Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-05-20 OPP B POL 1404 Tymoteusz Bajko 10MKŻR MARINA HOTELE OPPB0585585 (OPPB)
2017-05-20 OPP B POL 1983 Oliwier Kuźma -MKŻR MARINA HOTELE OPPB0437437 (OPPB)
2017-05-19 OPP B POL 3008 Tytus Szymborski 12SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0630630 (OPPB)
2017-05-19 OPP B POL 1754 Michał Szklarz 12KS DOBRA MARINA OPTIMIST B1000
2017-05-19 OPP B POL 3011 Jan Fabrowski -SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-05-19 OPP B POL 3007 Jakub Rozwadowski 12SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0490490 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 4821 Paweł Kolinski 12LKS CHARZYKOWY OPPB0370370 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 550 Marcel Wieliński 12LKS CHARZYKOWY OPPB0280280 (OPPB)
2017-05-18 OPP B POL 935 Patrycja Chiniewicz 10MUKŻ BAŁTYK MIELNO OPTIMIST B1000
2017-05-18 OPP B POL 20 Dawid Tymecki 9MUKŻ BAŁTYK MIELNO OPTIMIST B1000
2017-05-18 OPP B POL 1423 Mateusz Kluczka 11UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPTIMIST B1000
2017-05-16 OPP B POL 745 Nikolas Głowacki 11WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0456456 (OPPB)
2017-05-16 OPP B POL 222 Szymon Wójcik 12WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-05-16 OPP B POL 9 Alicja Siputa 12WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-05-16 OPP B POL 1222 Jan Kisielewicz 11WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1943 Wiktor Łasak 11UKŻ LAMELKA OPPB0291291 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1356 Danuta Wilska - KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0257257 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 17571 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB004747 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1817 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006363 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0163163 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 817 Amelia Rasz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0196196 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0535535 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 14821 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1354 Martyna Żydzis 14 KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1490 Szymon Góralski 9SEJK POGOŃ SZCZECIN OPPB0611611 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1322 Karol Rak 10SEJK POGOŃ SZCZECIN OPPB0582582 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 928 Lidia Łagodzińska 10SEJK POGOŃ SZCZECIN OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 92 Zofia Wołosz 9SEJK POGOŃ SZCZECIN OPPB0584584 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 272 Bartek Pluta 10SEJK POGOŃ SZCZECIN OPPB0576576 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 3012 Wiktor Sebastiański 10SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1288 Piotr Muchlado - OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1300 Natasza Tarnawska 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0368368 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1290 Ida Kocięda 7 OPTI CWM GDYNIA OPPB0369369 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1541 Jakub Porębski 8 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 325 Iwo Bojarski - OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1775 Sonia Zagórska 9GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 2032 Antonina Zagórska 12GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1276 Agata Nadolna 10 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 777 August Sobczak 9MKS Dwójka Warszawa OPPB0105105 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1961 Jakub Targowski 11 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 2 Agata Targowska 10 OPTI CWM Gdynia OPTIMIST B1000
2017-05-15 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-05-15 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak 12KSW BALTIC OPPB0114114 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 1262 Wiktoria Hlawaty 12MKŻ OPTI OPPB005252 (OPPB)
2017-05-15 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW Baltic OPPA0146146 (OPPA)
2017-05-14 OPP B POL 4206 Małgorzata Kwaśniewska 11SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0629629 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1829 Stanisław Wojda 11 JKW POZNAŃ OPPB009090 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1137 Marianna Gębicka 11MKS DWÓJKA WASZAWA OPPB0234234 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 396 Paweł Romanowicz 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0218218 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1593 Rafał Balicki 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB007474 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1751 Jacek Kalinowski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB001111 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 137 Gracjan Niczyj 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0539539 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1421 Filip Nosol 10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0278278 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1153 Mateusz Balicki 14UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPTIMIST B1000
2017-05-13 OPP B POL 1861 Sebastian Kaczanowski 13UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPTIMIST B1000
2017-05-13 OPP B POL 4112 Jan Zamojski 11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0133133 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1893 Maciej Chybiński 12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW OPPB0242242 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1209 Wanda Szylińska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0180180 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1960 Miłosz Samek 12KSCŻ SZCZECIN OPPB003434 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1506 Mateusz Hrymajło 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0431431 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 5119 Kajetan Kaska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0296296 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1507 Tomasz Obecny 11KSCŻ SZCZECIN OPPB0446446 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 1513 Szymon Ząbek 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0450450 (OPPB)
2017-05-13 OPP B POL 922 Jakub Podgórny 9KSCŻ SZCZECIN OPPB0417417 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 1139 Szymon Rozum 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008181 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 1988 Michalina Pawelczyk 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008787 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 2005 Michał Kuczmarski -MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0126126 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0100100 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 2206 HANNA KORSAK 11MKS Dwójka Warszawa OPPB0190190 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 1788 Antoni Kiliszek 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0137137 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 447 Zofia Pradzynska 11Chkz Chojnice OPPB0328328 (OPPB)
2017-05-12 OPP B POL 310 Jan Kubiak 9CHKZ CHOJNICE OPPB0390390 (OPPB)
2017-05-11 OPP B POL 0 Michał Szklarz -KS Dobra Marina OPTIMIST B1000
2017-05-11 OPP B POL 1111 Bartosz Baczmaga 12KS DOBRA MARINA OPPB0625625 (OPPB)
2017-05-11 OPP B POL 5 Jan Borowiak 12KS DOBRA MARINA OPPB0293293 (OPPB)
2017-05-11 OPP B POL 263 Hubert Adamów -KS DOBRA MARINA OPPB0530530 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1876 Maja Reszka 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0409409 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1637 Aleksandra Zastawna 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0343343 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1702 Eryk Rózga 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0362362 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1328 Gracjan Kaczmarski 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPB0468468 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB00077 (OPPB)
2017-05-10 OPP A POL 1878 Mateusz Narloch 12MKŻ ARKA Gdynia OPPA008282 (OPPA)
2017-05-10 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB005050 (OPPB)
2017-05-10 OPP A POL 2082 Piotr Flieger 12MKŻ ARKA Gdynia OPPA003333 (OPPA)
2017-05-10 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA GDYNIA OPPB007878 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1237 Marcin Staniewicz 15JACHT KLUB KOSZALIN OPPB0223223 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1238 Łukasz Kuik 12Jacht Klub Koszalin OPPB0463463 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1872 Rafał Krężołek 14JACHT KLUB KOSZALIN OPPB0360360 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1186 Michał Paciorek 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0120120 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1517 Pola Petrykowska 11UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0136136 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 11758 Magda Rejniak 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0191191 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1387 Michał Krzemiński 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0167167 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1436 Sylwia Fryziak 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPPB0148148 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 860 Adam Słodownik 13UKS SZKWAŁ LEGIONOWO OPTIMIST B1000
2017-05-10 OPP B POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 9KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0185185 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1245 Hanna Słyk 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB0129129 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 8455 Bogna Tłok 9MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE OPTIMIST B1000
2017-05-10 OPP B POL 1114 Jakub Hippler 11MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE OPPB0361361 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1857 Szymon Szykowny 13MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE OPPB0225225 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1288 Amelia Tram 12MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE OPPB0347347 (OPPB)
2017-05-10 OPP B POL 1353 Aleksandra Piątkowska 12MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE OPPB0381381 (OPPB)
2017-05-10 OPP B UKS 91 Nikodem Bonk 9MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie OPTIMIST B1000
2017-05-09 OPP A POL 1950 Patryk Kosmalski 15 CHKŻ CHOJNICE OPPA00033 (OPPA)
2017-05-09 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13 CHKŻ CHOJNICE OPPB009696 (OPPB)
2017-05-09 OPP A POL 1373 Kacper Żywiczka 14 CHKŻ CHOJNICE OPPA0100100 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1260 Wojciech Kikmunter 14 CHKŻ Chojnice OPPA0101101 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1891 Mateusz Grzempa 15 CHKŻ Chojnice OPTIMIST A1000
2017-05-09 OPP A POL 1302 Jan Krawczyk 13 CHKŻ CHOJNICE OPPA004141 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1949 Laura Szulc 13 CHKŻ CHOJNICE OPPA008787 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1991 Klara Sobczak 13CHKŻ Chojnice OPPA001010 (OPPA)
2017-05-09 OPP A POL 1891 Marcel Montrymowicz 13 CHKŻ CHOJNICE OPPA004848 (OPPA)
2017-05-09 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ Chojnice OPTIMIST B1000
2017-05-09 OPP B POL 1373 Wiktor Pawłowski 10 CHKŻ CHOJNICE OPPB0205205 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1070 Maksymilian Kabat 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0144144 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1549 Michał Urbaniak 12 CHKŻ CHOJNICE OPPB0410410 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB00044 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1653 Adam Cieminski 13 Chkż Chojnice OPPB0345345 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1071 Krzysztof Szczodrowski 12 CHKŻ CHOJNICE OPPB0162162 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1072 Arkadiusz Beska 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB0364364 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1069 Tymon Wiatrowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPPB009292 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 758 January Szczukowski 9CHKZ CHOJNICE OPTIMIST B1000
2017-05-09 OPP B POL 158 Igor Pawlowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0434434 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 13 Borys Matysiak 9CHKZ CHOJNICE OPPB0447447 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1066 Franciszek Kosecki 9CHKZ CHOJNICE OPPB0475475 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 1757 Tadeusz Wiatrowski 8CHKZ CHOJNICE OPPB0519519 (OPPB)
2017-05-09 OPP B POL 175 Alicja Dampc 9CHKZ CHOJNICE OPPB0330330 (OPPB)
2017-05-09 OPP B RUS 1301 Sergei Parfenov 8UKS Pionerskiy OPTIMIST B1000
2017-05-09 OPP B RUS 118 Artem Kornalevskiy 10UKS PIonerskiy OPTIMIST B1000
2017-05-09 OPP B RUS 3339 Ivan Mikhalev 10UKS Pionerskiy OPTIMIST B1000
2017-05-08 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP Gdynia OPPB0143143 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP Gdynia OPPB0545545 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0310310 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP Gdynia OPPB0359359 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP Gdynia OPPB00099 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0299299 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0147147 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP Gdynia OPPB0121121 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP Gdynia OPPB008585 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP Gdynia OPPB005959 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0449449 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-05-08 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1474 Agnieszka Jankowiak 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0286286 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 187 Teresa Zawal 13ŻMKS Poznań OPPB0356356 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1278 Adam Cwojdziński 11ŻMKS POZNAŃ OPPB008080 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1240 Piotr Jakubowski 11ŻMKS Poznań OPPB0320320 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1870 Teodor Kasprzyk 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0294294 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1283 Jan Ptasiński 12ŻMKS Poznań OPPB0262262 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1224 Michał Grzesiek 12ŻMKS POZNAŃ OPPB0161161 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 938 Aleksandra Długołęcka 12ŻMKS Poznań OPPB0176176 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 146 Wojciech Stefaniak 11ŻMKS POZNAŃ OPPB009595 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1645 Michał Biedalak 12 JKW POZNAŃ OPPB003535 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 927 Hugo Marciniak 13 JKW Poznań OPPB003939 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 978 Artur Zakrzewski 13 JKW Poznań OPPB0399399 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1089 Jakub Zakrzewski 11 JKW Poznań OPPB0267267 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1638 Stanisław Radojewski 13JKW POZNAN OPPB00088 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1438 Dobromir Sokołowski 13 JKW Poznań OPPB0393393 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 2555 Jan Sawicki 9PKM LOK POZNAŃ OPPB0203203 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1268 Jan Kamieński 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0213213 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1439 Paweł Sikora 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0186186 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 2205 Piotr Vogel 12PKM LOK POZNAŃ OPPB0277277 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 143 Jerzy Gałęza 10PKM LOK POZNAŃ OPPB0301301 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 1399 Maria Nycz 8PKM LOK POZNAŃ OPPB0628628 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 39 Andrzej Nycz 11PKM LOK POZNAŃ OPPB0164164 (OPPB)
2017-05-08 OPP B POL 163 Illya Zaradny 13PKM LOK POZNAŃ OPPB0171171 (OPPB)
2017-05-07 OPP B POL 1657 Zofia Szcześniak 11KS ZJEDNOCZENI OPPB0306306 (OPPB)
2017-05-07 OPP B POL 165 Stanisław Chilewski 10KS ZJEDNOCZENI OPPB0385385 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 1332 Gabriela Fajdasz 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 1244 Oskar Hawliczek 12K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB0138138 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 1334 Kacper Hodun 12K.S Spójnia - WARSZAWA OPPB0253253 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 1892 Jan Karnowski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0146146 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 2027 Filip Olszewski 11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB001818 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 1378 Franciszek Siwek 10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB0188188 (OPPB)
2017-05-05 OPP B POL 2102 Adam Turczynowicz 12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA OPPB00033 (OPPB)
2017-05-04 OPP A CZE 810 JIŘÍ HIMMEL 14YC NECHRANICE OPTIMIST A1000
2017-05-04 OPP A CZE 797 KLÁRA HIMMELOVÁ 15YC NECHRANICE OPTIMIST A1000
2017-05-04 OPP B POL 1798 Hanna Ługowska 12 WTW WARSZAWA OPPB0139139 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 1768 Bruno Herman 12 WTW WARSZAWA OPPB002929 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 2016 Malina Pietrzak 10 WTW WARSZAWA OPPB0118118 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 879 Igor Grzelak 10 WTW WARSZAWA OPPB0238238 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 1518 Klara Piotrowska 10 WTW WARSZAWA OPPB0284284 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 2107 Marta Piotrowska 10 WTW WARSZAWA OPPB0252252 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 1888 Joanna Dyja 12 WTW WARSZAWA OPPB009191 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 1201 Krzysztof Ciborowski 10 WTW WARSZAWA OPPB004444 (OPPB)
2017-05-04 OPP B POL 878 Maja Kwiek 10 WTW Warszawa OPPB001010 (OPPB)
2017-05-03 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn 10UKS BRYG WROCŁAW OPPB009999 (OPPB)
2017-05-03 OPP B POL 1312 Michalina Maciejak 9UKS BRYG WROCŁAW OPPB0292292 (OPPB)
2017-05-03 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski 11UKS BRYG WROCŁAW OPPB0275275 (OPPB)
2017-05-03 OPP B POL 2119 Aleksander Bury 12UKS BRYG WROCŁAW OPPB005757 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0418418 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 175 Igor Kawałko 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0216216 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008989 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 1594 Szymon Janiak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0358358 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 878 Maja Kwiek 10 WTW WARSZAWA OPPB001010 (OPPB)
2017-04-28 OPP A POL 1947 Agnieszka Pawłowska 14 CHKŻ CHOJNICE OPPA001717 (OPPA)
2017-04-28 OPP B POL 1600 Radosław Parzych 12BAZA Mrągowo OPPB0151151 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 3002 Maria Retecka -UKS NAVIGO SOPOT OPPB0247247 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB006969 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0501501 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0445445 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS NAVIGO SOPOT OPPB0581581 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 125 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0348348 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 4485 Aleksander Daniszewski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0173173 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0211211 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0422422 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0599599 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0460460 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0160160 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB0251251 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS Iława OPPB0125125 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1319 Jan Klinicki 10 SSW MOS Iława OPPB002424 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 1001 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS Iława OPPB0111111 (OPPB)
2017-04-27 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOs Iława OPPB0259259 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 950 Wojciech Bąk 11KŻ VI-KING Człuchów OPPB0615615 (OPPB)
2017-04-26 OPP A POL 1414 Bartosz Bojarski 14KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPTIMIST A1000
2017-04-26 OPP A POL 1629 Żaneta Bonin 15KŻ VI-King Człuchów OPTIMIST A1000
2017-04-26 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0140140 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 951 Jakub Kreft 10KŻ VI-King Człuchów OPPB0551551 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1887 Mikołaj Strupiński 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0119119 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1365 Oliwia Siedlecka 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0248248 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008484 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1361 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0155155 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 9 Hanna Borkowska 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0220220 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 13191 Michał Ciechanowicz 9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0204204 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1479 Hanna Sadecka 13 TKŻ Toruń OPPB0197197 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1271 Sara Wiśniewska 12 TKŻ TORUŃ OPPB005555 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1026 Jakub Gil 11 TKŻ TORUŃ OPPB0202202 (OPPB)
2017-04-21 OPP A POL 1985 Korneliusz Dębiak 14 TKŻ TORUŃ OPPA0110110 (OPPA)
2017-04-21 OPP B POL 1981 Oliwia Dróżyńska 13 TKŻ TORUŃ OPPB007272 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1226 Teresa Masztalerz 11 TKŻ TORUŃ OPPB006060 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 2586 Aleksandra Mańkowska 12 TKŻ TORUŃ OPPB009393 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1141 Antonina Kurasz 11 TKŻ Toruń OPTIMIST B1000
2017-04-21 OPP B POL 1671 Antoni Osiński 11 TKŻ TORUŃ OPPB0237237 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1141 Tola Szukaj 10 TKŻ Toruń OPPB0377377 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1823 Gustaw Zalewski 10 TKŻ TORUŃ OPPB0219219 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1919 Jan Lemański 9 TKŻ Toruń OPTIMIST B1000
2017-04-21 OPP B POL 226 Witold Jarecki 10 TKŻ Toruń OPPB0379379 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1828 Martyna Molus 11 TKŻ TORUŃ OPPB0338338 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1752 Jakub Korga 13MKŻ ŻNIN OPPB0182182 (OPPB)
2017-04-19 OPP A POL 2634 Dominik Popielarz 14MKŻ ŻNIN OPPA0138138 (OPPA)
2017-04-19 OPP B POL 1735 Filip Kurczewski 14MKŻ ŻNIN OPPB005353 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 2625 Kornelia Dobaczewska 12MKŻ ŻNIN OPPB009494 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 7521 Marcel Rumiński 9MKŻ ŻNIN OPPB0329329 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1376 Matylda Brelińska 11MKŻ ŻNIN OPPB0178178 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1772 Angela Zubel 11MKŻ ŻNIN OPPB0195195 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1016 Zuzanna Zielińska 11MKŻ ŻNIN OPPB0129129 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1285 Justyna Jurkowska 11MKŻ ŻNIN OPPB0210210 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1708 Oskar Sawicki 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0124124 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 270 Stanisław Maik 11 UKS Barnim Goleniów OPPB0346346 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 186 Maciej Cymerman 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB006565 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST B1000
2017-04-19 OPP B POL 4 Adrian Majdosz 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST B1000
2017-04-19 OPP B POL 1883 Filip Oleszczyk 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST B1000
2017-04-19 OPP B POL 77 Marek Szczepankowski 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST B1000
2017-04-19 OPP B POL 1523 Olga Wietek 9YK Stal Gdynia OPPB0389389 (OPPB)
2017-04-19 OPP A POL 1963 Anna Januszewska 15YK Stal Gdynia OPPA005656 (OPPA)
2017-04-19 OPP A POL 1940 Kacper Worek 13YK Stal Gdynia OPPA0130130 (OPPA)
2017-04-19 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK Stal Gdynia OPPB001919 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK Stal Gdynia OPPB0569569 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 349 Filip Bil 8YK Stal Gdynia OPPB0413413 (OPPB)
2017-04-19 OPP A POL 1619 Szymon Gąsiorowski 12YK Stal Gdynia OPPA0113113 (OPPA)
2017-04-19 OPP B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK Stal Gdynia OPPB0130130 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK Stal Gdynia OPPB001414 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 147 Agata Koropecka 8YK Stal Gdynia OPPB0440440 (OPPB)
2017-04-17 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS CHARZYKOWY OPPB001616 (OPPB)
2017-04-17 OPP A POL 1930 Barbara Mindak 15LKS Charzykowy OPPA006262 (OPPA)
2017-04-17 OPP B POL 1585 Mateusz Grabowski 9LKS Charzykowy OPPB0156156 (OPPB)
2017-04-17 OPP B POL 723 Jakub Szczepański 11LKS CHARZYKOWY OPPB0132132 (OPPB)
2017-04-17 OPP B POL 1550 Antoni Szyca 12LKS CHARZYKOWY OPPB0206206 (OPPB)
2017-04-15 OPP B POL 333 Michał Skawiński Ps. Kornik 10 WTW WARSZAWA OPPB003838 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 1497 Wiktor Borkowski 11AZS POZNAŃ OPPB004949 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 1140 Aleksandra Borucka 11AZS POZNAŃ OPPB006464 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 991 Karolina Gajdzińska 12AZS POZNAŃ OPPB005656 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 1574 Sarah Goetz 12AZS Poznań OPPB0507507 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 958 Alicja Koczorowska 10AZS POZNAŃ OPPB004141 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 920 Maksymilian Kruczyński 11AZS POZNAŃ OPPB002626 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 157 Alicja Przybyłek 12AZS POZNAŃ OPPB005454 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 1229 Zofia Pospieszna 10AZS POZNAŃ OPPB008383 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 139 Cezary Popielski 12AZS POZNAŃ OPPB0316316 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 95 Matylda Młodzianowska 9AZS Poznań OPPB0567567 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 1228 Olga Kanikowska 10AZS POZNAŃ OPPB0321321 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 140 Mikołaj Mataczyński 9AZS Poznań OPPB0342342 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 62 Igor Świątkowski 10AZS Poznań OPTIMIST B1000
img

XXI Memoriał Ottona Weilanda

19.05 - 21.05-2017 Charzykowy

OPP A

21

OPP B

284

Zgłoszenia zamkniete

Organizator

CHKŻ Chojnice

Krzysztof pestka
52 39 88 120
biuro@chkz.pl