LatestNews

mroczek się żeni

mroczek się żeni

rp_podroze10.jpgKażda podróż wymaga od nas wcześniejszego przygotowania. Nawet jeśli wybieramy się na zwykłą, pieszą wycieczkę, musimy zabrać ze sobą torbę lub plecak. A co do niego powinniśmy spakować?

W naszym wyposażeniu na pewno musi znaleźć się latarka. Dzięki niej poradzimy sobie nawet podczas całkowitego mroku. Szybko rozpoznamy teren i dojdziemy do wybranego miejsca. Następnie do swojej torby spakujmy podręczną mapkę lub przewodnik turystyczny. Koniecznie musimy to zrobić, jeśli udajemy się do nieznanego nam miejsca. Do tego dopakujmy przynajmniej dwie butelki z wodą. Nigdy nie możemy mieć pewności, czy w danym miejscu znajdziemy sklepy lub markety. Przy tym spakujmy także czekoladę. To niezbędny produkt każdego, pieszego turysty. Czekolada szybko podniesie nam poziom cukru i doda energii, gdy poczujemy się przemęczeni.

Każda turystyka wymaga odpowiedniego przygotowania. Tak samo jest z turystyką pieszą. Spakujmy więc dokładnie swój plecak i zadbajmy o to, aby niczego nam później nie zabrakło.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz hobby: