 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 1628 Franciszek Borys 14 YKP Gdynia OPPA0109109 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 1587 Maciej Panas 13 YKP Gdynia OPPA001616 (OPPA)
2017-05-10 OPP A POL 2075 Pawel Grochu Gerlachowski 13 YKP Gdynia OPPA007676 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1650 Patryk Kosmalski 15 CHKŻ Chojnice OPPA00033 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1373 Kacper Żywiczka 14 CHKŻ Chojnice OPPA0100100 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1260 Wojciech Kikmunter 14 CHKŻ Chojnice OPPA0101101 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1891 Mateusz Grzempa 15 CHKŻ Chojnice OPTIMIST A1000
2017-05-09 OPP A POL 1302 Jan Krawczyk 13 CHKŻ Chojnice OPPA004141 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1949 Laura Szulc 13 CHKŻ Chojnice OPPA008787 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1947 Agnieszka Pawłowska 14 CHKŻ Chojnice OPPA001717 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1991 Klara Sobczak 13CHKŻ Chojnice OPPA001010 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1891 Marcel Montrymowicz 13 CHKŻ Chojnice OPPA004848 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1759 Jakub Ławicki 15 OPTI CWM GDYNIA OPPA009999 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1979 Liliana Lemke 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0120120 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1626 Aleksander Ponto 13 OPTI CWM Gdynia OPPA002020 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1444 Oskar Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA001818 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1660 Zuzanna Figel 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA003232 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1970 Maja Krawczyńska 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA0131131 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 2033 Julia Schmidt 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA007474 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1276 Jakub Pawlak 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0125125 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 2048 Kacper Walęga 15KS Spójnia Warszawa OPTIMIST A1000
2017-05-08 OPP A POL 1090 Mateusz Dobrzyński 12KS Spójnia Warszawa OPTIMIST A1000
2017-05-08 OPP A POL 2100 Bianka Śledzińska 12KS Spójnia Warszawa OPTIMIST A1000
2017-05-08 OPP A POL 1999 Jakub Tomczyński 14KS Spójnia Warszawa OPTIMIST A1000
2017-05-08 OPP A POL 2020 Emilia Roszkowska 13KS Spójnia Warszawa OPPA001919 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 411 Dominika Fajdasz 12KS Spójnia Warszawa OPTIMIST A1000
2017-05-08 OPP A POL 2030 Jan Turczynowicz 14KS Spójnia Warszawa OPPA002424 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1721 Antoni Siwek 14KS Spójnia Warszawa OPTIMIST A1000
2017-05-08 OPP A POL 2000 Ignacy Oźminkowski 13KS Spójnia Warszawa OPPA001111 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1930 Barbara Mindak 15LKS Charzykowy OPPA006262 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1817 Stanisław Konarzewski 13 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPA008585 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1658 Tomasz Lewandowski 14 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPA00066 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 910 Maria Konarzewska 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPA007777 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1827 Ewa Lewandowska 11 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPA002222 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1644 Stanisław Janowicz 14 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPA008686 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1049 Gabriela Zawal 15ŻMKS Poznań OPPA009595 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1739 Jakub Modzelewski 13ŻMKS Poznań OPPA0115115 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1460 Aleksandra Jakubowska 13ŻMKS Poznań OPPA0121121 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1871 Kacper Korcz 15ŻMKS Poznań OPPA0106106 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1945 BARTOSZ MIZIEWICZ 15FJS SKŻ SŁAWA OPPA007979 (OPPA)
2017-05-08 OPP A POL 1935 JAKUB JAN MROCZEK 14FJS SKŻ SŁAWA OPPA005454 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 188 Joanna Cymerman 13 UKS Barnim Goleniów OPPA003737 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1923 Krzysztof Olejnik 12 UKS Barnim Goleniów OPPA004545 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1881 Filip Miłoszewski 14 UKS Barnim Goleniów OPPA006767 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1965 Oliwier Urbański 14 UKS Barnim Goleniów OPPA00099 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1664 Antoni Pasich 13 UKS Barnim Goleniów OPPA005555 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1745 Tomasz Gajda 12 UKS Barnim Goleniów OPPA0147147 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1884 Dominika Sawicka 14 UKS Barnim Goleniów OPPA0114114 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1868 Maksymilian Cymerman 15 UKS Barnim Goleniów OPPA00022 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1 Jeremi Dąbrowski 12 UKS Barnim Goleniów OPPA002929 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 1915 Filip Fajfer 14KŻ Horn Kraków OPPA002323 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 2062 Leon Gniadek 13KŻ Horn Kraków OPPA007373 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 2060 Kamil Lenczowski 12KZ HORN Krakow OPPA008888 (OPPA)
2017-05-07 OPP A POL 2068 Kacper Bąk 12KZ HORN Krakow OPPA008484 (OPPA)
2017-05-06 OPP A POL 1973 Aleksandra Mac 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA0117117 (OPPA)
2017-05-06 OPP A POL 1971 Aleksandra Bobula 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA005252 (OPPA)
2017-05-06 OPP A POL 1974 Lilly May Niezabitowska 13Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA004343 (OPPA)
2017-05-06 OPP A POL 1666 Barbara Malarz 15Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPPA0135135 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1879 Ludwik Grzelak 14 WTW Warszawa OPPA001515 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 2074 Karolina Gała 12 WTW Warszawa OPPA004242 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1908 Marcin Pietrzak 13 WTW Warszawa OPPA009898 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1907 Michał Terpiłowski 13 WTW Warszawa OPPA0129129 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1494 Szymon Oleksiuk 13 WTW Warszawa OPPA005959 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1906 Gustaw Kwiek 11 WTW Warszawa OPPA005858 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1391 Julia Jędrasik 13BAZA Mrągowo OPPA0122122 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1937 Mikołaj Merkler 13BAZA Mrągowo OPPA002121 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1936 Mateusz Gigielewicz 12BAZA Mrągowo OPPA003131 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1747 Juliusz Hebel 14BAZA Mrągowo OPPA008181 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1943 Rafał Pogorzelski 14Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA00011 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1655 Bartosz Andrzejak 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA003636 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 2104 Aleksander Hlebowicz 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA009191 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1942 Michał Mazurowski 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA004444 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1969 Adam Sokołowski 14Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA001414 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1921 Marcel Wolętek 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA0108108 (OPPA)
2017-05-05 OPP A POL 1941 Igor Barcikowski 13Nauticus Yacht Club Olsztyn OPPA003434 (OPPA)
2017-05-04 OPP A CZE 808 Kateřina Altmannová 13TJ Lokomotiva Plzeň OPTIMIST A1000
2017-05-04 OPP A POL 1608 Jakub Kamiński 14MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko OPPA004949 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1708 Amelia Dziąba 14MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko OPPA003838 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1167 Konrad Dziąba 13MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko OPPA004646 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 2177 Patryk Chełkowski 11MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko OPPA006565 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 2006 Amelia Potejko 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA007070 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1712 Jakub Kluk 11MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko OPPA005353 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1981 Joanna Fabisiak 14MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko OPPA002828 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1556 Maciej Popłonyk 12AZS Poznań OPPA0102102 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1230 Pola Wawrzyniak 13AZS Poznań OPPA0141141 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1428 Stefan Marciniak 14AZS POZNAŃ OPPA009292 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1576 Antoni Sopata 14AZS Poznań OPPA007272 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1427 Marysia Prus-Głowacka 13AZS Poznań OPPA009797 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1959 Michał Koczorowski 12AZS Poznań OPPA0116116 (OPPA)
2017-05-04 OPP A POL 1390 Kacper Młodzianowski 12AZS Poznań OPPA009494 (OPPA)
2017-05-02 OPP A POL 1978 Patryk Furmanek 12 SSW MOS Iława OPPA006969 (OPPA)
2017-05-02 OPP A POL 1763 Julian Podwalski 12 SSW MOS Iława OPPA0103103 (OPPA)
2017-05-02 OPP A POL 2044 Wiktor Robaczewski 14 SSW MOS Iława OPPA003030 (OPPA)
2017-05-02 OPP A POL 1614 Iga Wielczyk 12 SSW MOS Iława OPPA007575 (OPPA)
2017-05-02 OPP A POL 1923 Jakub Dąbek 13 SSW MOS Iława OPPA008989 (OPPA)
img

Finał Eliminacji do MŚ i ME

01.06 - 04.06-2017 Dziwnów

OPP A

173

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

PSKO

Arek Lenkowski