Lista uczestników

Data Kl. Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek
(rok)
Klub Rank.
2017-05-04 OPP B POL 182 Antoni Grygiel 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-05-04 OPP B POL 1883 Filip Oleszczyk 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST B1000
2017-05-04 OPP B POL 4 Adrian Majdosz 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0145145 (OPPB)
2017-05-03 OPP A POL 1947 Agnieszka Pawłowska 14 CHKŻ CHOJNICE OPPA001717 (OPPA)
2017-05-03 OPP A POL 1891 Marcel Montrymowicz 13 CHKŻ CHOJNICE OPPA004848 (OPPA)
2017-05-03 OPP A POL 1935 Jakub Mroczek 14SŁAWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPA005454 (OPPA)
2017-05-03 OPP A POL 1945 Bartosz Miziewicz 15SŁAWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPA007979 (OPPA)
2017-05-03 OPP A POL 1834 Lena Sobiech 14UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPA0111111 (OPPA)
2017-05-03 OPP A POL 186 Maxime Thommen 13 YKP GDYNIA OPPA006060 (OPPA)
2017-05-03 OPP B POL 1601 Ewa Czapla 12UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB0420420 (OPPB)
2017-05-03 OPP B POL 310 Maciej Lewiński 11UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPTIMIST B1000
2017-05-03 OPP B POL 1749 Lidia Łukasik 10UKS ŻEGLUJ LUBLIN OPPB004646 (OPPB)
2017-05-03 OPP B POL 1388 Natalia Nadrzewia 12UKS ZALEW KIELCE OPPB0253253 (OPPB)
2017-05-03 OPP B POL 1874 Michał Mac 10JK KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0536536 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1300 Natasza Tarnawska 9 OPTI CWM GDYNIA OPPB0364364 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM Gdynia OPPB004848 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1290 Ida Kocięda 7 OPTI CWM GDYNIA OPPB0363363 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 11300 Sonia Zagórska 9GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-04-30 OPP B POL 2032 Antonina Zagórska 12GKŻ GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-04-30 OPP B POL 836 Antonina Skóra 8YKP Kraków OPPB0489489 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1407 Kuba Matysik 12YKP Kraków OPPB0114114 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1368 Klara Matysik 12YKP Kraków OPPB006666 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1642 Oskar Skóra 10YKP Kraków OPPB0334334 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1423 Mateusz Kluczka 11UKS OPTI WROCŁAW OPPB0169169 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1450 Piotr Kosowski 9UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPB0134134 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1767 Aleksander Kosowski 11UKS OPTI WROCŁAW OPPB0232232 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1276 Agata Nadolna 10 OPTI CWM GDYNIA OPTIMIST B1000
2017-04-30 OPP B POL 4704 Iwo Dudek 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0323323 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1515 Karol Stachowski 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0400400 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 4701 Maciej Maćkowiak 10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0393393 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 4705 Filip Różycki 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0573573 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 5 Natasza Micewicz 8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0621621 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1498 Kacper Kryszewski 10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0483483 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 4707 Franciszek Zając 9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI OPPB0492492 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 777 August Sobczak 9MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0105105 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1756 Konrad Ciernia 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0252252 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 12 Andrzej Pochopień 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0244244 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 2067 Mateusz Kolba 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0214214 (OPPB)
2017-04-30 OPP A POL 1915 Filip Fajfer 14KŻ HORN KRAKÓW OPPA002323 (OPPA)
2017-04-30 OPP A POL 1914 Leon Gniadek 13KŻ Horn Kraków OPPA007373 (OPPA)
2017-04-30 OPP B POL 2065 Igor Wierzbowski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB003232 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 16 Maksymilian Kowalczyk 12KŻ Horn Kraków OPPB006868 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 2023 Barbara Woźniak 12KŻ Horn Kraków OPPB0397397 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1004 Tymoteusz Mika 11KŻ HORN KRAKÓW OPPB0219219 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0313313 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 2064 Bartłomiej Heksel 13KŻ HORN KRAKÓW OPPB0101101 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 10 Piotr Kuźniarski 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0259259 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 2066 Jakub Lipowski 10KŻHORN KRAKÓW OPPB0193193 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1329 Gita Van Der Voort 10KŻ HORN KRAKÓW OPPB0348348 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1912 Hanna Liro 12KŻ HORN KRAKÓW OPPB0214214 (OPPB)
2017-04-30 OPP B POL 1914 Antonina Liro 9KŻ HORN KRAKÓW OPPB0244244 (OPPB)
2017-04-30 OPP A POL 2062 Leon Gniadek 13KŻ HORN KRAKÓW OPPA007373 (OPPA)
2017-04-30 OPP A POL 2060 Kamil Lenczowski 12KZ HORN KRAKOW OPPA008888 (OPPA)
2017-04-30 OPP A POL 2068 Kacper Bąk 12KZ HORN KRAKOW OPPA008484 (OPPA)
2017-04-29 OPP B POL 1581 Aniela Graczyk 11OKŻ OLSZTYN OPPB0285285 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 444 Liwia Liszkiewicz 10OKŻ OLSZTYN OPPB0439439 (OPPB)
2017-04-29 OPP B POL 441 Maksymilian Rybicki 11OKŻ OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-04-29 OPP B POL 443 Aleksandra Zybert 10OKŻ OLSZTYN OPTIMIST B1000
2017-04-29 OPP A POL 2048 Kacper Walęga 15KS SPÓJNIA WARSZAWA OPTIMIST A1000
2017-04-29 OPP A POL 1037 Mateusz Dobrzyński 12KS SPÓJNIA WARSZAWA OPTIMIST A1000
2017-04-29 OPP A POL 2100 Bianka Śledzińska 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPTIMIST A1000
2017-04-29 OPP A POL 1999 Jakub Tomczyński 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPTIMIST A1000
2017-04-29 OPP A POL 2020 Emilia Roszkowska 13KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA001919 (OPPA)
2017-04-29 OPP A POL 411 Dominika Fajdasz 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPTIMIST A1000
2017-04-29 OPP A POL 2030 Jan Turczynowicz 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPA002424 (OPPA)
2017-04-29 OPP A POL 1721 Antoni Siwek 14KS SPÓJNIA WARSZAWA OPTIMIST A1000
2017-04-29 OPP A POL 2000 Ignacy Oźminkowski 13KS Spójnia Warszawa OPPA001111 (OPPA)
2017-04-29 OPP B POL 878 Maja Kwiek 10 WTW WARSZAWA OPPB001010 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 95 Matylda Młodzianowska 9AZS Poznań OPPB0552552 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1943 Wiktor Łasak 11UKŻ LAMELKA OPPB0288288 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1209 Wanda Szylińska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0180180 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1960 Miłosz Samek 12KSCŻ SZCZECIN OPPB003535 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1500 Bartosz Luśnia 13KSCŻ SZCZECIN OPPB0366366 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1506 Mateusz Hrymajło 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0422422 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 5119 Kajetan Kaska 12KSCŻ SZCZECIN OPPB0293293 (OPPB)
2017-04-28 OPP A POL 1029 Fabian Chodak 15UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPA009696 (OPPA)
2017-04-28 OPP A POL 1165 Jakub Chodak 14UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPA0136136 (OPPA)
2017-04-28 OPP B POL 1270 Weronika Maciejczuk 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB009999 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1456 Maciej Małachowski 14UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0183183 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1832 Anna Gierasimiuk 12UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0324324 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1455 Weronika Żochowska 15UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPTIMIST B1000
2017-04-28 OPP B POL 1831 Izabela Baranowska 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0367367 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1833 Bartosz Dąbrowski 13UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB006161 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1028 Szymon Małachowski 11UKŻ 7 BIAŁYSTOK OPPB0243243 (OPPB)
2017-04-28 OPP A POL 901 Kacper Fabian 15Mks Szkuner OPTIMIST A1000
2017-04-28 OPP A LTU 555 Jonas Macevičius 12ŽIEMYS OPTIMIST A1000
2017-04-28 OPP A LTU 333 Paulius Petrošius 13ŽIEMYS OPTIMIST A1000
2017-04-28 OPP B POL 3002 Maria Retecka -UKS NAVIGO SOPOT OPPB0246246 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1776 Michał Maziarka 12UKS NAVIGO SOPOT OPPB006969 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1672 Kacper Barszczyk 10UKS NAVIGO SOPOT OPTIMIST B1000
2017-04-28 OPP B POL 3010 Jakub Bućkowski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0437437 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1403 Kacper Kibiersza 9UKS Navigo Sopot OPPB0565565 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1254 Franciszek Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0343343 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1185 Aleksander Daniszewski 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0172172 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2918 Piotr Rodzewicz 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0210210 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1548 Andrzej Thomas 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0412412 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 18 Borys Podumis 10UKS NAVIGO SOPOT OPPB0580580 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1704 Franciszek Wołyniec 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0451451 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1596 Zuzanna Tomaszewska 11UKS NAVIGO SOPOT OPPB0157157 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1700 Natalia Kilar 12UKS NAVIGO SOPOT OPTIMIST B1000
2017-04-28 OPP A LTU 555 Jonas Macevicius 12Žiemys OPTIMIST A1000
2017-04-28 OPP A LTU 333 Paulius Petrosius 13Žiemys OPTIMIST A1000
2017-04-28 OPP A LTU 999 Nojus Bestauskas 13ŽIEMYS OPTIMIST A1000
2017-04-28 OPP A LTU 111 Nojus Mockus 12ŽIEMYS OPTIMIST A1000
2017-04-28 OPP B LTU 2000 Benas Bestauskas 8ŽIEMYS OPTIMIST B1000
2017-04-28 OPP B POL 1554 Tymon Przyjemczak 9KS ZATOKA PUCK OPPB0639639 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1661 Sara Warpas 11KS ZATOKA Puck OPPB0579579 (OPPB)
2017-04-28 OPP A POL 1625 Gustaw Ostojewski 15KS ZATOKA PUCK OPPA004747 (OPPA)
2017-04-28 OPP A POL 1661 Jan Gierzyński 13KS ZATOKA PUCK OPPA002525 (OPPA)
2017-04-28 OPP B POL 1269 Zuzanna Zasada 11KS ZATOKA PUCK OPPB0208208 (OPPB)
2017-04-28 OPP A POL 1670 Patryk Kukowski 13KS ZATOKA PUCK OPPA0123123 (OPPA)
2017-04-28 OPP B POL 1659 Adam Tomczyński 13KS ZATOKA PUCK OPPB0506506 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1656 Lidia Jakubowska 12KS ZATOKA PUCK OPPB0605605 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2031 Fabian Kocięda 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB004848 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2037 Hanna Węsierska 10 OPTI CWM GDYNIA OPPB0408408 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1603 Krzysztof Bruski 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB007373 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1998 Aleksandra Szulska 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB0110110 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 1292 Jakub Pietrzak 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB003636 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 203 Małgorzata Figel 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0106106 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2036 Natalia Krawczyńska 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB0213213 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2403 Pola Schmidt 12 OPTI CWM GDYNIA OPPB002727 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2041 Filip Jarosiewicz 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB001212 (OPPB)
2017-04-28 OPP B POL 2034 Natasha Anolik 11 OPTI CWM GDYNIA OPPB008888 (OPPB)
2017-04-27 OPP A POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek 12YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ OPPA0137137 (OPPA)
2017-04-27 OPP B POL 1234 Wiktor Polaczek 13YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ OPPB0130130 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 4161 Julka Kozubowicz 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0118118 (OPPB)
2017-04-26 OPP A POL 1023 Hania Koczar 14TS KUZNIA RYBNIK OPPA0126126 (OPPA)
2017-04-26 OPP B POL 2119 Aleksander Bury 12UKS BRYG WROCŁAW OPPB005757 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 1972 Hanna Michałeczko 12JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0449449 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 1274 Wiktoria Harnasz 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0222222 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 133 Maciej Wójcik 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB008787 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 326 Zofia Jachymska 11TS KUZNIA RYBNIK OPPB0242242 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 1784 Nina Sibon 12TS KUZNIA RYBNIK OPPB0350350 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 131 Hugo Skupnik 13TS KUZNIA RYBNIK OPPB0498498 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 442 Adrian Manista 13OKŻ OLSZTYN OPPB0176176 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 447 Szymon Maruszczak 12OKŻ OLSZTYN OPPB0187187 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 1522 Tymoteusz Wysocki 12OKŻ OLSZTYN OPPB006565 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 450 Kacper Wojczulanis 9OKŻ OLSZTYN OPPB0490490 (OPPB)
2017-04-26 OPP B POL 244 Jan Macugowski 12KŻ VI-KING CZŁUCHÓW OPPB0137137 (OPPB)
2017-04-25 OPP A POL 2006 Amelia Potejko 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA007070 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 2177 Patryk Chełkowski 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA006565 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1167 Konrad Dziąba 13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004646 (OPPA)
2017-04-25 OPP B POL 1559 Jan Suchocki 10MKŻ ARKA Gdynia OPPB007878 (OPPB)
2017-04-25 OPP B POL 1578 Marta Richert 11MKŻ ARKA Gdynia OPPB005050 (OPPB)
2017-04-25 OPP B POL 1939 Igor Rudek 11MKŻ ARKA Gdynia OPPB00077 (OPPB)
2017-04-25 OPP B POL 1703 Janina Dmochowska 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB004343 (OPPB)
2017-04-25 OPP B POL 2 Maria Suchocka 11MKŻ ARKA GDYNIA OPPB002525 (OPPB)
2017-04-25 OPP B POL 479 Maciej Żmijewski 12MKŻ ARKA Gdynia OPPB0151151 (OPPB)
2017-04-25 OPP A POL 1981 Joanna Fabisiak 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA002828 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1712 Jakub Kluk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA005353 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1608 Jakub Kamiński 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA004949 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1708 Amelia Dziąba 14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPA003838 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1764 Dominika Ołowiak 13 YKP GDYNIA OPPA007878 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 2070 Gustaw Miciński 13 YKP GDYNIA OPPA00088 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 2552 Maciej Iliński 13 YKP GDYNIA OPPA001313 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1867 Pola Dzik 13 YKP GDYNIA OPPA00055 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 2072 Gracjan Grzech 14 YKP GDYNIA OPPA00077 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 2071 Mateusz Gwóźdź 12 YKP GDYNIA OPPA001212 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1813 Marcell Mierzwicki 14 YKP GDYNIA OPPA003939 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1602 Stanisław Wierczyński 13 YKP GDYNIA OPPA0124124 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1628 Franciszek Borys 14 YKP GDYNIA OPPA0109109 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 1587 Maciej Panas 13 YKP GDYNIA OPPA001616 (OPPA)
2017-04-25 OPP A POL 2075 Pawel Grochu Gerlachowski 13 YKP GDYNIA OPPA007676 (OPPA)
2017-04-24 OPP A POL 1448 Marianna Sienkiewicz 14MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0128128 (OPPA)
2017-04-24 OPP B POL 1988 Michalina Pawelczyk 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB008686 (OPPB)
2017-04-24 OPP A POL 1106 Dominika Raszka 13MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPA0149149 (OPPA)
2017-04-24 OPP B POL 1851 Patrycja Kurpiewska 12MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0100100 (OPPB)
2017-04-24 OPP B POL 2206 HANNA KORSAK 11MKS Dwójka Warszawa OPPB0195195 (OPPB)
2017-04-24 OPP B POL 1788 Antoni Kiliszek 11MKS DWÓJKA WARSZAWA OPPB0159159 (OPPB)
2017-04-24 OPP A POL 1950 Patryk Kosmalski 15 CHKŻ CHOJNICE OPPA00033 (OPPA)
2017-04-24 OPP B POL 1220 Maciej Ilnicki 13 CHKŻ CHOJNICE OPPB009696 (OPPB)
2017-04-24 OPP A POL 1373 Kacper Żywiczka 14 CHKŻ CHOJNICE OPPA0100100 (OPPA)
2017-04-24 OPP B POL 1138 Michał Kuchtyn 10UKS BRYG WROCŁAW OPPB009898 (OPPB)
2017-04-24 OPP A POL 1302 Jan Krawczyk 13 CHKŻ CHOJNICE OPPA004141 (OPPA)
2017-04-24 OPP A POL 1260 Wojciech Kikmunter 14 CHKŻ Chojnice OPPA0101101 (OPPA)
2017-04-24 OPP A POL 1949 Laura Szulc 13 CHKŻ CHOJNICE OPPA008787 (OPPA)
2017-04-24 OPP A POL 1260 Wojciech Kikmunter 14CHKŻ Chojnice OPPA0101101 (OPPA)
2017-04-24 OPP A POL 1991 Klara Sobczak 13 CHKŻ CHOJNICE OPPA001010 (OPPA)
2017-04-24 OPP B POL 1758 Jeremi Szczukowski 11 CHKŻ CHOJNICE OPTIMIST B1000
2017-04-24 OPP B POL 1312 Michalina Maciejak 9UKS BRYG WROCŁAW OPPB0289289 (OPPB)
2017-04-24 OPP B POL 1760 Max Niziałkowski 11UKS BRYG WROCŁAW OPPB0270270 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1488 Natalia Burczyńska 12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPB0211211 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 2200 Kaja Śledzińska 10KS SPÓJNIA WARSZAWA OPPB004242 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 2605 Magdalena Skórnóg 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB002828 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1364 Jan Fuk 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB008383 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1362 Kamil Stemplewski 12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB007777 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 966 Lena Cituk 10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB003131 (OPPB)
2017-04-23 OPP B POL 1361 Kacper Karbownik 11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO OPPB0152152 (OPPB)
2017-04-22 OPP A POL 1817 Stanisław Konarzewski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008585 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1806 Zuzanna Dominikowska 14KSW BALTIC OPPA005757 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1807 Weronika Jaroszek 15KSW BALTIC OPPA006161 (OPPA)
2017-04-21 OPP B POL 1805 Michał Jaroszek 11KSW BALTIC OPPA0151151 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1804 Hanna Burdziej 13KSW BALTIC OPPA006464 (OPPA)
2017-04-21 OPP B POL 1822 Jakub Marciniak 12KSW BALTIC OPPB0113113 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1262 Wiktoria Hałabaty 12MKŻ OPTI OPPB005252 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1535 Wiktoria Warzych 10MKŻ Opti OPPB0432432 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 2101 Mikołaj Bazyli 12KSW Baltic OPPA0146146 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1759 Jakub Ławicki 15 OPTI CWM GDYNIA OPPA009999 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1626 Aleksander Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA002020 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1444 Oskar Ponto 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA001818 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1660 Zuzanna Figel 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA003232 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1970 Maja Krawczyńska 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA0131131 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 2033 Julia Schmidt 14 OPTI CWM GDYNIA OPPA007474 (OPPA)
2017-04-21 OPP B POL 1479 Hanna Sadecka 13 TKŻ TORUŃ OPPB0196196 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1271 Sara Wiśniewska 12 TKŻ TORUŃ OPPB005555 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1200 Jakub Gil 11 TKŻ TORUŃ OPPB0201201 (OPPB)
2017-04-21 OPP A POL 1985 Korneliusz Dębiak 14 TKŻ TORUŃ OPPA0110110 (OPPA)
2017-04-21 OPP B POL 1981 Oliwia Dróżyńska 13 TKŻ TORUŃ OPPB007272 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1226 Teresa Masztalerz 11 TKŻ TORUŃ OPPB006060 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 2586 Aleksandra Mańkowska 12 TKŻ TORUŃ OPPB009393 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1671 Antoni Osiński 11 TKŻ TORUŃ OPPB0237237 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1141 Tola Szukaj 10 TKŻ TORUŃ OPPB0372372 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1823 Gustaw Zalewski 10 TKŻ TORUŃ OPPB0217217 (OPPB)
2017-04-21 OPP B POL 1919 Jan Lemański 9 TKŻ TORUŃ OPTIMIST B1000
2017-04-21 OPP B POL 226 Witold Jarecki 10 TKŻ TORUŃ OPPB0373373 (OPPB)
2017-04-21 OPP A POL 1979 Liliana Lemke 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0120120 (OPPA)
2017-04-21 OPP A POL 1276 Jakub Pawlak 13 OPTI CWM GDYNIA OPPA0125125 (OPPA)
2017-04-20 OPP A POL 2025 Mikołaj Łangowski 12MKS2 W WARSZAWIE OPPA009393 (OPPA)
2017-04-20 OPP B POL 1561 Krzysztof Ołowiak 9 YKP GDYNIA OPPB0189189 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1443 Hubert Łobaczewski 12 YKP GDYNIA OPPB001717 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1159 Zuzanna Ołowiak 12 YKP GDYNIA OPPB002222 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1925 Alicja Wróblewska 10 YKP Gdynia OPPB0141141 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1865 Paulina Rutkowska 12 YKP GDYNIA OPPB00011 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1602 Jakub Szmagliński 12 YKP Gdynia OPPB0533533 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1819 Paweł Piankowski 11 YKP GDYNIA OPPB0309309 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1812 Matteo Rastelli 12 YKP Gdynia OPPB0355355 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1799 Iwo Reński 12 YKP Gdynia OPPB00099 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1452 Antonina Ołowiak 11 YKP GDYNIA OPPB00055 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1667 Marcel Bisewski 12 YKP GDYNIA OPPB00066 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 2002 Robert Berliński 13 YKP GDYNIA OPPB0297297 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1701 Max Berliński 11 YKP GDYNIA OPPB0143143 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 2108 Julia Wróblewska 11 YKP Gdynia OPPB0120120 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1926 Miłosz Michalak 12 YKP GDYNIA OPPB002121 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1446 Konrad Wlazłowski 12 YKP Gdynia OPPB008484 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1818 Nadia Burghard 11 YKP Gdynia OPPB0599599 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 2112 Jerzy Sukow 13 YKP Gdynia OPPB005959 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1927 Mikołaj Czałbowski 9 YKP GDYNIA OPPB0444444 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1835 Natalia Ziółkowska 10 YKP GDYNIA OPPB004545 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1862 Zuzanna Zielińska 11 YKP GDYNIA OPPA0132132 (OPPA)
2017-04-20 OPP B POL 2040 Zofia Kucharska 11 YKP GDYNIA OPPB007070 (OPPB)
2017-04-20 OPP A POL 1391 Julia Jędrasik 13BAZA MRĄGOWO OPPA0122122 (OPPA)
2017-04-20 OPP A POL 1937 Mikołaj Merkler 13BAZA MRĄGOWO OPPA002121 (OPPA)
2017-04-20 OPP B POL 1600 Radosław Parzych 12BAZA MRĄGOWO OPPB0147147 (OPPB)
2017-04-20 OPP A POL 1936 Mateusz Gigielewicz 12BAZA MRĄGOWO OPPA003131 (OPPA)
2017-04-20 OPP A POL 1747 Juliusz Hebel 14BAZA MRĄGOWO OPPA008181 (OPPA)
2017-04-20 OPP B POL 1297 Mateusz Buło 13BAZA MRĄGOWO OPPB0138138 (OPPB)
2017-04-20 OPP B POL 1296 Antoni Kuźmiński 11BAZA Mrągowo OPPB0336336 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1523 Olga Wietek 9YK Stal Gdynia OPPB0385385 (OPPB)
2017-04-19 OPP A POL 1963 Anna Januszewska 15YK Stal Gdynia OPPA005656 (OPPA)
2017-04-19 OPP A POL 1940 Kacper Worek 13YK STAL GDYNIA OPPA0130130 (OPPA)
2017-04-19 OPP B POL 1803 Zofia Czerniawska 13YK Stal Gdynia OPPB001919 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 585 Michał Trafalski 10YK Stal Gdynia OPPB0554554 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 349 Filip Bil 8YK Stal Gdynia OPPB0405405 (OPPB)
2017-04-19 OPP A POL 1619 Szymon Gąsiorowski 12YK Stal Gdynia OPPA0113113 (OPPA)
2017-04-19 OPP B POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 10YK Stal Gdynia OPPB0131131 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 2117 Alicja Tutkowska 10YK Stal Gdynia OPPB001414 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 1904 Igor Wójcik 11YK STAL GDYNIA OPPB004040 (OPPB)
2017-04-19 OPP B POL 147 Agata Koropecka 8YK Stal Gdynia OPPB0433433 (OPPB)
2017-04-18 OPP A LTU 2050 Dagne Norvaisaite 15SPORT CLUB VEJO SPARNAI OPTIMIST A1000
2017-04-18 OPP B POL 434 423 423 -434 OPTIMIST B1000
2017-04-18 OPP A LTU 2050 Dagne Norvaisaite 15Sport club Vejo Sparnai" OPTIMIST A1000
2017-04-18 OPP A LTU 106 Rapolas Norvaisas 12SPORT CLUB VEJO SPARNAI OPTIMIST A1000
2017-04-18 OPP A LTU 755 Rimvydas Mazunavicius 14SPORT SCHOOL ATZALYNAS OPTIMIST A1000
2017-04-18 OPP B POL 2156 Nikolas Urba 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0526526 (OPPB)
2017-04-18 OPP A LTU 107 Igne Jaskunaite 12SPORT SCHOOL ATZALYNAS OPTIMIST A1000
2017-04-18 OPP A POL 1943 Rafał Pogorzelski 14NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA00011 (OPPA)
2017-04-18 OPP A POL 1655 Bartosz Andrzejak 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA003636 (OPPA)
2017-04-18 OPP A POL 2104 Aleksander Hlebowicz 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA009191 (OPPA)
2017-04-18 OPP A POL 1942 Michał Mazurowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA004444 (OPPA)
2017-04-18 OPP A POL 1969 Adam Sokołowski 14NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA001414 (OPPA)
2017-04-18 OPP A POL 1921 Marcel Wolętek 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA0108108 (OPPA)
2017-04-18 OPP A POL 1941 Igor Barcikowski 13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN OPPA003434 (OPPA)
2017-04-17 OPP A LTU 95 Ernestas Juskevicius 14KSM BANGPUTYS OPTIMIST A1000
2017-04-17 OPP A LTU 393 Laurynas Vilkas 14KSM BANGPUTYS OPTIMIST A1000
2017-04-17 OPP A LTU 314 Rukas Strelciunas 14KSM BANGPUTYS OPTIMIST A1000
2017-04-17 OPP A LTU 2800 Arunas Daracius 14KSM BANGPUTYS OPTIMIST A1000
2017-04-17 OPP A LTU 1091 Justinas Jocas 14KSM Bangputys OPTIMIST A1000
2017-04-17 OPP A LTU 2001 Aukse Valeikaite 15KSM BANGPUTYS OPTIMIST A1000
2017-04-17 OPP B POL 1018 Antoni Lipiński 11LKS Charzykowy OPPB001616 (OPPB)
2017-04-17 OPP A POL 1930 Barbara Mindak 15LKS Charzykowy OPPA006262 (OPPA)
2017-04-17 OPP B POL 1930 Mateusz Grabowski 9LKS CHARZYKOWY OPPB0153153 (OPPB)
2017-04-17 OPP B POL 723 Jakub Szczepański 11LKS Charzykowy OPPB0129129 (OPPB)
2017-04-17 OPP B POL 1550 Antoni Szyca 12LKS Charzykowy OPPB0206206 (OPPB)
2017-04-15 OPP B POL 333 Michał Skawiński Ps. Kornik 10 WTW WARSZAWA OPPB003838 (OPPB)
2017-04-15 OPP B POL 165 Stanisław Chilewski 10KS Zjednoczeni OPPB0380380 (OPPB)
2017-04-15 OPP B POL 1657 Zofia Szcześniak 11KS Zjednoczeni OPPB0303303 (OPPB)
2017-04-14 OPP A RUS 1817 Igor Kamalov 13UKS Pionerskiy OPTIMIST A1000
2017-04-14 OPP B RUS 1111 Sergei Parfenov 8UKS Pionerskiy OPTIMIST B1000
2017-04-14 OPP B RUS 118 Artem Kornalevskiy 10UKS PIonerskiy OPTIMIST B1000
2017-04-14 OPP B RUS 3339 Ivan Mikhalev 10UKS Pionerskiy OPTIMIST B1000
2017-04-14 OPP A RUS 3338 Katerina Shalnewa 15UKS Pionerskiy OPTIMIST A1000
2017-04-13 OPP B POL 1497 Wiktor Borkowski 11AZS Poznań OPPB004949 (OPPB)
2017-04-13 OPP A POL 576 Kacper Młodzianowski 12AZS POZNAŃ OPPA009494 (OPPA)
2017-04-13 OPP A POL 1959 Michał Koczorowski 12AZS Poznań OPPA0116116 (OPPA)
2017-04-13 OPP A POL 1427 Marysia Prus-Głowacka 13AZS Poznań OPPA009797 (OPPA)
2017-04-13 OPP A POL 1576 Antoni Sopata 14AZS Poznań OPPA007272 (OPPA)
2017-04-13 OPP A POL 1428 Stefan Marciniak 14AZS POZNAŃ OPPA009292 (OPPA)
2017-04-13 OPP A POL 1230 Pola Wawrzyniak 13AZS Poznań OPPA0141141 (OPPA)
2017-04-13 OPP A POL 1556 Maciej Popłonyk 12AZS Poznań OPPA0102102 (OPPA)
2017-04-13 OPP B POL 1140 Aleksandra Borucka 11AZS Poznań OPPB006363 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 991 Karolina Gajdzińska 12AZS Poznań OPPB005656 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 1574 Sarah Goetz 12AZS Poznań OPPB0493493 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 958 Alicja Koczorowska 10AZS Poznań OPPB004141 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 920 Maksymilian Kruczyński 11AZS Poznań OPPB002626 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 157 Alicja Przybyłek 12AZS Poznań OPPB005454 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 427 Zofia Pospieszna 10AZS Poznań OPPB008282 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 139 Cezary Popielski 12AZS Poznań OPPB0311311 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 1228 Olga Kanikowska 10AZS Poznań OPPB0317317 (OPPB)
2017-04-13 OPP B POL 140 Mikołaj Mataczyński 9AZS Poznań OPPB0341341 (OPPB)
2017-04-12 OPP A POL 1674 Szczepan Damasiewicz 14 JKW POZNAŃ OPPA003535 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 2207 Maciej Reck 13 JKW POZNAŃ OPPA0119119 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1903 Tomasz Bendlewski 13 JKW POZNAŃ OPPA009090 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1611 Antoni Nazimek 12 JKW POZNAŃ OPPA006868 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1982 Jan Witkowiak 12 JKW POZNAŃ OPPA005050 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1525 Hanna Wiszniowska 12 JKW POZNAŃ OPPA0127127 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 2082 Piotr Flieger 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPA003333 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 2442 Igor Kuczys 14MKŻ ARKA GDYNIA OPPA00044 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 2010 Tytus Czajkowski 13MKŻ ARKA GDYNIA OPPA002727 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1700 Jakub Wiedeheft 14MKŻ ARKA GDYNIA OPPA002626 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1878 Mateusz Narloch 12MKŻ ARKA GDYNIA OPPA008282 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1993 Paweł Trella 13MKŻ ARKA GDYNIA OPPA005151 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1850 Ewa Mazur 15UKS OPTI ODRA WROCŁAW OPPA0134134 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1971 Aleksandra Bobula 13JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA005252 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1973 Aleksandra Mac 13JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA0117117 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1974 Lilly May Niezabitowska 13JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA004343 (OPPA)
2017-04-12 OPP A POL 1666 Magdalena Śnieżek 14Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg OPTIMIST A1000
2017-04-12 OPP A POL 1666 Barbara Malarz 15JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA0135135 (OPPA)
2017-04-12 OPP B POL 1971 Blanka Bobula 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPA0142142 (OPPA)
2017-04-12 OPP B POL 1873 Zofia Michałeczko 10JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG OPPB0464464 (OPPB)
2017-04-11 OPP A POL 2121 Joanna Cymerman 13 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA003737 (OPPA)
2017-04-11 OPP A POL 923 Krzysztof Olejnik 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA004545 (OPPA)
2017-04-11 OPP A POL 1881 Filip Miłoszewski 14 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA006767 (OPPA)
2017-04-11 OPP A POL 1965 Oliwier Urbański 14 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA00099 (OPPA)
2017-04-11 OPP A POL 1664 Antoni Pasich 13 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA005555 (OPPA)
2017-04-11 OPP B POL 1708 Oskar Sawicki 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0123123 (OPPB)
2017-04-11 OPP A POL 1884 Dominika Sawicka 14 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA0114114 (OPPA)
2017-04-11 OPP B POL 1884 Stanisław Maik 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB0340340 (OPPB)
2017-04-11 OPP A POL 1868 Maksymilian Cymerman 15 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA00022 (OPPA)
2017-04-11 OPP B POL 186 Maciej Cymerman 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPB006464 (OPPB)
2017-04-11 OPP B POL 1 Aleksandra Bobrowska 10 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST B1000
2017-04-11 OPP A POL 1 Jeremi Dąbrowski 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPPA002929 (OPPA)
2017-04-11 OPP A POL 2156 Nikolas Urba 11 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST A1000
2017-04-11 OPP B POL 77 Marek Szczepankowski 12 UKS BARNIM GOLENIÓW OPTIMIST B1000
2017-04-10 OPP A POL 1879 Ludwik Grzelak 14 WTW WARSZAWA OPPA001515 (OPPA)
2017-04-10 OPP A POL 2074 Karolina Gała 12 WTW WARSZAWA OPPA004242 (OPPA)
2017-04-10 OPP A POL 1908 Marcin Pietrzak 13 WTW WARSZAWA OPPA009898 (OPPA)
2017-04-10 OPP A POL 1907 Michał Terpiłowski 13 WTW WARSZAWA OPPA0129129 (OPPA)
2017-04-10 OPP A POL 1494 Szymon Oleksiuk 13 WTW WARSZAWA OPPA005959 (OPPA)
2017-04-10 OPP A POL 1906 Gustaw Kwiek 11 WTW WARSZAWA OPPA005858 (OPPA)
2017-04-10 OPP A POL 1909 Magdalena Guszcza 12 WTW Warszawa OPTIMIST A1000
2017-04-10 OPP A POL 1910 Aleksander Kuderski 13 WTW Warszawa OPTIMIST A1000
2017-04-10 OPP B POL 1645 Michał Biedalak 12 JKW POZNAŃ OPPB003434 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 927 Hugo Marciniak 13 JKW POZNAŃ OPPB003939 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 978 Artur Zakrzewski 13 JKW Poznań OPPB0392392 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 1089 Jakub Zakrzewski 11 JKW POZNAŃ OPPB0265265 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 2306 Wojciech Reck 11 JKW POZNAŃ OPPB0221221 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 1829 Stanisław Wojda 11 JKW POZNAŃ OPPB008989 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 1638 Stanisław Radojewski 13JKW Poznan OPPB00088 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 1622 Stanisław Cholewicki 10 JKW POZNAŃ OPPB0547547 (OPPB)
2017-04-10 OPP B POL 1438 Dobromir Sokołowski 13 JKW POZNAŃ OPPB0387387 (OPPB)
2017-04-06 OPP B POL 1658 Wiktor Weselak 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-04-06 OPP B POL 1351 Lena Murach 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0520520 (OPPB)
2017-04-06 OPP B POL 14821 Wojciech Jankowski 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-04-06 OPP B POL 1917 Filip Marjański 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0200200 (OPPB)
2017-04-06 OPP B POL 118 Lilia Sochaj 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPTIMIST B1000
2017-04-06 OPP B POL 0 Tymon Sochaj 10 KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-04-06 OPP B POL 1354 Martyna Żydzis 14 KS AZS AWFiS Gdańsk OPTIMIST B1000
2017-04-05 OPP A POL 1658 Tomasz Lewandowski 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA00066 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 910 Maria Konarzewska 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA007777 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 1827 Ewa Lewandowska 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA002222 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 1644 Stanisław Janowicz 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPA008686 (OPPA)
2017-04-05 OPP B POL 1897 Franciszek Mikulski 12 KS AZS AWFiS Gdańsk OPPB007171 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1155 Jakub Piesiewicz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0116116 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1356 Danuta Wilska 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0254254 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1757 Rafał Górski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB004747 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1817 Ignacy Rojek 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB006262 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1753 Michał Jankowski 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0161161 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1348 Amelia Rasz 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0197197 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1344 Nina Janowicz 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK OPPB0181181 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1853 Kinga Furmanek 10 SSW MOS Iława OPPB0269269 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1482 Roch Dmuchowski 11 SSW MOS Iława OPPB0124124 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 2007 Alicja Michalewska 10 SSW MOS Iława OPPB001515 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1669 Natalia Chojnowska 10 SSW MOS Iława OPPB0108108 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 1001 Oskar Wielczyk 10 SSW MOS Iława OPPB0111111 (OPPB)
2017-04-05 OPP B POL 2008 Maciej Kasprzak 9 SSW MOs Iława OPPB0255255 (OPPB)
2017-04-05 OPP A POL 1978 Patryk Furmanek 12 SSW MOS Iława OPPA006969 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 1763 Julian Podwalski 12 SSW MOS Iława OPPA0103103 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 2044 Wiktor Robaczewski 14 SSW MOS Iława OPPA003030 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 1114 Szymon Szczech 14 SSW MOS Iława OPPA0107107 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 1614 Iga Wielczyk 12 SSW MOS Iława OPPA007575 (OPPA)
2017-04-05 OPP A POL 1923 Jakub Dąbek 13 SSW MOS Iława OPPA008989 (OPPA)
img

Puchar KS "Zatoka" Puck

03.05 - 06.05-2017 Puck

OPP A

155

OPP B

236

Zgłoszenia zamkniete

Strona regat

www.puck.sailingnet.pl

Organizator

KS Zatoka

Maciek Kropidłowski
maciek@zatokapuck.pl

Informacje dodatkowe

I el. MŚ i ME w kl. OPP A
OPP B Termin: 05-06.05.2017

Wpisowe do regat wynosi:
50,00 PLN Optimist grupa B
60,00 PLN Optimist grupa A

Niedopełnienie obowiązku zgłoszenia online skutkuje podwyższeniem wpisowego zgodnie z punktem 32 Regulaminu PSKO.